A. De Sent Egziuperi "Mazasis Princas"

A. De Sent Egziuperi "Mazasis Princas"

Man asmeniskai si knyga labai patiko, bet as ja skaiciau pries kokius 3 metus Mirkt

tikiuosi tokios temos dar nebuvo

Tam skirta paieska;]

Laikas nuo laiko perskaitau sita knygele ir kiekviena karta atrandu kazka nauja:
http://prince.night.lt/princas/turinys.htm

Ech, nuostabi knygele. Parasyta vaikams, bet kiek ten nuostabiu gyvenimo tiesu gali atrasti ir suauges zmogelis.

dabar baigiu mokykla,o knyga skaiciau turbut 5 kartus,nes kaip kazkas rase,joje vis atrandu kazka naujo Gerai nuostabi knygute Taip

sejp ta knyga parasyta ne vaikams, (bet vistiek vaikams) cituoju: Atsiprašau vaikus, kad šią knygą paskyriau suaugusiam. Turiu rimtą pasiteisinimą: tas žmogus yra geriausias pasaulyje mano draugas. Turiu dar kitą pasiteisinimą: tas žmogus gali viską suprasti, net knygas vaikams. Turiu ir trečią pasiteisinimą: tas žmogus gyvena Prancūzijoje, jis čia alksta ir šąla. Jam labai reikia paguodos. Jei šių visų pasiteisinimų neužtenka, tai šią knygą skiriu vaikui, kuris kitados buvo suaugęs žmogus. Visi suaugusieji iš pradžių buvo vaikai. (Tik nedaugelis tai atsimena.) [antuanas de sent egziuperi]

Skaiciau keleta kartu… Laimingas~ Nuostabi filosofine pasaka… Niam niam~ Man labai patiko… Taip~

Knyga kuria reikia karts nuo karto perskaityt nuo vaikystes iki senatvesCha chaSuperŠypsena

myliu, myliu, myliu… viena is nuostabiausiu knyguŠypsena ja gali skaityti ir jaunieji, ir suauge. labai pamokanti ir kupina gyvenimiskos patirties knyga

GERA KNYGA
IŠMINTIES LOBYNAS
TIK PRASMES REIK MOKĖT ATSIRANKIOT
IR SAU PRITAIKYT
GERIEMS BERNIUKAMS IR GEROMS MERGAITĖMS
MAŽASIS PRINCAS KONE VADOVĖLIS.

hm.gal padariau klaida ja pabandziusi skaityt 3-oje klaseje tada ji man ziauria nepatiko, todel kazkaip iki siol nekyla noras ja skaityt…

labai faina knyga

jej patiko mazhasis princas taj gal patiks ir Coelho Alchemikas… ji yra kazkuo panashi, nes moko gventi, tachiau tuo pachiu ir visishkaij kitokia… taciau tikraij kaijp ir po mazojo princo taijp ir po Alchemiko likau suzaveta…Laimingas

vaikystej tai buvo bjauriausia knyga kokia tik galima rasti.
bet va neseniai skaiciau vel. ir shykart l. patiko. Gerai

labai labai miela knygute

manau sia knyga turetu but skaites BENT viena karta KIEKVIENAS zmogus.Taip

patiko Taip

Geriausia knyga pasaulyje…Taip