airbagu komplektas

airbagu komplektas

atsirado toks reikalas, kad reikia viso visu airbagu komplekto kartu su panele volvai. kokie dalyviu pastebejimai apie apvilktas paneles ir darytus airbagus ? o gal kazkas turi kontaktus kur gaut komplekta ne centro kaina??

Man irgi prireiks. Tik paneles nesoves.

pats vaziuosi- orginalas ir taskas

Nezinau kaip dabar situacija su lipdytom panelem, bet anksciau su tais lakstanciais spakliais i veido sriti nekokie atsiliepimai.

klausiau kazkada sosetenos v60 paneles, jei atmintis neapgauna 600 ar 800 eur kainuoja

naujas komplekciukas apie 2,5€ sikto dziaugsmo

tai va tokia ir mano mintis ieskot orginalo… tik nelabai kazkas yra, alegro.pl irgi nekazka

bmw e53 bet kuri pagalve isskyrus vairo po 10e

reiks perdet pirotechnika i volvos ir gal veiks Cha cha

Sau nei vilktų, nei darytų Ne Prdavimui irgi.

dar kas nors daro paneles su spakliais Apakęs tipo jei uztrauke papildomu skuduru ji kitaip saus Vau! gal geriau atkreipkit demesi i kapsules, o dar labiau i crashintus kompus

siauliuos autoarkos aikstelei pirkejams vaikstant perikupai prie akiu su skurke vairus zulina ir vietoi dazo, tai su panelem tas pats Juokiasi

youtu.be/nsZzZ1QYLoY kosmosas ypač 3min 30 sec

kadžyvui airbagų nerek? Cha cha

autoplius.lt/skelbimai/mercedes-benz-e220-2-2-l-sedanas-2003-d yzelinas-6759347.html Juokiasi jau bl visai sazines neturi

^ o kas blogai su DIEDUKO automobiliu ir TIKRA rida? Nekaltas

dushmanocaras trb Cha cha

Sakiuose daryta panele sove, tai labai graziai, be spakliaus ir tt, kaip originalas Laimingas

na dėl krašintų kompųų tai tikra tiesa… aš irgi dabar airbago kompa padariau pas vieną elektriką, pas kuri turbūt puse klp daro… tai ką aš žinau… aišku atidaviau nemažai - 60eu, bet vistiek kaip avarijos atveju elgsis airbagai - nežinia. o tas e220 su tikra rida tai… Cha cha visų pirma jei būtų tikra rida 180, tai to merso kaina būtų 2x, ir px kad be komplektacijos. visų antra, užtenka pažiūrėt į vairą… Cha chašiaip baisi rida nebus ten, gal kokie 300k km ir realu… Gerai