400k

400k

Tai mersa su 700k pardaviau … Taip

dar net gyvai nematei, o bb nukirst duotum Cha cha

400 tkm autoweek.nl/occasion.php?id=3WJ6F&&sort=&pagesize=&position =&tab=0&cache=no

As bl nieko ir nesakau, gal ir 400k Cha cha neegzperc Liežuvis

Tai kad suvarges tas juodas Šypsena dar primesk kad sviesus greiciau susidevi

p!zdu tegu bun 400 bile tik negestu Cha cha

Nori, kad butu 220t kaip pas audele c4.

o kuri asis varoma sitoj masinoj? galas?

sharrasitto, o kiek skelbime rase? pardavinejom mes viena masina 2001 m su 470 tkm rida, salonas beveik kaip naujas buvo tai visi klause ar tikrai tiek pravaziavus ir nepirko Nežinau atsukom iki 250 tkm ir isejo po 2 dienu be klausimu

E, o mobile.de tik pirmas skelbimas nasharam tik uzsiregistravus ar ir veliau galima ???

blet kokia klaunada bangoje įdomi Juokiasi Dėl to ir nėra noro rodyti ką nusiperki Šypsena Nes paskui pripletkina nesąmonių, pletkai nueina į forumus kitus ir taip iš lūpų į lūpas, gaunasi toks sugedęs telefonas, kas siaubas… Linksmybės

tai mano slyva seniai turėjo užsilenkt, net buvau pats beveik patikėjęs, bet drožiu ir tiek Šypsena

tai kiek ji begus? ŠypsenaSiaip tai belekaip uzskaitau pirkini,isskyrus gal motora Šypsena

vinas, fakc kad del ridos baidosi zmones, nors stovis ok. Visada daugiau tokiu kurie ziuri i rida, o ne i stovi. As kazkaip labiau megstu ziet i pati stovi. Net px kad buvo dauzta masina kazkada. Aisku kai kuliais vertesi jau nx, bet ten pvz kaip mano merso buvo, tai asharos Šypsena o kai apziurinejo mano mersa kazkada, sako va, cia dauzta buvo daxuja Cha cha

quattre, kazinau, gris, pajungsim prie kompo, ziuresim. Skelbime tupejo kaip 180000k, siunte foto su 130…150…17x… Šypsena

nais Gerai

tai nx ten dar ka ziuret? Cha chaleds Gerai

tai niekas nezino kurie ratai varomi cia?

Robi, reik E72 noklijos mergiotei vienai. Gal per tave kazkaip galima suorganizuot? Raimukas, galas cia Apkabinimas