400k

tai niekas nezino kaip ten su mobile.de skelbimais?

Vin`as, beje tavo rodytame skelbime gali buti ir salionas perdetas. Nera matau tv, galejo veliuras but ir bicas susikrove oda Mirktp.s. ju veliuras geriausias kiek teko matyti per masinas. atrodo tikrai gerai

ble kaip jus gyvenat tuose skelbimuose Nežinau

nu agzpertai spekit rida Cha chaimg444.imageshack.us/img444/1797/man6081245big.jpg

rida galeciau mersam w210 pasakyt + - kiek esu mates Cha cha daugiau sunku kazka sprest. nors as irgi netikiu kad liocha mano tiek pralekus

kabuki… nu sedyne keleivio jau pablukus… 800k bus jau? Cha cha

ta lipucke ant lango su popieriaus blanknotu labai zjb daiktas Gerai, pamenu budavo privalomas ziguliu atributas Cha cha

kabuki, ci tokiem ridos neatspesi Cha cha motorai penkius kapitalinius mate i da ne galiakas Cha cha Juokiasi

rida ridom, bet islaikyta pedanto tai p!ze kaze, kaip navja Kietas

Sharai> ryt pasakysiu tiksliai

nu davai laukiu

pas Robi bais brungu maciau Cha cha

Galiu drasiai teigti, kad sitas lexuso 3.0 motoras nusluoste nosi visiem savo vokieciu konkurentam… Na gal nebent tik MB 3.2 nebloga turejo… Audi 2.8 stipriai silpnesnis su didesnem sanaudom, bmw 2.8 silpnesnis, ir didesnes sandaudos… Tad galima drasiai teigti kad tas 3.0 tikrai rimtas motoras bent jau pagal popieriu…

rafinuotas, dabar papasakok apie 2,8 sanaudas Cha cha nebent cia lyginai automata apie audes 2,8 isvis tyliu, nesusipratimas o ne motoras. 3,2 taipat letesnis, sanaudos didesnes… tai kaip cia yra? Cha cha

nekreip demesio,jis ten savo teoremu turi Juokiasi Cha cha

DOMO! bmw 528 iki 100km 8.8, sanaudos 15.6 mieste. lexus 8.2, mieste 16ltr… trauka skiriasi akivaizdziai, o sanaudos vos vos bmw pusej… aisku bmw neturejo dar 3.0 benzo… veliau jis pasirode… dar klausimu bus? Cha cha

Automatas ciujiu dar net geriau butu… autoweek.nl/auto/12416/bmw-535io siaip 2.8 mechanika,sis tas ko kasdienai per akis trauka,ekonomija Gerai

Rafinuotas, as zejau sita varijanta kad bnv su mechanika 7,5s Cha cha i tada gaunas geras motoras Cha cha

ble net 8,2?.. Blogai Cha cha

Nesuprantu is kur tokios sanaudos 528, pilna pazystamu, kurie su ~12 litru mieste sukinejasi, o ir traukia neblogai…