akcija pasikeisk padangas

akcija pasikeisk padangas

ryte išienu, pasilabinu su kaimynu keičiančiu ratą. atsisėdu, važiuoju vairas kreivas. nuleistas ratas. zapaskė irgi ant ribos Cha chaservise sako - pradurta… sakau aš krikščionis, niekam nieko… sako gi padangų keitimo sezonas - čia jums mandagus kvietimas į artimiausią servisą. ir tada prisiminiau kaimyną, kuriam irgi nei iš šio nei iš to “nuleido”. atidaviau į servisą melgos kad tvarkytų, ale galvoju gal padangos paieškot?

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

nu nx Kvankt?

o tai pas jumi darbovietej tik salonas, ner serviso? Nekaltas

pz… Kvankt? Pavargęs

JDM art nx !!!

Viskas yra. Tik netaiso gumų šone pradurtų. šniūrą gali ikisti. Dar vakar vežiau padangas draugei keisti servise kažkokiam. irgi viena pradurta vasarinė buvo, medvaržtis išlindęs buvo. sakau šniūrą kiškit, tas baksnoja į ant sienos pakabintą plakata BRIDGESTONE sako standartai mum neleidžia, mes lopą dedam (grybą). juokas paemė - servisas metaliniai garažai Cha chatai mažu jie man pradūrė Nekaltas

pzdc. nu qrva iki kiek nusirist turi, kad su peiliu per padangas “vaiksciot”, kad atvaziuotu zmogus remontuotis/keisti… debiliskumo virsune…

Kaune diedas buvo prahujarines man rata uz tai kad ala jo vietoj pastaciau ir jam teko toleliau palikt auto Taip uz tai buvo nusipirti abu soniniai veidrodziai uo mazdos Taip

o atgal negavai? smurtas gimdo smurta. as skeptiskai ziuriu i tokia ideja, kad cia servisai. gal siaip pacukai kokie. o gal ir servisai. nzn. nuveze i melga bus matyt ar remontuojamas.

Apex, tai kad diedas pirmas man rata praxujarino su bbz kuo teko ismest padanga Mirkt

Apex - nu siaip pacukai per keliu masinu padangas pavasari, atejus padangu keitimo metui… na gal.

katik parveze - melga sako neremontuojama - zemas profilis. ieskau Michelin Pilot Sport Liūdnas

Apex turiu bet neduosiu Cha cha

ko tik keturi varžtai įsukti?

apex kokie ismatavimai?

Gerai ir keturi varžtai. Su Laguna pusę metų važinėjau su keturiais varžtais, nes vieną sugebėjau nusukt( Apakęs), o kito taip ir nenusipirkau Cha cha

penktas sekretke tingejau sukti iki serviso. Traskalas 225 45 17