Alkoholis gerai arba nieko

Alkoholis gerai arba nieko

Nezinau mielieji bet man jaigu i menesi bent karta neprisigeriu normaliai pradeda stogas vaziuoti,o kaip jums nebuna taip,bent jau man arba gerti normaliai arba nepradeti.Aisku ligonis nesu Labas

Ir aš galvoju, kad nesu ligonis Taip Ir taip kiekvieną dieną galvoju Taurė Girtas

viena karta statyk stoga i vieta ir nepamirsk prisukti Kietas

nuo ko susirgau Taurė, tuom ir gydaus… Girtas Nekaltas

as ne daktaras, bet jus nepagydomi

zmogus bent karta gyvenime ragaves alkoholio jau tampa alkoholiku - cia gi sena ismintis (o gal ir ne) Girtas

vo ble, tada as kasdieninis alkoholikas… Cha cha Taurė Alus Kava

jei nori pasveikt - kraustykis is barako.

pritariu absoliuciai ir fataliskai Taip Juokiasikam teptis burna ta vargana cierkele…jei pilti tai jau is sirdies Taip Alus Taurė Girtas Cha cha Veee Niam niam Juokiasi

tai kad jau seniai as is te ismestas, beje ir elektronke jau pabaiges Cha cha o is kur tu ci taip zinai? gal netycia grupiokai buvom? Vis tik bet kam RA ar kitos grupes nieko nesakytu… Šypsena

o ash jau 2 men nelaso, tai jau stogas toli toli… Šypsena))

uzsikodavai? Juokiasi Juokiasi

zinau kad RA - radio eektronika KTU. visos grupes KTU vadinasi pgl fakulteta ar spec. vo mano buvo ME-x/x… ir gyvenau stud. miestely.

Na o as maniau kad cia man vienam stogas vaziuoja kai nepadarai,kiba reiks ka nors ikalt Alus

ikalk, nes paskui bus silpna ir bokalo nepakelsi.

Nuo ko kito pradeda… Nekaltas

Zinai ne visi supranta kad tai vaistai nuo visu ligu,jaigu nepersistengi kas retai buna Laimingas

oi dabar pilam is sirdies Flirtas Alus Taurė Alus Taurė Alus Taurė Taurė Alus Taurė

alkoholis Gerai kai žinai ribas. tiesa kartais gerai tas ribas peržengti nes kitaip bus Pavargęsbet aišku turi būt atitinkantys žmonės aplink arba išvis vienai Taipbet labai jau nekaip atrodo prisilupus pana vos pastovinti ant kojų ar bachuras graibantis žemes.