30+ \"diedovscina\"

30+ “diedovscina”

Pastebjau kad tikrai egzistuoja kai kurie diedovscinos niuansai 30+ klube.Nemanau, kad hierarchijos niuansai nesa ka nors pozityvaus.
Tad klausiu - jus tenkina "diedovscina"?

Keista… O as nepastebejau… Jauciu tiksliai akiniai blogai nuvalyti… Aš nekaltas

Ne-eee, "dedovscina" - geriau. Diedai armijoje atitarnauja ir iseina, uzleisdami vietas kitiems, o cia… Jei jau parasei i Banga veliau, nei kiti, pirmiau pradeje, taip ir liksi - "duch" forever Mirkt

Teisybė…Tik tai apibūdinama,kaip visokie naujokai.
Tiesa,sveikinu save išstojus iš šio kluboLabas

Atsisakei laipsnio ir pagonu?Mirkt

Visuose Bangos klubuose pastaruoju metu pastebeta ryski tendencija isstoti is klubo ir garsiai visiems apie tai pasakyti. Aš nekaltas Negalvojau, kad ir 30+ nariai ir exnariai uzsiimineja tokiai juokingais reikalais. Cha chaCha chaCha cha Jei as einu gatve, ir man nepatinka lietus, tai kieno cia problema - mano, ar gatves? Cha chaCha chaCha cha

Nemanu kad tai gatves problema.Manau,kad pats neivertinai situacijos.
Tavo pozicija kaip senbuvio,-pilnai suprantama.Tau saugu prisidengus antpeciaisMirkt

Liūdna…ishstoti ar trenkti durimis visada spesiCha cha

As irgi sakau, kad nera blogo oro - buna tik netinkamas apsirengimas, ir prasta nuotaika. Mirkt
O manes i senbuvius nekisk - i 30+ visai neseniai uzklydau. Ir galiu pasakyti is savo patirties, kad zmones Bangoje dazniausiai bendrauja pagal tai, kaip su jais pats bendrauji, o ne pagal statusa. Mirkt

NE!!!
!!!
!!!
!!!
!!! !!!

Kruva sauktuku,tai dar ne nuomone.

Yra zmoniu, kurie cia reguliariai lankosi metus ir daugiau, naturalu, kad jie yra "apsitryne" ir "savi". Kiekvienas naujokas irgi gali isilieti i ta draugija, tik tegu buna aktyvus, originalus, draugiskai nusiteikes Gerai

Man atrodo aš tolerantiška kitu nuomonei Aš nekaltas Jei ka, tai SORRY BučkisGėlės
Pagerėsiu Gerai, jei pavyks Liežuvis

nera cia kazkokios nors baisios dedovscinos, tik naujokai patys turetu kartais buti supratingesni ir jausti, kad iskart sokti i akis senbuviui paprasciausia nemandaguPiktas ir uz tai galima gauti atitinkama atkirti… tai elementaru - juk atejes i nauja darba antra diena nepradedi mokyti dirbti seniau dirbanciu…

Na aš nelabai čia pastebėjau senbuvių diktato. Paprasčiausiai pati iš pradžių ne visus pažystu, ne visada ir turiu ka pasakyti. O šiaip tai niekada ir nesitikėjau, kad man turi kas nors rodyti dėmesį, ar būti man malonus.

visko per metelius prisiskaiciauŠypsena kartais pritariu, kartais piktinuose - bet visada toleruoju. ar ka nors susijusio su temos pavadinimu yra teke patirti? - NesamoneAš nekaltas visgi linksmiausia sioj istorijoj tai, kad netycia teko susipazinti su realiais zmogais, su kuriais man isties malonu susitikti, bendrauti ar po AlusŠypsena

Smagu,kad tokie visi tokie optimistaiMirkt

Linkiu but pakantesniems kitokiai nuomonei ir pasisakimams ir…turiningu ateinaciu.

GeraiGeraiGeraiGeraiGerai

Va čia tai taikliai pastebėta , nėra ir ko pridėti !!! Taip Taip Taip

Čistye pogony -čistaja duša…