6.4 turbo 8wd

6.4 turbo 8wd

Kam linksma buvo laukuose matome cia Cha cha,o kas net is kiemo neisvaziavo,stovi uz kadro Cha cha

ten marškiniai salione? Cha cha

niekada neturejau q, tai noreciau paklaust. uosvis turi a100/ceske, pasiemiau pasidraskyt, bet kazkaip idomiai man pasirode kad ijungus visus varomus uzsidega lempute ant tos knopkes, bet pavaziavus kazkiek uzgesta. tai kaip suprantu turetu pastoviai degt ar ne?

soprano- Taip Cha cha,cia gi nauju svest atvaziave Kietas

joo marskiniai Cha cha RM rimtas verslinyks Cha cha

erkys-ten difas uzsiblokuoja galinis,ir man atrodo prie 30km/h atsijungia,o pas sita audi difo blokavimas paloreguotas Kietas Šypsena

aisiku

aš irgi taip vežiau, atgal kai važiavom viskas gulėjo kartu su rankšluosčiais ir kitom pirties reikmės Cha cha Cha cha

soprano-tu vezeisi atgal,o mane veze prie Taurė Apsvaigęs Taurė Be be be

ten yra galo blokiruote, ji veikia iki kazkur 3o km/h poto automatiskai atjungia

pas mane nieks nesiblokuoja Be be be

bet nukritus greiciui iki 30km vel isijungia?

dr- Ne

pas mane irgi… EDL neidomu…

man originala nuotraukos Cha cha Cha cha

robke, tai visgi pakoregavai atjungima? Cha cha bl, kaip jum smagu Kanda Nors ir su priekiu, ne taip liudna kaip praeitais metais Cha cha

Ne nu RM galetum jau taip ir nesigirt Cha cha O del to stovejimo uz kadro tai galima ir supykt Cha cha

Ko cia pykti, nereikia pirkt masinu su vienu varomu ratu Be be be

tai cia jus uz kadro buvot RM ir robrttinas… matai ereliai atsirado vienas bijo gaza spast o kitas siaip lopas ir vaziuot nemoka Labas