4x4 Vilnius vėl kviečia į \"Pabradą \'03\" +++

4x4 Vilnius vėl kviečia į "Pabradą '03" +++

Labas "Pabradas `03" – Trečioji tarptautinė visureigių automobilių sesija

2003m Gegužės 31 (šeštadienį) nuo 7 val. ryto, klubas "4x4 Vilnius" kviečia visus, neabejingus visureigiams automobiliams, rinktis prie Hiper Rimi Žirmūnuose Vilniuje.

Vyks registracija į tradicinį visureigių reidą "Pabradas ‚03" nuo Vilniaus iki Pabradės. Tai važiavimas komandomis po trys ekipažus mažai išvažinėtais keliukais, miško kvartalinėmis, nedaug žvyrkelio atkarpų ir tik keli kilometrai asfalto. Trasos ilgis virš 100 km su specialiais sudėtingo pravažumo ruožais, kuriuos norint galima aplenkti. Teks vadovautis žemėlapiais ir kelio knyga - "legendomis", atsižymėti numatytose vietose.

Jums yra intriguojantis šansas išbandyti savo vairavimo sugebėjimus ir visureigio galimybes klubo "4x4 Vilnius" renginyje "Pabradas` 03". Tai tradicinis klubo renginys su visureigiais automobiliais, kurio metu vyks įvairios varžybos, vaišės ir vakaronė po atviru dangumi Pabradės poligone su nakvyne palapinėse. Sekmadienį Poligone kareiviški pusryčiai, smagūs pasivažinėjimai, atminimo dovanėlės.

Standartinių visureigių savininkai – Jums numatyta nesudėtinga bet smagi turistinė trasa ir galimybė stebėti kitus, labiau mėgstančius klampią bekelę. Taigi drąsiau dalyvaukite.

Klubo "4x4 Vilnius" tradicinis renginys vykęs pernai ir užpernai paliko dalyviams smagių neišdildomų įspūdžių. Jame dalyvavo virš 70 ekipažų. Daugelis "naujokų" užsikrėtė bekelės manija ir įniko į visureigių automobilių tobulinimą. Dabar jau mažai ką stebina įvairus monstrai-hibridai su didžiuliais ratais, aukštai iškeltais kėbulais.

Entuziastai visoje Lietuvoje susibūrė į klubus, kurių jau yra virš 10 ir šiemet įsteigė LVKA - Lietuvos visureigių klubų asociaciją , kurios prezidentu išrinktas gerai daugumai pažystamas Viktoras Kaštelionis, dalyvavęs Dakaro ralyje. Taigi Lietuvos "Off-Road" judėjimas pakilo į naują pakopą. Užmegzti draugiški ryšiai su pabaltijo valstybių ir Rusiojs analogiškomis asociacijomis, planuojami ateityje aukšto lygio "off-road" renginiai ir varžybos.

Tai ne tik galimybė visureigių entuziastams parungtyniauti, bet ir puikūs reginiai žiūrovams. Labai dažnai TV laidoje "Autofanai" rodomi reportažai iš klubo nuotykių, išvykų ir varžybų sudomino ne vieną vairuotoją, turinti visureigį automobilį, pajusti tą nepakartojamą malonumą pravažiuoti ten, kur "sveiko proto" vairuotojas pasuks į šoną.

Visus, vairuojančius visureigius, kokie jie bebūtų, kviečiame sudalyvauti renginyje "Pabradas `03".

Bus ir purvo, ir balų, ir stačių įkalnių. Norintys varžytis specialių ruožų įveikimo laikui, turės galimybę laimėti vertingus rėmėjų prizus. Finišuojančius Poligone pasitiks karštas lauko virtuvės maistas, vyks vakaronė prie didelio laužo, alus ir daug naujų pažinčių su bekelės entuziastais - Off-Road`eriais iš visos Lietuvos klubų.

Antrą dieną dalyviai galės rungtyniauti Sprinte - smėlėtame poligono reljefe, pravažiuoti tankų trasa, moterų varžybos. Vėliau apdovanojimų ceremonija.

Sekite naujienas klubo puslapyje Labas http://www.4x4vilnius.com , būtinai susipažinkite su renginio Reglamentu ir aplankykite "4x4 forumą" ir Jus gal būt "atrasite savo kelią".

/dragon/
Labas

7 valanda Apakęs

Kas nori ilgiau buzotis tie 7, val pradeda registruotis, o šiaip pirmas startas 8 val., paskutinis planuojamas 12 val. Žiūrovai galės minti pasižiūrėti nors ir 12 val. tiesiai į mišką…Šypsena