Alergija nuo gyvūnu!!

Alergija nuo gyvūnu!!

Ar kam teko su tuom susidurti?Mano vienam pažistamam užtekdavo šalia šunio pabūti ir pradėdavo niežėti oda,išmėtidavo raudonais plėmais.Man pačiam teko susidurti su alergija nuo paukščiu dulkiu,aukšta temperatūra,kamuodavo dusūlys,teko atsisakyti paukščiu,laikau keleta tik balandžiu nedidelėje balandinėje.

Mūsų draugų vaikas taip reaguodavo į katinus,visas raudonas būdavo plėmais.

Man alergija nuo kaciu.Kai ilgiau pabunu su jomis imu ciaudeti.Ir siandien emiau ciaudeti prie sinsilu jau galvojau kad ir ju negalesiu laikyti,bet pasirodo ciaudeti nuo sieno pako,kuris buvo kambaryje,nes nupirkau sinsiliukams.TaipLaimingas

Esu susidurus su tuo ne karta… Reikia tiksliai ishsiaishkinti,koks alergenas sukelia alergine reakcija… Mano sesuo vaikysteje buvo alergishka viskam ishskyrus shunis… Bet veliau ishaugo ish visu alergiju… Dabar nealergishka niekam.
Buvo zhmoniu, kurie pirko pas mane shuniukus, nes daktarai rekomendavo alergishkiems vaikams - tam kad greiciau adaptuotusi…
Buvo ir kitokia istorija… Sheima jau turejo shuni ir buvo tikri, kad vaikas shunims nealergishkas. Kai parsineshe antra - vaikas vos nenumire… Paaishkejo, kad antrasis shunelis priesh tai gyveno patalpoje, prikreiktoje pjuvenu, o vaikas buvo labai alergishkas medzhio dulkems…

na as niekam nealergishka ir labai dziaugiuosiGeraiCha chaCha chaCha cha

Oj geriau nepasakokit apie alergija… ash ir esu alergiskas Liūdnas anksciau negalejau valgyti mandarinus, sokolada. Alergiskas sunims ir t.t bet kaip ne keista nebuvau alergiskas nuo kaciu, galiu pasakyt, kad man kate daug padejo. Dabar nors mandarinus lopinu kaip nezinau ka Laimingas juk reik uz visus tuos metus atsigrebti… o sunims vis dar esu alergiskas ir dulkem… Nežinau

skaudžiausia būna kai žmonės įsigyja šuniuką,o poto paaiškėja kad jų vaikas jam alergiškas ir tada tenka šuniuko atsisakytiŽliumbia ne viena tokia graudžią istoriją girdėjauLiūdnas

As irgi niekam nealergiska,ir tuo labai patenkintaCha cha

pati nesu alergiska gyvuniukams,bet pazistu kas yra alergiskas ketems…tai simptomai tokie pat ismeta raudonom demem ima ciaudet…bet dazniausiai alergija kyla nuo plaukuotu gyvunu…

Tai va, vieną iš mano taksiukų perka šeima, kurioje yra du vaikai, ir aš baisiai bijau, kad vaikai nepasirodytų esą alergiški. Tiesa, namuose jie laiko paukščiukus (amadinas) ir jokių problemų neturi, ir vaikų mama tikina, kad vaikai niekada jokių alergijų nėra turėję, bet vis tiek neramu.

As esu elergiskas katinams, jei paglostau pradeda versti rankas raudonais plemais ir pasitaiko dusulio priepuoliai.

As alergishkas katininem blusom ir jei ji man ikanda tai iskyla l. dideli guzai ir labai ilgai niezti, nors kieme shuo ishvaiko katinus blusu kazkur vis tiek “prisirenku”… Del to ir nekenciu KATINUKandaKandaKandaKandaKanda Nuodyt brudus su visom ju blusomKandaKandaKanda:

mano pati suni isbere nuo kazko irgi nekas… ir brolis buvo isbertas nekaip atrode Nustebęs

Aš alergiška tik savo bokseriui Liūdnas Visiems kitiems šunims (net ir bokseriams)- ne. Užtenka šunį paliesti, iš karto raudonos dėmės atsiranda. Dar blogiau, jei palaižo…

Mano pazhistami turi shuni… Ciau ciau… Shunelis ilgai sirgo… Niekas negalejo diagnozuoti kas jam yra. Visi vienu balsu tvirtino, kad alergishkas, bet kam - bala zhino… Nuvezhe i Rygos vet. akademija… - ten ishsiaishkino, kad alergishkas … - zhmogui!! Tiksliau, zhmogaus epidermio mikrodalelems… Gyvena dabar ant prieshalerginiu vaistu visa laika… Taip kad ne tik zhmones gyvunams alergishki… Pasirodo buna ir atvirkshciai…Apakęs

Esu alergiskaLiūdnas,bet ne nuo sunu ar kaciu.Baisus reikalas, butu zmogui isigijus gyvuneli, ir prasideda visokios nesamones su oda ar organizmu,tai vadinasi esi pasmerktas nelaikyti geriausio draugo pasaulyje.Liūdnas

Patyrę “čiaučininkai” tvirtina, kad čiau-čiau visiškai nesukelia alergijos žmoguiNekaltas