Ach.. Akli pasimatymai ir ju ispudziai

[quote]manau visu pirmiausiai paprasyt foto, tik poto eit i pasimatyma, ir is vis tai yra nesaugu

[/quote]

tai sedek namie, jei nesaugu Kietas ir niekada nespresk apie zmogu, pagal jo ishvaizda

ash ir susipazinaw su vienu baxuru IRC.pakalbejom pakviete i leda,visaj fajnas baxuriukas pasirode.pamaciaw foto.nu bet ka zinaw visaj nieko foto atrode…Nežinau bet i leda tep ir nenuejom.tada jis ishvaziavo i egipta,o po to kaj grizo nusprendziaw kad rejktu susitikt…nu ka,kad drasiaw butu drawge pasiemiaw.kaj pamaciaw ji,bloga pasidare!Veee Baisu gal ir ash nesu labaj grazi(bet esu savikritishkaMirkt) bet jis man pasirode tox bajdyle…yak!Veee Baisu Veee Baisu tada ir patyriaw jog akli pasimatymaj yraBlogai butu tikras stebuklas susitikt grazuoli per akla pasimatyma…bet tokia galimybe turbut 1 ish kokio milijono nes ir tajp niekur nemataw saw patinkancio baxuro.o gal ash per dawg ishranki?

niu jio… buna visko… karta ir as susitikau su tokiu nerealiai tyliu bachuriuku… visa laika ir tegalvojau kaip sia dingti… bet buna ir visai nieko… karta susitikau su liabai stiliovu fainu vaikinuku… mes 5 valandas praplepejom apie viska… bet galiausiai supratau kad jis nerealus mergisius… Cha cha

vat buvau vienam pries savaite. ir nieko, nenusivyliau. tiesa pasakius labai nieko nesitikejau, tai ir nusivilt neteko. gan maloniai praleidau laika.

Kazko nesuprantu Nekaltas tai jis po keliones is Egipto taip subjuro??? Juokiasi

nepatinka man tokia loterija kur laimet nera beveik sansuNe

as nieko pries juos neturiu Ne atvirksciai net patinka… megstu naujus zmones, naujus weidus sawo gyvenime… o tie akli pasimatymai vienas is budu ta akirati praplesti… nzn… gal labai keistai nuskambes… bet per aklus pasimatymus nesu dar ne karto nusivylus… prasiplete ratas tiesiog idomiais zmonem ir t.t. Šypsena o kuriozu tai yra buwe wisokiu… bet gal geriau nesiskelbsiu Mirkt

Buvau viena karta,bet nenoreciau daugiau eiti Nekaltas Tai buvo taip Cha cha

Sedejau mirce ir snekejau su savo geru draugu.Pas ji buvo pusbrotkas atejas.Tada tas mano draugas paprase kad nueiciau su jo pusbroliu i kina Baisu As is pradzu spyriojaus,bet jis manes labai graziai prase-ir sutikau Pavargęs Susitikom su jo pusbroliu prie mano namo,paziurejau i ji ir pasakiau mintyse"diewe mano negi cia jis?" Baisu Jis buvo ziauriai bjaurus Baisu kai ejom tai nuo jo ejau kuo toliau Veee Paziurejom mes ta filma ir pasakiau as jam "as einu namo pro kitur,nes dar turiu kai kur uzsukt.IKI" Pavargęs Aisku melavau,nes nenorejau su juo gryzt atgal Baisu

Tai wa Cha cha Daugiau niekad neisiu su zmogum kurio nesu macius ir nepazystu Nekaltas

Na matot, o aš papasakosiu visai kitokią istoriją, negu čia pasakoja dauguma… taigi gal du mėnesius šnekėjomes su, dabar jau kaip drauge, o gal ir daugiau, ir nutariau pakviesti ją kur nors… Na ji laužėsi ir galų gale atėjo ta diena kai visi jos ir mano draugai ėjom į Mamontovo koncertą, jei pamenat toks buvo gegužės mėnesį, taigi ji buvo nereaeli, tikrąja to žožio prasme SUPER Laimingas Na praėjo mėnuo, mes tapome labai gerais draugais… tarp mūsų šis tas įvyko, tačiau tuo ir apsiribojom, o dabar taip prisirišom, kad būdami tiesiog draugais, vieni kito pasiiglstam praėjus keliom dineom… Ji dabar Nidoje ir man jos taip trūksta, jos gražios šypsenlės Flirtas

pries kokius metus biski i tokius vaiksciojau,nes katik inetas buvo ivestas,tai chatai,vsio takoje,buvo labai idomu Cha cha ir is kokiu 8 pasimatymu vienas buvo vykes,su tuo zmogum dar ir dabar bendraujam Cha cha Šypsena

Na…ash jau irgi nebeinu i tokius pasimatymus…jaw pasimokiawJuokiasi karta nuejusi sutikaw stovinti drovu nekalbu ir negrazhu vajkinuka kuris tik apie mirca ir teshnekejo…susitikus su kitu jaw per pirmaji musu susitikima puole lajzhytis! VeeeVeeeVeee ir t.t. manau kad drawgu per mirca susirasti bevejk neimanom…rejkia gyventi realu gyvenima

Nors viena karta ir nusivyliau, bet tuoj eisiu nauja gana neakla pasimatyma, nes foto jau maciau, tai viskas ok, nera jis grazuolis, bet as ji net isimylejau, tik, kad jis uz mane aukstesnis 15 cm Žliumbia ir vyresnis 1.5 metu, bet kazkas turi pavykti Drovus

O man aklas pasimatymas buvo Gerai…Na susitikau su Vyras, nieko ypatingo, isgerem arbatos, karsto vyno (nes buvo labaij salta ir dideeeele puga), kita karta i kina nuvarem, po to i ciuozykla ir…pradejom draugauti Myliu…Draugaujam 1.5 metu (o gal jau ir baigem draugaut, na nesvarbu svarbu kad aklas paismatymas isejo i Myliu )…
p.s.kas "fainiausia’, kad vienas kitam ne patikom, bet vistiek susitikom Cha cha

tai gal nori su manim i pasimatyma nueit.mano foto tai gali paziuret

kiek turejau aklu pasimatymu visi buvo nevyke Blogai taj daugiau kazkajp nera man noro ejt nej i aklus pasimatymus, nej i meetus… bet gal kajp nors pramusiu… Liūdnas

Oj kaip nekenčiu aklų pasimatymų. Tokių zombių ateina, kad net ausys leipsta…

gereu nerizikuot Ne Ne Nekaltas

Na akli susimatymai yra tik atrakcija… Nenusivylaiu nei karto, bet apsidziaugti irgi neisejo Cha cha Taigi tik siaip paisdykauti galima Laimingas

nerizikuosiu geriau Šypsena