Akvariumu turetojai , gal zhinote kur Vilniui gauti gyvo maisto zhuvims?

Akvariumu turetojai , gal zhinote kur Vilniui gauti gyvo maisto zhuvims?

tai va , reikia kokiu dafniju ar ciklopu . Kai buvau mazhas ir turejau akvariuma gyvenau mazham miesteli , tai nueidavau vasara prie artimiausios kudreles ir prisigaudydavau . O ka daba daryti . Gal jus zhinot kas pardavineja . Jei tema kartojasi prashau neshaukti ant manes

pamiršk gyvą maistą.
jo gali gauti turguje, bet niekas neapsaugotas nuo ligų ir visokių iš to išplausiančių pasekmių.
Geriausias dalykas - nueini į KIKĄ, nusiperki šaldyto maisto žuvims.
Gali jo nors ir toną nusipirkt, jis negenda marazylnike, visuomet gali jo duoti žuvims, jis suskirstytas porcijomis, yra gal 15 rūšių, taip kad tiks bet kokiom žuvim.
Ir kaina už pakelį 2-5 litai, o pakelyje ar 10 ar 12 porcijų, nepamenu.
Taip kad ir pigu ir negenda irpatogu ir nereikia sau sukti galvos.

P.S. aplinkinių nuomonė gali su mano ir nesutapti Šypsena

ai , nemaishykim shaldyto maisto. Jo tai zhinau kur pirkt . ano zhuvys nori gyvo ir plaukiojanchio . Formai atgauti , pamedzhiot Cha cha

Pamėgink Teatro gatvėj, jie kartais turėdavo, bet šiaip tai aš nebeperku jau gal metus. O jie tikriausiai irgi nebeturi.
O dafnijas gali pats augint, bet reikia atskito didelio gerai prapučiamo akvariumo.
O tai ir laiko ir vietos užima nemažai.
Braidyt su samteliu po pelkes gali, bet nei karto nesu davežęs gyvų iki namų.

ne viskas chia tvarkoj , ash perku shaldyta maista . Bet prisimenu zhuvu elgsena kai joms gyvo maista paduodi, grazhu zhiuret. O del ligu tai … tfu tfu tfu bet per 8 metus akvariumo turejima gal tik viena syki zaraza buvau pagaves

man sakykit adresa tiksliai , nes vilniui dar nelabai orientuojuosi . O del dafniju nedavezhimo ,tai man normaliai eidavo parsivesht , ikali i stiklaini mieliu ir gerai , ir deguonius ir maisto susidaro . Savaites dvi gali gyvent , tik smirda labai Cha cha

Saldytas maistas dar ne viskas Šypsena Pora savaiciu savas zuvytes paseriau gyvomis dafnijomis ir tubifeksais, tai spalvos paryskejo kad ojojoi TūsasTūsasTūsas Net grazu ziuret ir dabar norisi tik gyva ir duot Šypsena Beje, grazu ziureti kai zuvyte nusigriebusi koki judanti kirmeliuka ji bando praryt Cha chaCha cha Esu is Kauno ir maista perku turguje. Manau ir Vilniuje yra. Ir jei tas gyvas maistas pardavinejamas geru zmoniu (akvariumininku), tai jis nebus uzkrestas ligom visokiom. Va, kai perki is zvejybos parduotuves, tai ten niekas neziuri tu lervu, prirenka ir parduoda. Va taip Šypsena

sutinku su tavim , ka ash ir sakau . Bet va butent kaune kai gyvenau nebuvo problemu susirast . O vilniui tai nzn

Su turginiu maistu aš esu du kartus akvariumą paguldęs Baisu
Daugiau tuom neužsiimu Šypsena

Adreso tikslaus nežinau, bet ten toj Teatro gatvės iš viso kokie 5 namai.
Nepasiklysi kaip nors Šypsena

aciu labai

na tikrai yra vilniuje, kalvarijų turguje, kalvarijų gatvėje. įeini pro vartus, tuomet truputį į priekį, paskui pasuki į dešinę arba į kairę (priklausomai nuo to, pro kuriuos vartus įeisi) tada netoli pavadėlių ir žiurkėnų rasi ir tik pirk iš pastovaus pardavėjo. turbūt viskas bus ok.

labai achiu visiems