Alaus klubo meetai

tai as apie 18 pasirodysiu,po darbelioMirkt

Sveiki , bijau jus nuvilti bet man rodos 27 diena musu firmos balius mambo picoj (po baltu tiltu)
o gal 29 bijau pameluotiŠypsena

Tai suzinok tiksliaiUžsispyręs

Mes su Daivutia nebūsim…

Tai paprasčiausiai sužinok rytoj darbe TaipŠypsenaŠypsena
O aš net nežinau,kur tas Baltas tiltas Ne

Gal pas Jus,gink,Dieve Angelas,kas nors negero nutiko?ApakęsNežinau

Nea, viskas gerai Mirkt Man dirbt reikės…

Dirbt po Kalėdų?-nei šis,nei tas NustebęsBet Daivutė juk laisva TaipAr Tu Jos neišleidi vienos?ApakęsApakęs

ir vel eilini syki viskas daroma sostineje,lyg tai butu pasaulio bamba f…ck sickKanda

Nieko nepadarysi… toks jau tas gyvenimas… Nežinau Daivutia be manęs ir nevažiuotų Liežuvis Beto, jai mokytis reikia Šypsena

Pikciurniuk tu Apkabinimas Juk tau lengviau vienam pas mus atvaziuoti, nei mums visam tabunui iki taves lekti Drovus

Galiu jus nudziuginti 27 diena klubas laisvasŠypsena
musu svente 29 diena
Taip kad gero pasisedejimoŠypsena

Kai susizinosiu grafika pranesiu dalyvausiu ar ne Liežuvis

Ar mums reikėtų pas Tave į Airiją atidumti?MirktCha chaApkabinimas

Tai o kodėl Tu,Nachalai,neini 27d. su “alininkais”?NekaltasDrovus

O kodėl būtinai kartu?Nekaltas Atskirai nebegalit?Liežuvis
Mokslai palauks per Šventes TaipKietas

aduvančik, palauktų mokslai, jei univere ne sausio 2 reiktų jau būti Pavargęs O ir šiaip Vilniuj bute per šventes nieko nebus, nenorėčiau viena važiuoti, nes nejauku man čia nakvot vienai Laimingas Gyvenam 4-iese, tai kai visi išsiskirsto kažkokia spengianti tyla ausyse Cha cha

Pas mane darbe kalėdinį vakarėlį atkelė į 27 d., bet tai nieko nekeičia, vis tiek sudalyvausiu, tik jau būsiu kaip reikiant apšilusi Cha cha

Na pagal viska, tai kol kas dalyvauju Taip

Aš jau senokai viena gyvenu Nekaltas Pripratau-visai jauku,normalu TaipTik ta prasme,kad nebijau,jog duris kas laužtų Nekaltas Tik dėl kitko bijau žiauriai,bet čia jau nieko nepakeisi NeNežinauNežinauBendrai,tai aš naktimis ir nemiegu-tai prie kompo sėdžiu ilgiausiai,tai TV spoksau iki paryčių DrovusTūsas