30+ klubas

Piano labai logiskas pamastymas.
Praleista ne viena valanda ruoshiant tuos klubo istatus, daug nagrineta , diskutuota, lyginta, atmesta. Man tiesiog nepatogu pamest pradeta darba. Nors tu teisi, as 30+ labai retai bebunu. IT klubas ir Zvejai itraukia mane vis giliau ir giliau. Nepasakyciau kad butu nemalonu Šypsena

hmmmm… uzkaito diskusijos, tiksliau jos atsinaujino…ka gi, teks vel pasakyti tai, kas buvo ne karta sakytaKietas
1.Esu PRIES kluba, kuris butu toks, kaip “pereinamasis kiemas”, kur registruojasi ir viska daro kas nori…pavyzdys - “Seima” arba “Noriu susip…”
2. Esu UZ pusiau uzdara kluba, kuris turetu savo minimalia strukura, istatus ir i ji butu patenkama ne vienu mygtuko paspaudimu, o gavus BENT viena rekomendacija, kad busimas narys EGZISTUOJA is tikro, o ne kazkoks klonas…
Taip pat pritariu, kad viskas butu sprendziama rugsejo menesi pasibaigus atostogu bumui…

Tiesa, kazkaip lengva diskutuoti, kai uz mano zodziu yra balsavimo rezultatai. Jei nebutume to padare birzelio pradzioje, as nedrisciau issakyti tvirtai savo pozicijos - nes vienas lauke ne karys. Kiekvienas is musu ~60, atomuko pavadintu, grupe internautu, vieshai gavom kiekvieno dalyvavusio diskusijoje nuomone. Ginger rashe tuos skaicius…61% Aš nekaltas ar kiek… pasisake uz kluba. Manau kad rudeniop tas procentas isaugs. Taigi, sutikit, tai rimtas zingsnis prashant Bangos priimt po savo veliava sia “internautu grupe”. Nesu aktyvus dabartiniame 30+ forume, bet pareiga baigt pradeta darba ipareigoja toliau dalyvaut pradetoje diskusijoje Šypsena Tiesa, as niekaip neisivaizduoju to pasakimo “uz nugaros” - as sau nesu “uz nugaros” o i tamsteles teises nesikesinu Šypsena ( tai buvo skirta 2piano Šypsena )
As issakiau savo nuomone ir stengiausi, anot Bado, argumentuoti ja. As matau teigiama puse “klubas vs forumas”. As savo nuomone galiu pastiprinti, sakydamas kad tiek ir tiek zmoniu turi ta pacia nuomone, vadinasi tai jau bendraminciai. Jei prie tu bendraminciu prisijungs nauji zmones, o ne perliuku medziotojai, klubui bus tik nauda.

PS. ka tik Lietus papostino savo nuomone. Taip, as sutikciau net prabalsuot telefonu i Bangos UABa, kad turet ir pusiau uzdara kluba, jei taip nusprestu kolegos. Kad registracijoje butu klubo istatai, apacioje langelis su “Amzius”, langelis su “Sutinku su istatais” ir knopke su "isperkamuoju mokesciu " Šypsena
Pastarojo punkto galetu ir nebuti Cha cha Tiesa, jei jau tai butu pusiau uzdaras klubas - galbut keistusi ir pati Bangos siuloma “View” struktura.

Validoli,tu man paaiškink kam tie istatai iš vis reikalingi? Negi be ju bendrauti neišeina? Aš nekaltas
p.s. beje nieko gero,kai leisdamas laisvalaiki,jauti kažkokia pareiga…
Savo bendraminčiu ir aš galečiau ~60 surašyti,tik kažin ar jie realiai dalyvautu diskusijose…Mirkt.
Butu idomu sužinoti kas yra svarbiau? Ar žmones realiai dalyvaujantys diskusijose ar nickai priklausantys klubui?

