ALCATEL-SERVISO TRŪKUMAS,AR PASLĖPTI MINUSAI?

ALCATEL-SERVISO TRŪKUMAS,AR PASLĖPTI MINUSAI?

Gerbiamieji Išminčiai,ALCATEL OT 311,511,701 lyg ir visai neblogi aparatai pagal kainos ir kokybės santykįGerai.Bet jie NEPOPULIARŪS.Kaip manot,ar todėl,kad nėra atstovybės,serviso,reklamos-ar dėl pačių Paskambink minusų? PASIDALINKIT PATIRTIM Kietas

AČIŪ, TOKIOS NUOMONIŲ ĮVAIROVĖS TIKRAI NESITIKĖJAUCha cha

Man atrodo, jog didzioji dauguma zmoniu, vertindama mobiliuju telefonu gamintojus, daugiausia remiasi stereotipais. Paklausiau vieno zmogaus, ka jis mano apie Alcatel 511. Jis man sako, visi Alcatel yra sudas. As klausiu, kodel. Tas sako: nu slamstas ir viskas. Tas zmogus nesugebejo sugalvoti nei vieno argumento, kodel tas telefonas netikes. Bet jis vis vien sventai yra isitikines isitkines savo tiesa ir niekas nesugebes jo perkalbeti Cha cha. Tokios “argumentuotos” nuomones gali sukelti nebent gailesti ar uzuoja “iskilaus” proto savininkui Šypsena.
Dar karta apibendrinant: didziaja dali zmoniu valdo stereotipai ir populiarumas.

nauduojuos alcateliu… kazkaip pripratau ir tikrai kolkas keist nenoreciau… paprastas, mielas teleponcikasŠypsena

Kalbant apie 511.Daznai,nei is sio nei is to,nutruksta pokalbis(nors rysys geras).Buna,kad persikrauna.Karoce daug bug’u. Nustebęs

Lietuviams tik Nokia yra geras, visi kiti ****as, bet aciu dievui as netoks ir megstu eksperimentuoti, nusipirkau alcateli ir nesigailiu ir gerai, kad niekas neperka ne ssuprastu, kad tai geri telefonai ir taptu nokios pakaitaluŠypsena. Patinka reakcija zmoniu kai isitrauki ne melyna slykscia muilineŠypsena, o kazkoki maza alcateliŠypsena

Naujosios serijos (311, 511 ir t.t.) Valkatėlės yra nepalyginamai geresnės už tuos Easy,Club ir kt., kurių buvo privežta prieš porą metelių. Dizaino (skonio dalykas), patikimumo ir funkcijų atžvilgiu šie Alcatel’iai tikrai yra aukštesnės klasės aparatai.
Beje, dauguma vartotojų gerai atsiliepia apie juos saituose GSMArena.com, Sotovik.ru, Asia.cnet.com ir kitur.

VVV.

Konanas Cha cha

Grazule

negrazi cia Ne

Cha cha Juokiasi

Nekaltas…nauja vaidmeni gavo… Cha cha

jak

Veee

cia tipo jo Cha cha

Cia tipo Britney… Apakęs

ujjj Cha cha

Ne Taip

ble arsi katyte