A jau zieminis?


A jau zieminis?

Bo vakar pyliau sian uzkuriau dar Cha cha tai indomu prie kiek sitas prades stingt? Cha cha

Kol vyro nėra namuose, viena moteris atsiveda savo meilužį. Jos devynmetis sūnus netikėtai grįžta namo, juos abu užtinka ir išsigandęs pasislepia spintoje. Tada grįžta ir moters vyras. Ji panikuodama meilužį įstumia į spintą, nesupratusi, kad jos sūnus irgi ten. Pokalbis spintoje: Berniukas: - Tamsu čia. Vyras: - Jo, tamsu. Berniukas: - Aš turiu futbolo kamuolį. Vyras: - Tai gerai. Berniukas: - Nori pirkti? Vyras: - Ne, ačiū. Berniukas: - Mano tėtis namuose. Vyras: - Gerai, kiek nori? Berniukas: - $250 Po kelių savaičių situacija kartojasi, ir vyras su berniuku vėl atsiduria spintoje. Berniukas: - Tamsu čia. Vyras: - Aha, tamsu. Berniukas: - Aš turiu futbolo batus. Vyras, prisiminęs praėjusį kartą, iš karto klausia: - Kiek? Berniukas: - $750 Vyras: - Perku. Dar po kelių dienų berniuko tėvas sako sūnui: - Griebk savo futbolo kamuolį ir batus, lėksim į lauką paspardyt. Berniukas atsako: - Negaliu, aš juos pardaviau. Tėvui šokas: - Ką?! Kodėl?! Už kiek tu juos pardavei?! Berniukas: - $1,000 Tėvas: - Siaubas, kaip tu iš savo draugų tokius pinigus lupi! Tie daiktai ir pusės to neverti. Marš pas kunigą išpažinties! Tėvas nuveda sūnų į bažnyčią ir pasodina klausyklon. Berniukas: - Tamsu čia. O kunigas jam atsako: - Tik nepradėk čia vėl !

jau senokai zieminis Šypsena

Vakar lukoile klausiau, sakė žieminis, tik nepamenu iki kiek C.

o ora i padangas ziemini prisiputet?

vakar sake lukoile -33

oro dar neparduoda žieminio

demisezoninis Blogai anekdotas Blogai

Tai vadinasi px nx galiu gazOt sau toliau ir nesukt kiausiu kad uzsals saliura Cha cha