330 dyzel

330 dyzel

bmw e46,labai geros bukles variklis pardavimui

radai kur pardavineti… Šypsena

kuo daugiau reklamos tuo geriau

a tu durns tokia kaina? Juokiasi

woris, Juokiasi Juokiasi

drifting.lt/index.php?id=15 fiesto rozine pantera pagrindiniam puslapyje Cha cha su zopa padaryti dumai “gerai” atrodo Cha cha

Po karšto pasimylėjimo. - Mieloji, jei būčiau žinojęs, kad tu dar nekalta, būčiau viska daręs lėčiau. - Mielasis, jei būtum viską daręs lėčiau, as būčiau spėjus nusimauti pėdkelnes. Vyksta pamoka. Mokytoja klausia mokinių, kas kaip praleido vasarą. Pakelia ranką Onutė ir sako: -Mano mama prostitutė, tai uždirbo pinigų ir mes skridome į Kanarų salas, buvo labai faina. Pakelia ranką Antanukas ir pasakoja: -Mano tėtis policininkas, tai pasidarė pinigo ir mes skridome į Havajus, buvo neįtikėtina. O Petriukas sėdi toks nuliūdęs, mokytoja jo ir klausia: -Na, Petriuk, kaip tu praleidai atostogas, kur buvot pailsėt? Petriukas atsako: -Mano tėvas fūristas, jei ne tos prostitutės ir mentai, tai ir mes būtume skridę kur nors pailsėt!!!

va cia tai tikrai is gyvenimo: Lovoj po karšto sekso guli vyras su moterim. Moteris galvoja: – Kodėl jis manęs nebučiuoja? Kodėl jis su manim nešneka? Kodėl jis apskritai į mane net nežiūri??? Guli įsmeigęs akis į lubas ir apie kažką įtemptai galvoja… Gal kažką ne taip padariau? Gal ką nors per daug padariau?? Gal jam tai nepatiko??? O gal jis manęs nebemyli??? Tikriausiai jau turi kažką kitą!!! Vyras tuo metu (galvoja, žiūrėdamas į lubas): – Hm… musė… musė… ble, nesuprantu – kaip ta musė prie lubų žemyn galvą prisikabina ir dar vaikščioti sugeba???

Woris> abu anekdotai geruliai Juokiasi Gerai

“pats sugalvojau” Taipbeje abu2 3 Cha cha