50CENT

50CENT

kaip jums jo muzika ?? man tai labai labai patinka Kietas Gerai

nu man irgi visai nieko , ypac ta daina bl pamirsau Cha chaCha chaCha chaCha cha su party kazkas atrodo NekaltasNekaltasNekaltasNekaltas nu supratot Cha chaCha chaCha chaCha cha

wo In Da Club tas ju geras gabalas KietasKietasKietasKietas

in da club geras o "ya heard me" dar geresnis

in da club dainos melodija laaaaaaaaaaaabai faina, o pati daina nieko… Šypsena

Taip va butent Taip man tik melodija patinka

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/155910.181-=(156657620

"Thug love" - fainas gabaliukas…TūsasTaip

"In da club" yra Gerai Taip

jo gabaliukas :in da club" tiesiog Gerai, bet kiek gi galima kurti tu opaciu temu…

As tokio net nezinau. Koki stiliu jis palaiko?

Esu girdėjęs tikvieną jų gabalą… Tas patiko, o visa kita neinau Ne

Ish kur tu chia shita ishtraujei…Nekaltas

Dar vienas proto ir yvaizdzio genijus ishlindo y shviesa…
"In da arse"Cha cha

50cent rezpekt visu pirma…
o visu antra taj visas albumas niekosow netgi labajŽvaigždė

50cent feat. destiny’s child- "thug love"… ish interneto shiaip ishtraukiau…Taip

Tik isgirdau jo ta daina IN DA CLUB, iskart nusipirkau jo CD Šypsena Visos jo dainos COOL TaipTaipTaip Ne veltui jo prodiuseriai DR. DRE ir EMINEMAS LaimingasLaimingasLaimingas

krc zhmones jus…wisishkai nieko apie muzona nzn…krc wien kad dr.dre ir eminem xujovi reperiai nereishkia kad xujovi prodiuseriai…dr.dre wienas ish geriausiu wisu laiku prodiuseriu, o eminem’as irgi zjb’s…ka jus ble negirdite kokius jis beat’us padaro…krc jie xujovi reperiai bet wieni ish geriausiu prodiuceriu…ir jei kas pasakys kad ne…tuomet tikrai nieko nesupranta apie muzika…Ne

…nuy man tay nieko…bet ce jou seyp ta in da club lebey seney buwau isgirduz i jou nusibodoLaimingas…o seyp wisay nieko

Tu mano zinute atidziau perskaityk!!! As ta ir sakau, kad NE VELTUI jie jo prodiuseriai… Tai suprask, kad as UZ juos, o ne PRIES!!! TaipTaipTaip