Akmuo is po rato i stikla?

Akmuo is po rato i stikla?

Sveiki kolegos na blle…nepasiseke juodai pirma kart gyvenime varau keliu ten remontuojamas zenklas lenkti draudziama greitis 40 papilta tu akmenuku ant asfalto kokiaa 500m ir ku…va vienas py…das pro mane kokiu 120 praleke akmenuku kruva i mano puse ir ka jus manot stikla iskele ble… net nesuregavau ja norejau vyti bet po laiko taip atpyzdinciau as ji kad sake s kita karta numeri uzsirasysiu ir per metura pagaidinsiu as ji kad zala atlygint suskiai nelaimingi ir blin kaip su technikine iskele is vairuotojo puse kokiu20 cm. Ar jums teko nukenteti nuo tokiu asilu Piktas

teko teko Nekaltastik man abiejom masinom iskilo vienodai palei stiklo apacia ir nuejo i apacia taip kad net neduzta ir netrukdo technikiniui… bet tokie dalykai tikrai prasosi kazko daugiau nei zodiniu sudrausminimo priemoniu… Kanda Piktas

Penktadienis 13-a Kietas

nam man taip buvo…sugadino visa kelione is palangos namo Nežinauir iskele man tiesiai pries akis Nežinauti nr isiminiau, paskuj pamasciau - nenorejo gi jis, ale irgi qrva prasinese geraj Taipna, gi ir pats netycia taip gali kam padaryt ir kas tada? siaip mentus iskvieti ir viskas, tik numerius zinot reik… o dabar galesi stikla keist - as ir keisiu - trukineja visas Cha cha

Nelabai isivaizduoju kaip galima nubausti vairuotoja ir irodyti kalte vien tik is nurasytu numeriu. Nu pvz isivaizduokit tokia situacija, sedziu as visa savaitgali sode, kepu saslykelius, geriu aluti, ilsiuos, masinyte salia nuplauta ant saules kaitinasi. Ir staiga navalilina mentura ir pradeda aiskinti mol as si ryta kazkur vaziavau kazkam iskeliau stikla, kazkoks pilietis nusirase mano numeri… Visokiu zmoniu yra, jeigu taip viskas butu paprasta, tai noredamas pasikeisti stikla zhulikas isvaziuotu va i toki kelia ir lauktu bet kokios pravaziuojancios masinos. O paskui tik numeriukus nusirasytu… Aisku abyda nereali, belieka tik uzjausti.

Man irgi taip buvo,Audi 80 naglai sankryzoje aplenke dideliu greiciu ir gavau akmeni i stikla,bandziau pasivyti,bet su 1,6 karbu be sansu. O siandien man pirma karta juodas penktadienis 13-sumokejau 50 litu baudos.

man tai buvo kad kazkoks sudzius( su bulka raudona) lenke masina ir islindo i priesinga eismo juosta tiesiai pries mane( gal uz 15-20 metru). kokiam zabalam reik but, kad masinos nematyt. teko vaira i desine staigiai sukt. aciu dievuj kad suvaldziau masina uzlekes ant kelkrascio ir kad pats kelkrastis geras buvo- be duobiu. vienam draugui panasiai buvo, tik kai issuko i kelkrasti pasitaike duobe, tai sumete ir biski vertesi. Piktas

ir man buvo, tai dabar taip darau: kai vaziuoju kur akmenu pripilta ir matau kad atlekia koks urodas, tai pamirksiu shviesom- “tipo farai stovi”, tai staigiai greitis nukrenta ir kuo puikiausiai prasilenkiam Cha cha Cha cha Cha cha , anywai tokiems bumbulus nupjauti reiketu Kanda

Gerai Šypsena

O, cia protinga mintis, liux! Gerai

Nesijaudinkite del stiklu. Patikekit cia ne pats bloguiausias dalykas. Pazistamas pries kelis metus irgi remontuojamu keliu vaziavo langa nuleides, tai gavo akmeniu i galva. Sake skausmas toks buvo, kad apie masinos valdyma kelioms sekundems pamirso. gerai kad greitis buvo mazas. Nuo to laiko cvazineja vairuotojo langa vos praveres arba isvis neatidarineja Baisu Baisu

O jei uz vairo Moteris ka tada pjaut reiketu?

Irgi bumbulus Cha cha

siaip neteko nukenteti, bet uzuojauta tai didele, nes man kieme buvo kaskas isdauze is po nakties, tad stiklas kainavo 500lt ir iklijavimas 70 lt. ir turejau moketi uz kaskoki asila … Liūdnas

a tokioms ausis Cha cha