Alkanuju laimikiai

Alkanuju laimikiai

FB klubelis “Kablys” skebia (facebook.com/photo.php?fbid=667431963312479&set=pcb.66743 2649979077&type=1&theater ) : “Keletas valandu gero darbo. Suomija. Nuo 2 iki 5,2 kg”, - raso Pavel, atsiuntes mums sias foto.

Nežinau

nu, Suomijoj lydekos neskaito už žuvį

Atrodytu,kad jau musu visuomeneje isigalioja nuostatos,kad brakonieriavimas ir jam prilyginaas saiko neturejimas,nera toleruotini ir neafisuotini.Deja,istruke is LT , “mesininkai” atsigauna Liūdnas

Saruj, jie gal ir neskaito,bet pas juos galioja kita taisykle - imi tiek kiek suvalgysi!

bandai pasirodyt kazkuo labai iskirtinai pilietisku ir protingu,svetimas fotkes is kazkokio FC cia pridejes.Tai dar pajieskok Norgu fotkiu ir pridek su prierasais.kad virsytos normos,ar is USA karpiu zvejybos,kur pilni sunkvezimiai zuvies ir musu Zveju MeGeju Tarybos Pirminikas Salatis su maisais ikru rankose… Juokiasi

tai jie ir paėmė kiek suvalgys Šypsena

Gerai

Jo, lietuviai daug valgo Šypsena neseniai bendradarbis norgei buvo, sake apie 80kg menkes file atsiveze Šypsena

Taip,Fosbi, esu pilietiskas ir man nepatinka,kai visokie murziai atvirai afisuojasi,kad elgiasi nederamai! O tai,kad musu visuomeneje vis dar yra nedavalgiusiu,kuriems uztenka lesu nuvykti i zvejyba i uzsienio salis, bet neuztenka issilavinimo ir supratimo,kad jie ten budami,reprezentuoja visus lietuvius,o tokiu elgesiu diskredituoja,tai manes netenkina.Taip pat manes netenkina,kad atsiranda tokie ,kaip tamsta,kurie gina situos degradus,tuo skatindami toki anu veikeju elgesi. Salacio irgi neteisinu - afisuodamasis su tais maisais,tikrai nepakele savo “markes” Blogai

Zhulikas, nesivargink čia ką nors aiškint tam Kauno mėsininkui Fosbiui Nežinau Jam ir Suomijos ar Norvegijos nereikia, kad tempti viską namo

lietuvoje zvejodamas per 16 metu tiek ir pagauciau pagal paskutiniu dvieju metu pagautu lydeku vidurki Cha cha Cha cha

Visokiems Zulikams Vilenskiems Baisus ir dommams-suspauskit is pykcio kumstukus ir tyliai kamputyje paverkit…kitaip nebus Špyga Juokiasi

Suomiai skaito lydeka už žuvį, nereikia šnekėti jei nežinai. Važiavom į Alandus pas Marija į Suomija, 3 metus iš eiles, tai kas metus keitėsi paimti leidžiamų žuvų kiekis. Pirmais metais kiek nori, antrais 2 lydekos 5 ešeriai, trečiais 1 lydeka, ir pora ešerių. Taip, kad visi saugo gamta ir ją prižiūri. Tik kai kuriems nedaeina iki šiol, kad gamta tai ne maxima.

jeigu tai ten leidziama, tada nieko blogo as neizvelgiu,o jei ne tada tikrai nesamone…nors as tokiu kiekiu nesu niekad nepagaves, tai man daugiau si foto, asocijuojasi su keliu draugu laimikiu, sudetu i viena kruva…bet pagalvokim dar is kitos puses, nu suprantu 12 lydeku daug, taip pat negarbinga butu tiek imt zuvies,o kai Norgej gaudo po keleta otu kurie sveria po keliasdesimt kg, arba po 100 kg. tai tos lydekeles taip nublanksta, galima sulygint su aukslem…parodaksalu, kazkaip keistai atrodo…

Kas del “norges”, tai labai gerai pamenu svedu zvilgsnius Blogai Baisus,kurie atvaziavo i namukus,vietoje musu chebros ,kai jie pamate ta kieki Kvankt? saldymo deziu,kurias kroveme i savo masinas . Naxrena tokio kiekio zuvies reikejo man jau tada buvo nesuprantama.Ir tas mano nesupratimas baigesi tuom,kad buvau isbrauktas is ano kolektyvo nariu saraso,o jie ir toliau vaziavo ir dabar vaziuoja, veze tada zuvi ir dabar veza,nes labai megsta zuviena - taip pasake siu isvyku organizatorius - ne pats biedniausias Kauno verslininkas.Bet kaip jis suvalgo toookius kiekius zuvies,kuriuos atsiveza Baisus, as neikaip nesuprantu! Lygiai kaip nesuprantu ir tu uotu skerdimo!

Nekaltas

Apakęs

Tai škias turi kam dastumt tą mėgstamą žuvieną i psio,juk turi atsipirkt.Pagedo mūsų tauta,anksčiau buvom visur gerbiami,dabar jau antraip Liūdnas