A. De Sent Egziuperi "Mazasis Princas"

Skaitei visas, kad taip tvirtini?

As irgi nemegau jos, sakiau kad tai nesamone… O dabar niekaip neprisiverciu perskaityt… Speju kad dabar patiks… Nes visai kitoks mastymas nei vaikystei…

tai nuostabi knyga, kurios deka gali suprast kiek subrendai nuo tada kai ja paskutini karta skaitei…
patartina skaityti kas metus, kad galetum sekti savo vystymosi krypti Cha cha

Knyga tiesiog subalansuota suaugusiems/paaugusiems
o mažieji turbūt nelabai vertina todėl,kad jiems tai savaime aišku ??? sąmonė dar švari ?-

vienaip ar kitaip~knyga švytinti išmintim ir jos išraiška :wink:

va va man irgi taip buvo, bet taip nutiko, kad turejau eiti i pantomimos teatra ziureti “Mazojo princo”, tai pasiskaiciau ir man labai patiko
ne veikam sita knygaNe

Pirmą kartą ją skaičiau būdama
vos pradinukė
Tada ji manęs visiškai
nesužavėjo.Tiesą sakant,
visai neseniai sumaniau peskaityti
dar kartelį,nuomonė perskaičius ją
radikaliai pasikeite,tikrai be galo
nuostabi knyga.

Jo! Alchemikas jega!

“ten ta vieta kur avis suvalgo gele…”
paliete mane kazkada iki kaulu smegenu Nekaltas
…nuostabi vaikiska knyga dideliems vaikams

Nuostabi knygelė Gerai
Skaičiau vaikystėj - buvo tik paprasta knyga. Neseniai perskaičiau dar kartą. Tikrai vertėjo Žvaigždė

si knyga welniskai idomi ir labai daug duodanti.
esme tik tame, jos ji wisiskai skirta ne waikams. as ja dabar skaityciau ir kaifuociau, nors man 18.
perkeltines prasmes, zodziu zaismai… kazkas nerealaus.

grazhi gera knyga, pilna idomiu minchiu. nors asmenishkaj man labiau patinka paulo coelho knygos

sitos knygos dar neskaiciauNustebęs
bet visi sako kad labai geraMirkt

viena is tu knygu, kuria negalima perskaityt tik viena karta.

skaiciau.bet tas buvo senaj…o kaj daba vel pasiemew perskaityt…nerealu. :]

Kai skaičiau kai buvau maža nepatiko,nes nelabai supratau,o dabar įžvelgiau knygos prasmę.

Labai gera knygute Gerai Nors po maza gabaliuka, ismetytai, bet perskaiciau ja visa. Tik niekaip neprisiruosiu visos is eiles paskaityt. Bet dar spesiu Cha cha

Neuzkabino manes ta knyga, nors pasiusk… Matyt kiekvienam savo…

perskaiciau tik puse… geda, nes tai tikrai gera knyga

Exuperi ir Coelho roolez!

Tai yra knyga, kurių yra nedaug.
Tokias knygas reikia skaityti jauniems, kad suprastų gyvenimo esmę ir nuostabumą, kurį gauname iš jo.
Tokias knygas reikėtų skaityti ir tiems, kurie laiko save pakankamai rimtais. Ji tik paremta vaikiškais motyvais, o iš tiesų, joje slypi daug daugiau.
"Mažasis princas" kartu ir moko, ir žavingai priverčia susimąstyti. Mes esame laimingi,
turėdami progą paskaityti šią nuostabią knygutę.