Validoli, nezinau, kaip ten viskas baiges su autobanginiais, bet manau, kad jie tebuturi teise priimti i kluba narius savo noziura ir turi kazkokius istatus, to ir mums reiketu, kad nebutume "pereinamasis kiemas"… o tokio klubo prieshininkai, manau, turetu buti nuraminti, kad forumuose jie gales diskutuoti kaip tinkami…

2 piano
Kazkodel pradedu jaustis kaltas, uzvires koshe Šypsena
Juokiuosi… Šypsena
Jei rimtai. Esu keliu tarptautiniu virtualiu klubu narys, vienijanciu po kelis ar keliolika tukstanciu nariu. Taip, virtualiu, nes mano hobi yra radijo sportas ir mes tarpusavyje bendraujam ne internetu bet radijo bangom. Is esmes nera didelio skirtumo. Ir cia ir cia tavo informacija matoma arba girdima. Visur yra istatai, tai yra kazkokios zaidimo taisykles. Ne vienas is stojanciu i klubus nera pasakes, pakeiskit del manes kazka istatuose - tada as busu su jumis. Tu ateini i kompanija, jei tave tenkina zaidimo taisykles ir jei priimtina pati kompanija ir jos bendravimo stilius, kultura… Jei ne, niekas nesako kad tu eik ten. Bet nereikia galvoti kad jei tu ne tos kompanijos narys, tai tu privalai “uzkasti kiaule po tos chebros slenksciu” arba kazkaip stengtis sugriauti nora joje buti. Tiesa, as piano poste neizvelgiau tos minties ir jai netaikau situ savo zodziu, taciau sutik, reakcija siek tiek neadekvati, sakykim - svelniai susinervinta buvo Šypsena o manau be pagrindo. Šypsena

Validoli,o jei aš surinkusi bendraminčiu buri parašyčiau Bangai i privata ir paprašyčiau,kad IT kluba pakeistu i foruma “pokalbiai apie telikus”,nes daugiau yra žmoniu turinčiu televizorius,nei kompiuterius (čia argumentuotai)…Tai tikriausiai tu teigiamai sureguotum Šypsenair nepagalvotum juk,kad i tavo teises kesinuosi Aš nekaltasMirkt.
p.s.beje aš ir priklausau vienam realiam klubui ir gan nemažam… Bet nereikia painioti real ir virtual… Kam tos dirbtinos problemos?Apakęs

As iki shiol kazkaip masciau apie virtualios erdves skirima klubui “30 Plius ant Bangos” o ne apie kazkieno ar kazko keitima.
Iki siol buvo manoma kad prie klubu atsiras uzrashas “klubas 30 plius ant Bangos”
Ar as ka praleidau? Ar bus kazkas kitaip?
Pavyzdziui as nesu klubo narys seimoje, nesu autobanginiuose ir dar daug kur kitur. Bet manes niekas nevijo lauk ir bendravo normaliai visuose tuose forumuose. Mano teisiu niekas neapribojo, nei galimybiu.
Gėlės Piano, manau kad nugrybaujam jau, niekas nebesikeicia, likom prie savo nuomoniu.
Imk gelyte nuo manes Gėlės ir nebesigincykim. Nuomones kaip ir ishsirutuliojo…

Dekui Validoli už kvietkele,o tau siunčiu oro Bučkis Šypsena.
Čia gaunasi tas variantas,kai kiekvienas žiūri iš savo bokšto Mirkt.
Bet aš visada pasiliksiu prie tos nuomones,kad reikia tik viešai diskutuoti ir viešai balsuoti… Tik tada galima spresti apie realius rezultatus Šypsena.

Juokingiausiai skamba žodžiai "viešai diskutuoti" iš tų, kurie neturi nei veido, nei amžiaus…
… kad tik karo ir maro nebūtų…

Kur garantija(beje,kam to ir reikia),kad čia tavo veidas ir amžius,juk ne pasas atspausdintas Cha cha.
Te visad šviečia saule Gerai Cha cha.

