Alpina

Alpina

kas rimciau skaitosi, alpina ar emke? Cha cha

alpina, bet dar žiūrint kokia… nes tų motorų buvo skirtingų

PIONEER nekleike ant galino lango kruciausia

emkė ant performanco rimčiau. Alpina prabangiau.

alpina su bmw zenkliuku, rimtas cia vyras Cha chao siaip ir prabangiau ir rimciau aisku yra M’ke. alipina net traktorius apsiimdavo…

cia b3, tai tikra alpina visada su bmw ant kebulo. tik salone alpina emblemos.

Valstybinis numeris BNM003 Markė BMW Modelis ALPINA B3 Spalva MĖLYNA Pirmosios registracijos arba pagaminimo metai 1995 Kategorija, klasė M1-AD (Keleivinis automobilis (Kupė)) Būsena Įregistruota Apribojimai registravimo operacijoms / Įkeitimai: NĖRA / NĖRA Asmenų, kurių vardu transporto priemonė buvo registruota Lietuvoje (įskaitant laikinąją registraciją), skaičius (įskaitant paskutinį asmenį):savininkų/naudotojų 6 / 1

rafinuoc, gal tu nebegaruok JuokiasiCompared to cars from BMW’s in-house motorsport-rooted subsidiary, BMW M, Alpina’s vehicles have more emphasis on luxury, higher torque, and have automatic transmissions instead of manual or semi-automatic transmissions.

rafinuoC duoda vaJzdu sia savaite Juokiasi Gerai

siaip M tikrai yra rimciau nei Alpina.

man tai ta alpina tai gavno paskutine lyginant su m…suchen.mobile.de/auto-inserat/alpina-d-10-biturbo-diesel-xenon- pdc-felgen-18-herten/167168915.html?lang=en&pageNumber=1&__lp=5&scopeI d=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=110 0&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInF reetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&da mageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORTsuchen.mobile.de/auto-inserat/alpina-d-10-d10-biturbo-switch-tr onic-ochsenfurt/166416365.html?lang=en&pageNumber=1&__lp=5&scopeId=C&s ortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=1100&mak eModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreete xt=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&damageU nrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORTpvz kodel mersas i savo rimciausius modelius niekada nedejo, ir greiciausiai kad nedes traktoriniu motoru? nzn man traktorius iskart varguoliu asocijuojasi… o alpina juos ziauriai akcentuoja…

nedejo,nes pamate,kad su traktoriniais motorais nelabai ka gali pakonkuruot mersas…bet siaip man patinka Rafio poziuris…like a a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/523212_1015103957344246 7_1797220275_n.jpg

dr002, mersas rimtai uzsiima su dyzeliais, ypac dabartiniais… nekazka nuo bmw atsilieka…

rafinuoc, pats traktorium vazineji, vadinasi esi varguolis, ane? Cha cha alpina daro prabangiai, patogiai, pakaba minkstesne uz M, daug niutonu, daznai ir automatas. E36 kėbulan kišdavo V8 4,6 kubatūros, kai M tiek pat arklių tik daug mažiau niutonų turėjo su 3,2 I6. E60 kėbulą paimk, emkė su atmosferiniu V10, alpina su turbavu V8. lambo irgi traktorius gamina, o pati alpina kazkada ir siuvimo masinas gamino, tai ka dabar…? Cha cha

Grazuolis GeraiMan sitie E36 kupe kebulu patys graziausi treciukai is visu kartu Apkabinimas

kosmoz, aisku kad varguolis as esu. tikrai jei man kas degalus is lempos piltu, tikrai neimciau 740d, buciau emes 745i be bazaro. Bet kai varguolis esu, skaiciuoju, ir iskaiciavau kad mano atveju 740d yra pigiau, nei 745i Šypsena apie dujas net nekalbu, transvestito irgi nepisciau.

transvestitas siryt vietoj stovint per 2 min dujas ijunge Šypsena

juokingai skamba varguolis ir 740d… nu bet cia bitei limpa

mersas nedejo dyzeliu i rimtus modelius Ne Ne Ne Juokiasi