6 metai Londone-UPS....

6 metai Londone-UPS…

Pragyvenau cia ilgai…TaipTaipTaip, net per daug BaisuBaisuBaisu Bangoj as neseniai…na net neprisimenu (gal kas is moderatoriu primins) 6-7 menesiai?
Ka nuveikiau per 6 metus? Uzsieny?
Siandien lygiai sesi metukai kaip a cia, Anglijoj, ir zinot…as noriu grist TaipTaipTaip, net labai LabasLabasLabas…Myliu jus …

Grįšk,lauksim LabasTaip o datą tai pats prisimink Mirkt pasižiūrėk į savo profilį ten parašyta Cha cha Liežuvis “bangiečių galerijoj”

Di…Kur???
Daniela-SU SV Kaledom Tave GėlėsGėlėsGėlėsLiežuvisLiežuvisLiežuvis
Gali netiket, bet nebuciau susiprates…Cha chaCha chaCha cha

http://www.banga.lt/admlt/2user.generalShowUsers
manau pažinsi save Šypsena

Sawlux, tai is tiesu, ka nuveikei, ko ismokai, ka supratai? Šypsena

sawlux, tikrai kad ups… Mirkt Cha cha Mirkt
metai bega greitai…
buk pasveikintas, arteji prie 10-ties Cha cha
Bučkis Bučkis Bučkis
Gėlės Gėlės Gėlės

Jooo,6 metai tai labaj daug,linkiu,kad norai ishsipildytu sugrizti,arba teks dar 6 metus ten gyventiŠypsenaAtvaziuok,nors jau atsivalgysi bulviniu blynu,cepelinu ir vedaruŠypsena
Geru svenchiu ir geru metu!LabasBučkis

Juk buvai vienas is iniciatoriu meetu rengime Londone !!! Cha chaCha chaCha cha
O mes Lietuvelej laukiam Taves griztancio Mirkt
Surengsim neeilini meeta , Tavo sutiktuvem !!! TaipTaip
O dabar linkiu sutikti linksmai Kaledas ir prisiminti mus visus banginius , mes taip pat Tave prisiminsim !!! TaipTaip

Sawlux, sveikinu, kad istverei tiek meteliu Londone Mirkt

Kai as labai labai ko nors noriu, tai taip ir padarau…
Nera geresnio laiko uz esamaji…
Tik uzgaidos virsta kalbomis o ne isispildymais.

Sveikinu, istvermingas tu,as cia tik 2 metukai, o jau viskas planuoju vasara namo traukti.Nepriprantu prie sio gyvenimo ritmo,viskas man cia nepatinka,nesvarbu ,linkiu tau LabasLabasir su sv.KaledomTaurėTaurė

Londonas Gerai miestas Taip
ten gyvena piktoji Ginger Cha cha ir kiti Apakęs Lietuva -tevyne musu ,bet ja mylesim tik tada ,kai cia bus Gerai ir ekonomika pasieks Senosios Gerosios Anglijos lygi Gerai Šypsena

Boba-maniau surimtesiu KietasKietasKietas,na surimtejau biski Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas, bet ne tiek …nes Bangoj su jumis Neimanoma…Cha chaCha chaCha cha

Klausyk, ar nevertetu kur susiburti ir pauliavot, atsvesime ilgus buvimo tremtyje metus.Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

aga, tai kur atvykti - as jau laisvesne Cha cha Cha cha Cha cha

sawlux gerai pagalvok prieš grižtant Aš nekaltas Gal pražioj sugrišk
apsižvalgyk Aš nekaltas
6 metai labai daug Gėlės

Nesuprantu aš jūsų (ir niekad nesuprasiu),vieni veržiasi ten "za bugrom" ,kiti verkia ten pateke…Kas geriau vargti varga už kapeikas,ar vargti už normalius pinigus?(bent jau mūsų akim žiurint normalius)…

Wa wa, as irgi taip galvoju: svarbu "kancia" normaliai apmokama, o per tiek metu nostalgija gimtam krastui stabiliai mazeja…

Na man teko 22 mėnesius toli nuo Tėvynės praleis ir…visai nieko,manau galėčiau ,kaip sawlux 6 metus prabuti spakainiai…