4d

agne bartuseviciute Cha cha followeriu 1.8k anksciau buvo video pridejusi Cha cha dbr istryne haha

“Išdykėlis”

Naktibledai, visu pirma as ne vegetaras, o VEGANAS Labas Visu antra, ar Jus taip dristumete pasielgti su savo kaimynu? As net kartais Toyota parkuoju prie Jusu Kadilaco Drovus

KAIMYNU Juokiasi

Nu blemba sakykit ka norit, bet ta ant kulnu Gerai Vau!O kuriam ji cia mieste maivosi? Vien del to prasukti butu verta Cha cha

Jebat kaip greitai gali viskas keistis Juokiasi Net akinius nusiemus su truputi pabegusiu vaizdu niekas nesitaiso Cha cha

Yo, teisingai, niexyu cia, Vyriausias, atvaryk, mes tau geriau shita parupinsim efoto.lt/files/images/51642/9568519722_5944568738_o.jpg Gerai Girtas

ir vistiek ji Gerai, jei palyginti su auksciau pateiktu pvz Cha cha

Siandiena maliausi po Vilniu, dedu pamatus emigracijai i portugalija, tai labai sakyciau multiapranginis/ivaizdinis miestas po Klaipedos Laimingas As kol zmogaus laukiau prie BIG kokiu 40 min uzsimaniau i tulika, tada ejau pro sali pro audima, ziuriu kazkokie ispardavimai, tai treningu is sortu prisipirkau, kuriu net nereikejo Cha cha

klp nors tu vegetaru su tojotom ner, ir tu patriotu/ciu Geraianoks cia pliusas, kad cia zombiaros sliauzioja. man klp sirdis atsigauna po musu nudienos realiju Veee

O tai kaip ji cia isgarsejo? Cha cha nes pora dienu be rysio buvau, o dabar visi draugialiai siuntineja,visas internetas duzgia apie ja Cha cha

Klaipedoj Moteris dailios.

Pritariu Vyciai dėl Moteris Tik niekaip nesuprantu, ar Klp vietinių tiek gražių, ar iš aplinkinių kaimų suvažiuoja studentaut Nekaltas

As tai turiu tokia teorija, kad del to kad uostamietis. Biski genai pamaisyti Cha chaNes rimtai, ne vienam mieste nera tokios konsentracijos

Vakar buvo FB ne vienas pareiskes, kad cia Vyras Cha cha

Man Kauno damos Taip

Nu ta per gatve sliauzia ti tai mldc. Jai dega zalia, kaip nori taip eina, o eina tikrai super gerai GeraiTiesa, eina pabaigoj ypac letai, nespradejo su mb pypint jai.

nu va, jau kazkoks pilietiskas skundalius raportuoja spaudai: lrytas.lt/bendraukime/man-rupi/2018/08/15/news/isvydus-tok ia-mergina-neteko-amo-ji-tiesiog-paralyziavo-eisma–7139264/

žvirbliui matos patiko Juokiasi

viena yra forumiuke pasilazdavot, bet dėt straipsnį į lietrytį su foto ir asmens duomenimis Kvankt? dabar straipsnis sutrumpintas ir foto išimtos