Adminams: TOP100 Banga.lt temos!

Adminams: TOP100 Banga.lt temos!

Ar nemanote kad reiketu padaryti netik Useriu topus ,bet ir geriausiu temu TOP100 AR TOP20?

O pagal ka tas temu "gerumas" butu skaiciuojamas…? Pagal zinuciu kieki…? Cha cha

[LP]

Jei pagal žinutes - tai lyderis jau žinomas Cha cha

…arba pagal apsilankymus… Aš nekaltas Ideja sakyciau verta demesio Aš nekaltas Tik gaila, kad topuose bus visokie barai, o ne tikrai geros temos… Aš nekaltas

Būtent dėl to to ir nebus manau. Aš nekaltas

[quote]ziebraz rašė:
Ar nemanote kad reiketu padaryti netik Useriu topus ,bet ir geriausiu temu TOP100 AR TOP20?
[/quote]

O paskui įsteigti įvairias nominacijas už tai. Cha cha

"Šią savaitę mes kalbame…". Smagu…Cha cha

Top 100 pagal zinuciu ar apsilankymo skaiciu minusai:
topas bus pastovus, nesikeiciantis, nes jam kabes tos pacios temos; lankytojai ju populiaruma dar labaiu didins ir taip neleis i ji patekti naujoms temoms.

Tas pats yra su dienorasciias: populiariausi islieka tie patys, ju populiaruma dar didina tie, kurie nori suzinoti, kokie tie populiariausi, o naujiems i topus papulti kuo toliau, tuo maziau sansu.

True… true … Taip

[quote]
Mamutas rašė:

True… true … Taip

ir as manau true trueTaipTaip

temas galetu sudeti tas kurios yra tik 5-10 puslapiuose nepakils baras tema ir aqvariuma na ir daugiau kitu temu kurios jau uzmirshtos Šypsena

Manau, kad apsieisime be tokio topo, o tai adminams tokį vargą norit užkrauti Šypsena

Jeigu jau taip norit topu Cha cha
sudarykit kompetentinga komisija ir nubalsuokit ne uz kiekybe bet uz temos kokybe pasiulyta minti ir pan Cha cha

Sia ideja pavadinciau utopine Šypsena

Nea… Geriau davai surengiam valstybės referendumą, tada tikrai išsiaiškinsim, kokia tema tikrai gera Cha chaCha cha

Cha cha

o as manyciauKietas, kad reik padaryt taipKietas, Labas kurios geros temos isrinkt ne paghalzinuciu skaiciu, o kad bangieciai balsuotuKietas, kaskada kazkas jau siule sia idejaAš nekaltas

nepatiko mano pasiulymasCha chaCha chaAš nekaltasCha cha

bet tikrai galit padaryt pvz top10 didziausiu/lankomiausiu tos savaites temu… dinamiska viskas Mirkt

nors vienas supratai Mirkt