a gerai groj?

a gerai groj?

tik idiotas tokia instaliacija statytus Šypsena

man tai isvis tie bosai, stiprintuvai ir kitas sh kazkaip nelabai limpa prie mashinu. man uztenka ir normaliu koloneliu mago padoraus. koncertai mashinoj newyksta Cha chamusiet ne melomanas esu Nekaltas

lipt tai limpa, bet ne subai smesti sedano bagaznyka, tik skardas barskina ir aplinkinius gazdina…

Sniechkus, ka siulytum sedano, coupe tipo automobiliams? Šypsena

Zaibis cia viskas yra. Skyliu palangej padarei ir snioksti GeraiJuk subas tik tam ir reikalingas kad bildetu.

sniechkus > egzpertas audio instaliaciju? i sedana gal freeair pasiulytum ? Cha chazemas daznis ne tiek jautrus kliutims kaip aukstas. dodel realiai nera skirtumo ar subas bagazinej uz sedynes ir po skardine palange sedane ar bagazinej po veiloko palange hečbeke/universale. visas mokslas apie tai kaip igarsinti automobili o tu paimi ir kad idiotas ir nemoka instalacijos daryt…

apex,jo nera skirtumo, isidek suba taip kaip cia i sedana, o po to isidek i hechbeka, ir pasakyk po to vel cia atejes kad “jokio skirtumo nera” Cha chapagal tave jei jis toks “nejautrus kliutims” tai taip pastatytu subu gi neturetu isvis girdetis ane?, juk eitu kiaurai skardas pas pona dieva… pabandyk namuose pasivaiksciot po kambari ir pamatysi kaip zemi “naujtrus kliutims” kai kampuose prie sienu jis rezonuojas ir uzia 5x garsiau, o nuejus i viduri kambario jo kaip ir nebelieka… barskejimui ir uzimui gal ir nera ipatingos skirtumo kaip imest ji, o jie nori graziai skabancio tikslaus zemo, tada sedane jau problematika. Ir netgi tavo isjuoktas freeairas, cia butu labaineblogas variantas Šypsena

Siuo atveju Sniechkus sako dali tiesos Šypsena

melomanai, su tokiais nepasigincysi Šypsena