Prajuokinot… Cha cha As visada linkes tyket zmogumi tol, kol jis nepadaro kiaulystes. Kaip cia juridiskai… gal nekaltumo preziumcija, ar kaip Šypsena
Antra vertus, jei savo nuotraukos vietoje zmogus talpina parsheli ar shuniuka… hmmm. Na zodziu, ka as zinau kuo jis buvo anam gyvenime, gal taip reikia Cha cha . Pagal mano paties isvadas - reiketu tyket kad kitam laido gale sedi kiaulius… ar kiemsargis. Aš nekaltas Liežuvis Cha cha

as irgi uz toki kluba kuris aprasytas 2 punkte

Gaila, kad adminai nesupranta pačios klubo idėjos…

Na jeigu Banga i klubo savoka ziuri kitaip nei Atomukas, tai reiskia ne tai, kad ji nesupranta klubo idejos, o tai, kad ji i tai ziuri kiek kitaip nei Atomukas.

O kaip Banga ziuri i musu istatus?

Nesuprantu, kodel “jusu istatai” nepateikiami viesai Kietas Gal ir as pasisakyciau, kaip ziuriu… Aš nekaltas

Taigi, bangieciai, kas trecia desimti i pabaiga stumiat ar vyresni, ka darom, ar ne laikas atnaujint diskusija del klubo 30Plius ant Bangos
Ruduo stai po keliu dienu tuk tuk tuk i duris, klausimas kaip ir suspenduotas iki rudens buvo.
Daugelis is musu senei pazistam vieni kitus, zinom savo norus ir galimybes. As vel dristu pajudint ta visa reikala… ruduo jau cia pat.

Siuo metu iniciatyvine grupe turi suregistravus apie 60 zmoniu prijaucianciu klubui, jo idejai. Turim padare klubo istatus, bet jie galbut kiek kietoki, nes ankstesne klubo ideja buvo 30 ir auksciau, isimtis tiems kam jau yra 28 ir 29. Taciau forume sutinkam brandziu zmoniu kuriems siandien yra 27 ir 26. Darant klubo istatu projekta nebuvo atsizvelgta i Bangos adminu pageidavimus ar pastabas, jei tokie butu del amziaus cenzo. Nesakau kad negali buti, mano nuomone, diskutuotinas klausimas del matematinio apvalinimo… kam virsh 25 ar 26 tas yra bebaigias trecia deshimti ir yra moraliai subrendes… Idomiai skamba Mirkt
Bet tada butinas rekomendacinis teikimas kitu klubo tokio “jauno” klubiecio.
Cia as savo nuomone ishsakiau… kiti gal kitaip mano.
Zodziu , manau , kad amziaus cenzo klausimas gali buti diskutuotinas.
Dar del klubo nariu, man patiko autobanginiu ideja, kad i klubo narius istoja tik sutinkantys su istatais ir atlike, uzpilde ar panashiai reikiamus formalumus. I klubo sarasha irasho tik klubo paskirtas ir bangos patvirtintas zmogus, jei kandidatas yra tinkamai apsiformines. Isvengtume perliuku zveju is jaunimelio.
Jei bus poreikis ir dabartine klubo iniciatyvine grupe pritars - klubo istatai gali buti pateikti visuotinam viesham svarstymui dabartiniame 30+ forume. Nors tie 60 zmoniu juos zino ir zino http://www adresa kur jie yra skelbiami vieshai internete.

na, kad reikalas su istatais nebutu labai ilgas, tai siulyciau juos “priimti uz pagrinda” ir paskui tobulinti, tobulinti, tobulinti…
as manau, kad esminis klausimas, gauti is Bangos sutikima patiems reguliuoti nariu sarasha, kaip tai daro autobanginiai… ir viskas…galim toliau jau tvarkytis kaip susitarsimKietas

Kokie čia ginčai verda!!!

O juk viskas labai paprasta:

nori į klubą - įstoji, nenori - nestoji.

Forumas taigi bendras . Ir niekas netrukdys savo nuomonės išreikšti. Klubas dalykas savanoriškas - niekas prievarta nevaro Kietas