Akvariumas ? - <A HREF="http://www.takas.lt/aqua/" TARGET="_blank">http://www.takas.lt/aqua/</A>

Akvariumas ? - http://www.takas.lt/aqua/

Ką manote mieli bangiečiai apie tokį eksperimentą kai ir vonioje
ir tuolete bei miegamajame visi spokso i jus 24 h per parą?

Ar patys galėtumėte dalyvauti ?

Akvariumas” yra klasikinio realybės šou ir interaktyviosios televizijos derinys.Šou rodo dvidešimt keturias valandas per parą stebimą realų grupės žmonių gyvenimą uždaroje erdvėje. Aštuoni nepažįstami žmonės, skirtingos charizmatinės asmenybės – sukurtose aplinkybėse ir provokacijose. Jų tikslas – išgyventi septynias savaites. Jų veikla – užsidirbti išgyvenimui. Jų buvimą – per balsavimus spręsdami, ką leisti daryti ir ko ne – valdo žiūrovai.

Aštuoni savanoriai – keturios moterys ir keturi vyrai – pusei šimto dienų apgyvendinami specialiai jiems pastatytame kiaurai permatomame name – “akvariume”, gausiai žmonių lankomoje vietoje. Beveik du mėnesius – izoliacijos pojūtis ir nė valandėlės be viešumo – toks išbandymas kandidatams: kiekvieną akimirką stebi televizijos kameros ir žmonės gatvėje. Tai santykių drama ir netikėtumų mizanscena.

Kandidatų tikslas – išlikti. Kiekvienos gyvenimo akvariume savaitės pabaigoje vienam iš aštuonių kandidatų teks palikti stiklinius namus. Po pusės šimto dienų akvariume liks tik vienas nugalėtojas, atlaikęs santykių dramas, ekstremalias gyvenimo sąlygas ir geriausiai įvertintas televizijos žiūrovų.
Akvariumas ne tik filmuojamas visą parą. Tai stiklinis pastatas, suprojektuotas taip, kad iš išorės būtų lengva stebėti tai, kas vyksta viduje.

Akvariumas – tai kompaktiškas stiklinis namas. Pagrindinė jo erdvė suskirstyta į penkias patalpas – bendrą svetainę su virtuve, du miegamuosius, dienoraščio kambarį, vonios kambarį ir kiemelį. Kiemelyje puikus baseinas. Čia dalyviai taip pat galės naudotis puikiais treniruokliais. Šalia miegamųjų – jakuzzi vonia. Akvariume yra komfortiška įranga aprūpinta virtuvė, tualeto ir dušo kambarys. Šalia akvariumo įrengtas kompaktiškas televizijos centras vaizdo ir garso kontrolei.

Kad dalyvauti,reikia turėti daug laisvo laiko ir noro…Nei vieno,nei kito neturiu,todėl dalyvauti nenorėčiau.Liežuvis

Apir visus shitus naujo formato show mastau negatyviai - tiek robinzonai, tiek akvariumai - visi tokio principo show ish principo yra apie parkes tarp zhmoniu Piktas Tik atraktyvumo delei ivelkami i koki nors apvalkala - negyvenamos salos ar panashiai. Bet viskas principe sukasi apie knebinejima zhmogaus vidaus su visomis giliai asmenishkomis smulkmenomis. Vienas dalykas yra psichologiniai meniniai filmai (kuriuos tikrai megstu), o kitas dalykas - tokia necenzuruota dokumentika. Vakarietishkuose tokiu show variantuose butinai ibrukamos visuomenes aktualijos - butinai kas nors ish dalyviu bus tamsiaodis, kazhkas pasirodys homoseksualus, vienishos motinos taip pat labai welcome. Nzn, man tai shlykshtu tas knisinejimasis po zhmogaus vidu Liūdna

Tikrai sutinku su Larsen,aš kaip ir Rookis laiko neturiu ,bei tas knisinėjimasis irgi būtu BlogaiBlogaiBlogai,nesvarbu koks prizas bebūtu .

ne negalėčiau tokiame show dalyvauti. O ir žiūrėti kažkokio tais didelio noro nėra. Visi tie dalyviai daugiau ar mažiau yra ekshibicionistai.

Niekas zmoniu nevercia ten dalyvauti, todel knisimasis ar ne po ju vidu - yra tu paciu zmoniu pasirinkimas. Jeigu jie nori dalyvauti tokiuose sou - tegu dalyvauja. Kai kurie is ju nori prizo, kiti kazka irodyti, treti - ispudziu. Na ar tai blogai?
O jeigu kam nepatinka - tam yra distancinio valdymo pultelis Šypsena

p.s. pati nesu tokiu sou gerbeju - yra kur kas geresniu laidu bei filmu. taciau tai skonio reikalas

jo kai sakoma visada yra mygtukas POWER OFF Šypsena
Jei nepatinka paspaudi ji ir neziuri.
Siaip masn irgi durnas tas sou, tiesiog parodo iki ko zmones gali nusileisti del pinigu ir tiek. Sutikciau, kad tai saves isbandymo sou, jei nebutu jokio prizo, bet dabar tai tik bandymas gauti prizu ir tiek.

J.

na viskas butu neblogai jeigu tie dalyviai aishkiai zhinotu slaptas prodiuseriu uzhmachias - tachiau abejoju ar tai jiems yra ishkomunikuojama. manau kad jiems komunikuojama jog jie tiesiog turi buti drasus ir kad bus 24 valandas matomi, tachiau tai kad bus samoningai provokuojamos konfliktines situacijos tarp dalyviu, vedzhiojamos intrigeles ir pan - abejoju ar jie ta zhino… vargshai jauni zhmones ir tiek!

Paziurekim i sito renginio istorija Šypsena Pirmasis tokio pobudzio show sukele dideles emocijas tarp morales sergetoju, kiti atrado pasitenkinima viesai ziuredami tai, ko ne per rakto skylute nepamatysi. Didelis triuksmas -> susidomejimas (kas daugiau, kas maziau) -> reklamos pajamu augimas -> didelis pelnas prodiuseriams ir t.t. Klasikinis eksperimentavimo pavyzdys. Kaip ziurkes narve stebi, vienur edalo pameti, kitur leidi pailset ar elektra pasokdini. Kuo daugiau konfliktu ar pikantisku situaciju, tuo geriau, tuo didesnis pelnas bus, o dalyviams bus numesti kauleliai ir padarytas psichologinis poveikis ateiciai, pvz, kazkuris bus luzeris ne tik 8 zm. grupeje, bet prisilipdys etikete ilgam. Iki siol visi turi nuomone apie pernykscius robinzonus, nors jau isplauke nauji.

tarp kitko, dar man labai nepatiko reklamos kiekis lietuvishkam akvariume. ant kievieno puodelio, polekshchio, net pagalveliu kazhkokie skirtingi brandingai - be saiko! Bent jau rusishkam variante tiek reklamos nebuvo, o musu tv3 - zhadnost frajiera pagubit Šypsena

ko cia puolat

Cha cha

ir tu neburnok Cha cha

nesikeik po welniais

nu nx Šypsena

Cha cha

absoliutus nulis, jei suprantat, ką noriu pasakyti

aga geras

žinau šitą, geras Gerai Cha cha