aj shiaip...;>>~

-hexas- ne tau suprasti ;DDDD mum smagu buvo kaj fotkinomes ;DDD

smalke kajp visada ;DDDD~ nebuvo ka vejkt ;>>>~ ir shtay kokios pasekmes ;DDD~

Fiėja pritariu Taip Cha cha Stulpas jooo…aciu Nekaltas Cha cha Cha cha Cha chashiaip neysizheidzhiau ;>>>~ -hexas- rado mat prie ko prisikabint Nekaltas Cha cha Cha chakuom tau tas fotykas nepatinka?;>>~ geras visaj Taipezhio_vaiko jis Taip Gerai

paganas nu ash tay tikray nesislepiu Cha cha ;>~ cia ezhio_vaikas,drovuole Juokiasislepiasi ;DD Frixas shuo nukando Liežuvisneber kaklo ;DDDD permatoma cia nieko ir nerejkia suprast…;V~ ;DDD~ Aiwizzzhinau ;DD~

Ajtra ash,ezhio_vaikas,rope,veidrodis,fotikas,spinta ir kieta skrybele ;DDD~ ;S~ dabar ajshku? ;DDD~ {eMPy} plati shypsena ;DDDDDDDDDDDD She kazhka prajuokino Apakęs Cha chageras ;DD~ miela Apkabinimas

~Lain~ nu aciu… Nekaltas Cha cha Cha cha Cha cha Apkabinimas

kAmUfLeZiNe nu geray,kad nepradejai *skylė*vot ;DDD~ aciuuu ;>>~ Pauliukasz gal ir nieko…;>~ o butinaj turi but visiems smagu…? Nekaltas;>>~ |NeedlesS| ajuo? ;DDDDD nu kazhinau…;V~ ;DDD GiNce` eik eik? ;DD negali buti…;DDDD~ nu bet bishki matos…;V~;DDD Apkabinimas

;DDDD

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nekaltas Nekaltas

secret_style ;DDDDD~*~ ConQQueror juokinga… .? Drovus ;DDDDDD~ nevartyk man cia akiu ;>>~ shnekek ;DDD~

kur cia kas ir kaip?

xe Laimingaskaip phainei Laimingas

zhiuret galima;] ir spinta kaip pas man;]

kam tiek daug tu >> Cha chaDDDDDDDDDD~~ tipo juokiesi ir seiliojiesi ? Nekaltas

bet jau israiska… Cha cha

Taste_of_pain ta kayreje,ishsivepusi esu ash ;>~ ta kur fotkina ir slepias uzh fotyko - ezhio_vaikas ;DDDD nu ten dar spint,rope ir kepuriukas ;DDD keptuwia uoj deekuj… Drovus Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas

gazuota_varškė nu galima…;>>~ lejdzhiu ;DDD~ fatun gal… Nekaltas ;DDDDD~ įspirk_man nu ash kaip visada ishsivepus ;DDDD~

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Gera foto. LABAI GERA O tie memes tai ir nesupranta ;FF

greena ;DDDDDDDDD tu viena mus supranti Myliu Apkabinimaspadarysiu kada diary su morciaus foto ;SSS~