4x4

4x4

Dalyviai, Reikia 4x4 dyzelio, didesnio pravazumo, karta i dvi savaites patampyti priekaba ~900kg, i metus apie 20-30k km… Pageidautina sio amziaus auto, biudzetas iki 20k lt +/- nedaug. Kokios alternatyvos? Neturiu jokiu variantu, gimine paprase isrinkt Cha chaAsq, reikia kaip imanoma gero kainos/kokybes santykio. Kaip tie X trailai? 2,2 kaip suprantu renault variklis, padorus ar ligu maisas? Kaina visai padori ju, vertas jis nors ko?

triperiai Blogai x5 Gerai

x5 boicam, cia reik varguoliams!

na dėl varguolių pasirinkimo krepktis pas ryžą Mirkt

kazkur skaiciau kazkas skundesi kad xtrailas su priekaba sunkiai…zmogus rase kad iskos tikro 4x4, nes xtraile pritruko blokiruociu Nekaltasp.s. cia ne 4x4, cia AWD Cha cha

serviso duona Blogai imi tajota ir pamirsti kelia i servisus

ir kokia TAJOTA? PVZ?

patarsiu nuosirdziai: nepirk jokiu ubliudku , jokiu x-trailu , hiundaju arkokio kito meslo uz 20 k nusipirk 10 m LandCru . Tai vienintelis modelis kuris patenkims Tavo lukescius… p.s. kai nupirksi paskambink man ir padekok jei tai noresi padaryti

is situ vienareiksmiskai x-trailas… visu prima 4wd sistema yra zenkliai pranasesne… pirma gali ja ijungt atjungt… Mirkthondoj tik prasisuskus ratam isijungia galas… ir ji tirkai tiap nelipa kaip x-trailas… nesakau, kad gonda yra nepatvari ar pan… bet apie x-traila galiu pasakyt… nerealiai patvari pakaba… laiko belekaip gerai Gerainet nzn ju kainu, nes nebyra Cha chavienintelis dalykas ka sman nepatinka x-traile tai tas reno zyzelinis motoras… bet siap x-trialas vienareiksmiskai 3 galvom auksciau uz gonda… pravazumo prasme ir net neabejoju kad galva auksciau pakabos patikimume Taip

is siu triju blogybiu rinkciausi rav4, nors jis man atrodo moteriskas ir seip tojotu nemegstu, isskyrus land cruiser.

Nu cia kur ideti abu foto tai tikrai cia nera 4x4, teisingai momentas sako, geriau senesni bet 4x4 jei to reikia, negu naujesni bbz ka priekabai tampyti, kur net nepavilks Nekaltas

ex jus visaziniai , esu as tu x-trail turejes…esu juos ir remontaves. Patikekit , tai kruva ****u o ne masina

Vo blyn, o kaip RAV4? 2.0d4d?

Vyrai, man nereik dzipo, man tik reik, kad su priekaba nuo kelio nuvaziuot ~300m iki vietos. Meslynais nevazinesiu, pelkiu netyrinesiu.

Toyota Rav4. Važiuoklė tikrai labai patvari, per 2 metus pravažiuota 30000km, iš jų 10000 žvyrkeliu. Nieko apsoliučiai neremontuota. Bet va jei dyzelis, tai turbūt bus silpnokas variklis priekabos tampymui. Vienam važiuojant dar nieko, bet pilnas ekipažas jau sunkiai traukė

TLC senesnis Geraiauto.plius.lt/skelbimai/toyota-land-cruiser-3-0-l-visureig is-20 01-dyzelinas-2685080.html

spygliau…as prie guolio ir su arkliu pakrautu priekaba nuvaziuoju nuo kelio.

spygly …visi taip pradzioje kalba Klastaa po to…kokia gerve rinktis ? kas prekiauja snorkeliais ? kokias padangas imti AT ar MT ? kaip liftuoti pakaba ar kebula ? ir t.t. ir pan Cha cha Juokiasi

neziureciau xtrailo su 2.2d Ne