4-oji spec. Lietuvos retriverių klubo paroda!!

4-oji spec. Lietuvos retriverių klubo paroda!!

Mieli bičiuliai,

Artėja mūsų klubinė paroda, kuri jau tradiciškai vyks Palangoje, 2003m., rugpjūčio 2 d. Tai – jau ketvirtoji specializuota paroda nuo klubo gyvavimo pradžios. Detalesnę informaciją apie ją, teisėjus, registraciją bei anketas galite rasti svetainės puslapyje "Parodos". Pagrindinis parodos rėmėjas – UAB "Pilima", prekiaujanti Lietuvoje šunų pašaru MERA DOG. Su kiekvienais metais dalyvių skaičius didėja. Tikimės, jog ši tendencija išliks ir ateityje. Birželio 1 d. baigiasi pirmasis registracijos etapas. Norėčiau padrąsinti dar nė karto nedalyvavusius mūsų parodose registruotis į šį įdomų ir nuotaikingą renginį. Kartu noriu priminti nuolatiniams mūsų parodų dalyviams, jog atėjo tinkamas laikas registruoti savo keturkojus bičiulius. Neverta atidėti paskutinėms dienoms, kada jau reikės rengtis kelionei į Palangą.

Iki klubinės parodos planuojame išleisti klubo 2002 metų knygą, kurioje rasite įdomių ir naudingų straipsnių įvairiais retriverių auginimo, priežiūros, dresūros ir kt. klausimais. Taip pat knygoje bus pristatyti veislynai, atskiri šunys, kinologijos srityje dirbančios firmos.

Su geriausiais linkėjimais
Klubo prezidentas Artūras Abromavičius
http://retriveriai.visiems.lt

Tai trečioji ar ketvirtoji paroda?

ketvirtojiLiežuvis susimaisiauDrovus

Aš tai jau Labas

O kiek (maždaug) retriverių yra Lietuvoje ir kiek iš jų yra ne auksaspalvių?

viena fainute lygiaplauke retrivere, o kartu sudejus auksaspalvius ir labradorus, na dar tukstancio turbut nesiekia, nezinau tixlejGirtas

Auksiukų tai jau vos ne 400 Šypsena
Ale irgi tikslaus skaičiaus nežinau Mirkt

Simonas vardu Petras, gal yra kokiu nauju Zoro nuotraukeliu i LRMK puslapi ideti? dekuiLiežuvis

paieškosiu, bet bijau, kad galiu ir neturėti Liūdnas

Kaune parodoj papozuosit ir turėsit Mirkt

aj gi atsibodo tos parodines stovesenos, reikia kazko tikroJuokiasi

Tai ir pozuokit šalia parodos Mirkt ten bus žolytė,geras fonas nuotraukoms Taip

na tikiuosi pasiims ten kas nors foto-daikta, nes pati tai nebusiu te… i kauna kitais reikalajs teks xixiMyliu
tikiuosi papasakosit apie paroda mieli bangiecej!
O vat palangoj tai susitiks visi, tikiuosi! Taip

Aš pasiimsiu fotiką Taip tik nežinau ar rasiu pozuotojų Cha cha

Ooo tai gal cia idesi nuotrauku?Niam niam butu Gerai
na ja, pozuotoju tai tikiu kad bus Cha cha

Tai aišku įdėsiu Taip Zoriuką iš Vilniaus įdėjau tada dabar irgi ką pagaus objektyvas tą ir parodysiu Šypsena

aš tai visai mielai papozuočiau, bet kad ne mano nuotraukų reikia Mirkt

Dianela, mes labai, labai, labai, labai, labai, labai norim papozuotMirktMirkt PleeeeeeesGėlė

Tai pudruokitės nosytes Taip Cha cha