Alaus forumo atributika...marskineliai..Info 38 zinutej,laukiam prisijungiant

sitas tai geras Cha cha

as turiu majke su uzrasu: beer delivery guy Cha cha

tik su mazeikiu lokio reikia daryti nes visos kompanijos ir taip pasikelusios Juokiasi

tai su bites logo darysim? sejp galiu pasneket su kalnu kad maiku duotu, baltos kampe kalnapilis grand, normali medziaga, su kalnieriuku. tik negarantuoju 100% kad duos. ka manot? logo jau patys uzsimestume Taip

Eilinis bajeris-visi viską žada,organizuoja,o šiaip-niekas niekuo neužsiims Ne !!!Tebūnie mano žinutė kaip šauksmas kažkam-Jului? NekaltasMano dydis-42-44 Taip Žodžiu-vaikiška Cha cha Labas

aduvancikas kokia pesimiste Cha cha

normaliai,entuziazmas ir Aduvanciko puses Gerai… aisku jei visi nurodysim tik dydzius Jului nieks nieko ir nepadarys Cha chapadarysim,jei noresim Taip

Kazkada maciau tokia maikute kur vietoj Nokia (tokiu pat sriftu kaip Nokia) buvo parasyta Vodka connecting people, butu galima tada uzrasyt BEER connecting people Juokiasi

Gerai(mintis) Taip Cha cha

Padidinti fantazijai naudojames paieska Mirktorangedogtshirts.co.uk/tshirts/od0016/od0016-black.jpgslayeroffice.com/gr/officewear/beer_tshirt.jpg Kietasgeek-shirt.de/images/gross/4213-cl-shirt-water-beer.jpgfun-24.de/images/gross/1073-shirt-beer-inside.jpgbeercanbob.com/images/embcan03.jpg Juokiasi Geraifreepages.family.rootsweb.com/~bobofwa/images/06-15-02_beer_t_s hirt.jpgbrandy.weblogs.us/images/Donnie.JPG Cha chacoshops.com/stores_app/images/images_105/LH19princessbeerBIG.jp gi15.ebayimg.com/03/i/03/2e/5d/0c_1_b.JPGcrackmeup.com/images/shirts/1310123T.jpg nors siaip mane labiau futbolo komanda domina Cha cha

aciu Amie Apkabinimaseinu ziuret Mirktbet itariu del futbolo varzybu prireiks ir tsvo pgalbos Nekaltasbo as ten tiek ir tesusigaudau Drovus

orangedogtshirts.co.uk/tshirts/od0016/od0016-black.jpgslayeroffice.com/gr/officewear/beer_tshirt.jpgcrackmeup.com/images/shirts/1310123T.jpg sitie man visi Girtas Gerai Cha cha

zodziu man visu egzemplioriu po viena vidutini dydy, ir po viena XXL didi, nes i senatve zadu sustoreti Liežuvis Cha cha

yra geru Taip Cha cha Gerai

Laisvai. Pirma ko mums reikes, tai maikes. Antra - alaus kokios dezutes. Trecia? Sakau kamuolio gal…?

Ytariu geriau iseitu, jei pirmiau but kamuolys, paskui alus Cha cha

Greit sakot, kokios spalvos maikes bus Piktas? Cha cha Man reik sportines kelnes ir kedus nusipirkt Cha cha Girtas

Pries varzybas isgertas alaus Alus pagerina zaidejo reakcija, taip pat jis labiau susikoncentruoja i zaidima, geriau supranta komandos draugu veiksmus aiksteje, tiksliau atidavineja perdavimus bei taikliau smugiuoja i vartus, geriau suprata trenerio nurodymus bei juos vykdo, taip pat jis buna labiau nusiteikes kovoti is visu jegu bei laimeti, nes zino jog uz pergale gaus daug Alus Alus Alus Laimingas taigi laiku ir vietoje pavartotas Alus padeda Mirkt

Ok, pradedam:**Futbolo varzybos: organizuoja-Sauluzhe, Amielavie,renkyte reikia: 1.maikuciu(organizuoja Julas) 2.alaus (bendrom pajegom) 3.kamuolio (surasiu gal) 4.stadiono Nekaltas5.datos Nekaltas6.komandu NekaltasMaikutes: organizuoja Julas,gal kas pades Drovusreikia: 1.suzinoti kiek ju reikes 2.suzinoti dydzius 3.kiek kainuos 4.koki suki darysim …**pildykit,pildysim zinute sia Mirkt

Kas mane prie organizatoriu irase? Piktas Cha chaNeturiu sportines aprangos Žliumbia