after flight ...

Kalega geografas,nuo kritikos,kad ir kokia ji butu niekas dar nenumire.Plius nebutina mano rasliavu imti taip giliai i plaucius. Jei nemokat ignoruoti,tai ne mano bedos.

Kalega Mentos,as gerai zinau,kad visiems patinka subiniu laizymas,bet as ne toks.Man nepatinka ir ka? Kame problemos,pasaulis sukasi toliau,ne vien apie tave ir mane.

Nera dionicso drauges akiniuotos , neturi ant ko isiliet tai ir kiauksi ant visu Šypsenao foto faina

dionics–> Nieks ir neima, kolega, bet tu dediesi labai ismananciu, todel si diskusija ir uzviro, tokia kritika kaip tavo - ji pritaikoma gali buti tik tau paciam, tiksliautavo akims, nemaciau, kad minetum kur tokius kritikai budingus zodzius ir ju junginius - kompozicija, spalvu zaismas, autoriaus ideja ir t.t. Tavo zodziai - pilstymas is tuscio i kiaura, taip kaip musu garsieji vyrai valdzioje - bus, gerai, darom, sh gavos, bet mus vekl isrinkit, o mes jusu pinigus ir toliau siurbsim… Populizmas, vat kas cia.

dionics> pilnai sutinku kad nebutina imti tavo rasliava i plaucius, ko ir palinkeciau sios galerijos dalyviams. Ir visgi nemalonu but, tarkim, gatveje chuligano iskeiktam, nors ignoravimas gal but ir tuo atveju geriausias sprendimas. Tavo “kritika” - tai tarsi girto skustagalvio nesvankybes: jis pats gal but apie save taip blogai negalvoja, bet aplinkiniams nuo to geriau nepasidaro. Bet jeigu chuliganas ruosiasi kazka apvemti, skirtingai nuo realybes, internete kiek lengviau ivesti tvarka Taip

Sawwlius,tiek akiniuotos,tiek kitu,pirmiausiai ziuriu i pateikta darba. Mentos,jei tau s.u.d.a.s uzverda,kaip kazkas parase ne taip,kaip noretum,tai mano problemos? Badas,tai du skirtingi dalykai,gatve ir internetas.Turetum tai suprasti.Kas yra virtualus bendravimas.As pasakiau savo nuomone,tiek to,tegul buna ji pradziamokslio,tegul buna kaip girto skustagalvio paistalai ar dar kaip ten.Bet nebutina reguoti i ja.Ne taip? Jei sakau,darbas zemiau vidurio,kas cia izeidimas,pasaulinio masto krize,tragedija? Sakiau jau.Visiems patinka padlaizavimai ir pagirimas perdetas.Bet jei man taip neatrodo ziurint i darba,turiu nieko nesakyti,arba meluoti.Sito tikrai nebus,nes kad ir kiek sakysi sudui kvepia kvepia,jis tikrai nekvepes.

dionics, buvo ir ziauresniu atsiliepimu nei “darbas zemiau vidurio”. Gal paieskoti?.. Nekaltas Kritika ir izeidimas - tai skirtingi dalykai. Niekas ir nesako kad turi meluoti ir girti. Bet ir kritikuoti reikia su protu. Su savo sebrais snekek kaip nori, o mes tau ne sebrai.

Man tikrai foto be ryšio Nežinau, kaip pažiūrėsi, taip ir nerasi minties Nekaltas Kas sieja tuos “kedus” ir lektuvėlį? Kas man gali pasakyti? Tai tik to lektuvėlio išniekinimas Ne

Kalega Badas,toks jausmas,kad bandai sukurti atmosfera as ir jus.Taip nera ir taip nebus.Nemokat priimti mano pastebejimu,kritikos ar nuvertinimo,mokekit ignoruoti,nemokat ignoruoti,tai ne mano problemos.

Nuotrauka kabina, be proto, savo modernizmu Niam niam_dionics,_Kritika turi savybę, būti pagrįsta Mirkt Ir kaip kažkada minėjo p.Užkuraitis, kritika būna ir teigiama. Nesvarbu, ar tai būtų virtualus ar realus bendravimas, įžeidinėjimai skamba taip pat šlykščiai. Manau, išmoksi kada nors kartais nutylėti ir subtiliau išreikšti savo nuomonę. Sėkmės (nes tikrai, atrodo, jos prireiks) Gėlė

Kolega dionicsai , paimk fotika i rankas ir darbais irodyk kokis kietas, o ne viauksedamas apie tai kokie kiti blogi Mirkt

Kaliega dionics, toks jausmas, kad bandai sukurti atmosfera darau ka noriu. Taip nera ir taip nebus. Nemoki surasti ribos tarp kritikos ir asmeniniu izeidinejimu - klubas lengvai atsikratys sitos problemos.

Sawwlius,tau as nieko neprivalau irodineti.Tu pradziai bent sau irodyk,nes kol kas,tavo darbus gerai ivertinti,butu apgaule. Badas,man nelabai idomu koks tau jausmas,bei nemanau kad ir bus idomu ateityje.Jei tau vaidenasi izeidinejimai,prasitrink akis,arba geriau issimiegok.Jau neatsikiri nieko,vaidenasi asmeniniai izeidinejimai,diagnoze greiciausiai esi didybes manijos apsestas.

…egluže…siūlyčiau artimiau suspažint su aviatorių pasauliu… Mirkt…tikrai apturėsi didelį pažinimo džiaugsmą…

Sawwlius, kita karta gal labiau paisyk gramatikos, nes , kaip sikart, paminejes DRAUGE AKINIUOTA be kabuciu ("…"), gali supainioti liaudi, arba… mane izeisti. Klasta

oho…nu ir pavaret jus cia biciuliai… Apakęso as tik norejau parodyti trupineli savo kasdienybes…

Šypsena…RCX…kas pačiam kasdienybė-mums,antžeminiams,tikrai ne… Mirkt