Aktoriai, kurių vaidyba mane sužavėjo

Aktoriai, kurių vaidyba mane sužavėjo

ooo Labai nemažai patinka… Juokiasi

[quote]Neringa Varnelytė, Rolandas Kazlas, Audrius Bružas, Vitalija Mockevičiūtė, Arūnas Sakalauskas, Valentinas Masalskis, Sergejus Ivanovas, Rasa Marazaitė, Dalia Michelevičiūtė.
[/quote]

Va taip. Šypsena

O čia tik iš lietuvių? Nes mano visų laikų mėgiamiausia aktorė yra Renee Zellweger Myliu

Patinka - Aidas Giniotis,Ilona Balsytė,Andrius Kaniava,Dalius Skamarakas,Aurimas Meliešius…
žodžiu keistuoliai GeraiMyliu

Bruce willis ir keira knightley TaipGerai

Dievinu Thora Birch.

Skamarakas Laimingas. Ir visi kiti Keistuoliai Drovus

labai patinka nele savicenko o ypac jos balsas. tiesiog fantastiskas

Labai mėgstu Keistuolius Myliu, Žebrauską, Sakalauskas…

Nemėgstu Storpirščio.

Jaunimo teatro aktoriai ir Keistuoliai patys geriausi. AngelasŠirdis

Kurio?

Konkrečiai nemėgstamų turbūt nėra, na bet gal tiesiog nelabai patinka N.Narmontaitė…
Patinka Jaunimo teatro aktoriai.
Na o mano mylimiausieji ir patys pačiausi yra keistuoliai. Myliu ir gerbiu už nuoširdumą, atsidavimą, aistrą teatrui, meilę tam, ką jie daro ir, žinoma, puikią vaidybą. Angelas

Narmontaitė man irgi nelabai… Ne

be galo žavi Keistuolių teatro aktoriai, žinoma, Vilniaus Mažasis Teatras… o šiaip be galo myliu Regimantą Adomaitį, už jo nepakartojamą talentą ir balsą… mmm… Myliu

Man Nelė irgi patinka. Kiek teko matyti spektaklių, filmų su ja, visada gerai, įtikinamai suvaidina. Ir šiaip tokia miela atrodo. =] Bet man jaunimiečiai visada buvo, yra ir bus patys geriausi aktoriai. Mane žavi jų laisvumas, jų improvizacijos ir toks, atrodo, nesuvaidintas nuoširdumas ir šiltumas…=]

Lietuvių - Kazlas.
Užsieničių - Melas Gibsonas, Angelina Julie.

Lietuviai:

  • Kostas Smoriginas, Nijolė Narmontaitė, Arūnas Žebrauskas, Vytautas Šapranauskas, Arūnas Sakalauskas, Vaiva Mainelytė, Ingeborga Dapkūnaitė ir, tikriausiai, dar daug daug, kurių nepamenu…
  • hmh.net nežinau. vienam tinklapy radau ją kaip aktorę, tai ir parašysiu. nes nepatinka jos vedamos laidos ir šiaip nesimpatiška beprotiškai Mama Rock’n’Roll .

Užsienio:

  • Juliette Binoche (Širdis), Audrey Tautou, Nicole Kidman, Inger Nilsson, Johny Depp, Trond Fausa Aurvåg, Woody Allen…
  • visokios Paris Hilton, Mary Kate ir Ashley Olsen ir t.t.
  • dar pamiršau paminėti Iloną Balsytę, Andrių Kaniavą, Aidą Giniotį ir kt. Keistuolius.

geriausi : Leonardas Pobedonoscevas, Andrius Kaniava, Ilona Balsytė.
o dėl blogiausių tai sunku pasakyti. Gali būti geras aktorius, bet blogai parinktas vaidmuo…

Na,nezinau net… Man patinka Kauno dramos teatro aktoriai.Šypsena YpacM.Jampolskis,S.Balandis,D.Svobonas,J.Onaityte,R.Vitkaitis,D.Kazlauskas,D.Stubrait e,V.Kuodyte…G.Ivanauskas,aisku,talentas,bet kartais jam nepavyksta iki galo pajusti personaza,tada jo vaidmeni tiesiog atlieka kiti aktoriai.Uz begalini nuosirduma ir geruma myliu E.Stancika ir E.Kvosciauska Šypsena o nemegstamu lyg ir nera… Gal kiek nepatinka tie atvejai,kai aktoriui netinka vaidmuo… O siaip visi saunus Šypsena