Adminsta

Adminsta

Kokia jusu patirtis su sia bendrove? Kokia sansai atsisakyti jos paslaugu? Veikme savo naujus namus (Konkreciai Nageviciaus 2) perduoda siai kontorai, nors sutartyje nera jokio punkto apie isipareigojimus siai kontorai. Ten yra tik punktas, jog privalau dalyvauti namo gyvenoju susirikime, kuriame bus sprendziamas klausimas, ar bus steigiama bendrija, ar tai darys kiti. Nepatiko tas faktas, kad tai buvo nuspresta be manes ir pasak ju, nera kito pasirinkimo.

man rodos, reikia surinkt kazkiek namo gyventoju parasu, kad butu galima atsisakyt ir viskas turbut. o ten daugiau jokiu salygu ner nurodyta?

Daugiau jokiu salygu kaip ir nera.

Visa informacija rasi cia dnsb.vilnius.lt/ Pas mus panasi istorija, paskyre kaskokia sekondhandine NPC kontora mus administruoti, pats administratorius snekas su dievais, nieko konkreciai pasakyt nesugeba, vien zodziu susirinkimo dar nepadare, nors privalo su tarifais irgi nesupazindino. Vien zodziu galvojam kaip kuom maziau su jais bendrauti, nes naudos is ju absoliuciai jokios, nebent paskirtu kompetetinga administratoriu.

kibk i darba ir ir rink paraselius ir ziurek, jei tau nepatinka, o ne tik nepatinka. siaip ten toks zydelis sefas, ir ta kontora, tokia, svelniai tariant mazyte, bet projektus kai kuriuos gan rimtus daro.

O kiek parasu reikia surinkti? Visu, ar yra kazkoks tai procentas?

vat žydeliai ir sugeba prieiti...

Man tai kazkaip neuzkliuvo niekuom kol kas ta Adminsta Nekaltas

Pastarupju metu man vel uzejo nepasitenkinimo Adminsta banga. Buvo pas mus susirinkimas, prisizadejo ten visko padaryti per savaite ar dvi, vat jau ir menuo baigiasi ir jokiu veiksmu nematau Ne Per tas kelias minusinio ryto dieneles musu duru spynos apidarymas su kodu buvo isejes is rikiuotes, tai "gerb." vadovas i prasymus rakto reaguoti atsisake, motyvuodamas 1)rakto neturejimu, 2) laiko neturejimu ir aplamai pastoviai kalba pakeltu tonu Veee ir tai zmones, kuriems tenka moketi. Tik vienintelis zmogutis ten stengiasi padaryti viska, ka gali, bet jis tik eilinis zmogelis.

Tai va del to ir sukuriau tema, nes jau buvau girdejes nekokiu atsiliepimu apie sia kontora. <pupulka> o kiek jus mokat jiems i menesi?

Vienisam vilkui, kurio tema apie Adminstos mokescius uzdare – as uz savo 53 kv.m buta sumoku 37-42 Lt mokesciu, praktiskai viskas skaiciuojama nuo buto ploto. Gal ir galetu buti maziau tu mokesciu, bet tai ne tiek daug, kad eiciau garsiai rekauti. pupulkai – kai mums isvoge laiptines spyneles, tai istate per 2 dienas, manau tai pakankamai greitai.. Ir siaip susisneket galima, gal sakau skirtingiems namams priskirti skirtingi zmones? p.s. pupulka, neteko girdet, kas ka darys teritorijoj, aptvertoj prie tavo namo?

tada grynas sh... as uz savo senaji 79kv moku 40lt., o cia gaunasi kad teks kloti apie 60lt. kazkaip man tokie tarifai nepriesirdes..ar tik nereikes po kokiu metu rinkti parasus, kad administruotu zirmunu seniunija, nors mokesciai butu 1/3 mazesni... o tai gaunasi paskolu prisiimti ir dar uz paslaugas mokesciai didesni...

Tai kurkite bendrija Šypsena

o kuriam name planuoji iskurti? Nes man irgi kirba panasi mintis apie parasu rinkima.

bendrija gerai, kai zmogus tam reikalui gali skirti daugiausia laiko..tam geriau tiktu koks senukas, bet vargu ar naujuose namuose atsiras tokiu senuku...tad geriau pereiti pas kita bendrija ar seniunija... nes pav. toks mokestis, kai uz lauko kiemo tvarkyma irgi ima nuo buto ploto man atrodo mazu maziausiai nelogiskas... nors adminstoje man aiskino, kad lyg savivaldybe planuoja perimti tuos kiemus ir t.t. ir siaip man nekoki vaizda ta kontora palyko, kai klausiau kokie tarifai sake, kad nezino... tai kas ten per administratoriai, jei nezino kokiais tarifais apkrauna gyventojus?

matai pas mane du variantai Cha cha vienas yra 8 "Viti" kuris priesais "senukus" o antras yra "veikmes" zukausko 26-b korpusas. tad ir ten ir ten galiu, jei kas tinka

VV> kadangi tu jau pasirasei su jais sutarti, tai man paaiskink toki dalyka: sutartis su jais yra privaloma ar ne? Nes kaip ir minejau, mano buto pirkimo sutartyje nera jokio punkto apie tai, tik punktas jog gyventojai turi nuspresti kas tai darys: jie patys kurs bendrija ar samdys ka nors. Ar paprasciausiai kol gyventojai nieko nenusprende, jiems yra privaloma ??? pasirasyti sutarti su sia kontora?

man sis klausimas irgi idomus, nes siaip niekur nera tokio punkto, kad su priduodamu namu bus ir kazkokia bendrija. reikes pas juos pasidometi, nes dar turiu sudaryti sutarti del vandens...gal jie ten is anksto susikure ir pan. bet tai nieko nereiskia. nes jei dauguma namo gyventoju nores, galima nutraukti sutarti. arba taip pat daugumai pageidaujant, pakoreguoti tarifus. nes as kol kas neradu pagal kokius tarifus jie tokias kainas surase...

4 zinutej nurodytu adresu, radau tokia info

Kai as klausiau Veikmes atstovo, kodel jie kisa man sia bendrove, tai buvo pasakyta: negi mes dabar leksim ir ieskosim visu gyventoju, kad surinkti parasus. Taip iseitu, kad jiems paprasciau ir naudingiau ??? yra kisti Adminstos adminsitravima. Pasikonsultavau darbe su teisininku, tai sis atsake, jog jei tokia pirkimo sutartis, tais as tikrai neprivalau pasirasineti sutarties ir jie nelabai ka ir gales padaryti.