Actrosas

Actrosas

qr vazOji? kajeniaus pirkt? Nekaltas Cha cha

be priekabos banei driftint? Valio

ko velkiesi?

pabandziau vakar, apie 100km “kaimu keliukais”. pasirodo prasoviau, kad i klausima “ko nori, MAN ar MB” atsakiau MAN Cha cha mat galvojau apie senesni MB. Mersas viduj superinis - labai daug erdves padaryta. Daug visokiu mygtuku, greitesne deze nei pas senesni. Garsas kazkoks sportiskas, nors kad geriau traukia nepasakyciau Šypsena Gaila tik, kad nera SUBo kaip pas MAN. O grizus i “savo” - matosi, kad modelis pradetas 2006 Blogaihuntero - vaziavau i Giershageno WEPA, pakraut popieriaus Norderstedtui Cha chaKosmoz - ne autobahne ir ne greitkely leidziama tik 60. kelio ploti matai. MrC - ne, erdves daug reikia Šypsena

čiupinėjau actrosą - kabyna patiko Gerai

reiktu i vomota uzsukt,koki programa imest Cha cha

m.youtube.com/watch?v=-_pyNYrI9vkgazuoji taip? Cha cha

Woris> as su 2009 metu MAN parvaziavau kazkada is Vokieciu i lietuva. Man jis smagiau vaziavo nei tu paciu metu mersas, tylus ir minkstesnis. Firma paeme du naujus mersus, bet seno dizaino, man jie pasirode kad dar labiau sokineja nei tie senesni.

riotengine.in/riotengineV1/wp-content/uploads/2011/07/ merce des-long-distance-actros-12.jpgstwot.motortrend.com/files/2011/07/2012-mercedes-benz-actr os-in terior-view-1024x640.jpg"pirmam" aukste pasidaro virtuvinis kampas Cha cha Geraivelnias - tai “mano” MAN 2012 Cha cha bet modelis tas pats. Taip, jis uz actrosus minkstesnis ir tylesnis. Bet uz paprastus actrosus, o naujasis jau kitaip.

ka ten vakar nugirdau apie euro6 furas,kad rida bus apie 300k km Paplepėkim

ehh vairuoju bedos Juokiasi laukiu savininku bedu del stumokliu ir purkstuku Apkabinimas

woris, i lietuva tokiu furu nauju nieks neuzsako Cha cha taip kad galim paziuret foto ir pasigrozet Mirkt kipsasw nelogiska kad furos rida butu 300k km Mirkt

velnias666>nugirdau furu detaliu pardavejus bazarinant,kad bus bbs su tuo euro6

kipsas - mazai logikos tavo nugirdime. jau daug metu variklio principas nesikeicia, ir juda viskas iki 1.5 milijono Šypsenadetaliu pardavejai tik pardavejai… VINas - kad kaip ir nera tu bedu Šypsena tfu tfu tfu

Woris>kad lietuvoje juda ir kiek daugiau nei 1.5mln Cha chakomplekciuks Girtas gomotors.net/pics/Mercedes-Benz/mercedes-benz-actros-1861-black -edition-04.jpg

su senaisiais MAN su D2066 euro 4 netraukdavo net 0.5 mil, reikdavo 15klt suleisti, dabr naujuju actrosu i rusyna jau nebesiuncia purkstukai nelaiko

VIN, nauju actrosu purkstukai nepritaikyti rusiskam kurui, todel rusijoje tu actrosu net nepardavineja. Del tos pacios priezasties, lietuviai vis dar perka actrosus su senesnes kartos motorais, kurie mano ziniom rinkoje bus iki 2014 Šypsena