3 Komponentu komplektacija: CPU, MB, VGA [nesiparinam, nesaukiam]

3 Komponentu komplektacija: CPU, MB, VGA [nesiparinam, nesaukiam]

Komplektacija:

=============================================
CPU: Intel Pentium D 915 Dual Core 2.8 GHz/800FSB/2x2MB/Box (BX80553915)

MB: Asus P5PL2/C Conroe i945PL, FSB800/PCI-E x16/2xPCI-E x1/3xPCI/4xDUAL DDR2-533, 1xATA/4xSATA II, 6-ch Sound/SPDIF, Gb-e LAN, ATX

VGA: Asus EN7600GT/2DHT/256, 7600GT/256MB-1.4ns DDR3/PCI-E/128-bit/HDTV-OUT/DVI/DUAL VGA Engine 560MHz/Memory 1.4Ghz/RAMDAC 400Mhz

Nutariau pirkti, na laukiu minciu, ar toks CPU nebus per silpnas plokstei VGA. Ir seip kaina sio CPU panasi i AMD Athlon64 X2 Dual-Core 3800+(2000MHz/ L2 Cache 2x512KB) Socket AM2, BOX. Gal AMD geresnis nei tas Pentium D 2.8Ghz?.

Conroe conroe conroe, neidomus nes brangus, kad koks bebutu jis greitas ir isliaupsintas Cha cha

Iki Conroe neleidzia lesos, ir taupyt nepatarkit, nes nematau reikalo tam tiek pinigu leist.

Daba turiu Celeron 1.7 Ghz, MB: Asrock, VGA: Geforce 440 MX 64mb Cha cha

O beje turiu ramus dar nuo seno PC, nelabai zinau kokie ten, DDR400 berods, ar jie lys i sita motinele pasirinkta.

Pikti zmones, geriau nerasykit Cha cha

Pamirsau korpusa pasakyt:

Codegen ATX-M607-CA-USB/Audio (silver/black) + ATX400W (12cm/silent) V2.03 P4 PFC CE PSU

Ramus gausiu is darbo Juokiasi

o veliau nusipirxiu gal savus Juokiasi

Ne, nes ddr ir ddr2 nedraugauja.

Na visu pirma, tai kadangi perki plokštę palaikančią DDR2 tai DDR ramų niekaip nesugrūsi, pats norėjau taip daryt su savo senuku, pokol pats nepamačiau jog pinai netelpa Šypsena.
Antra, tai aš už Intelio procus, nežinau kodėl bet man jie labiau prie širdies Šypsena Beje mano manymu Intelio bus geresnis nes ir L2 didesnis, ir clock didesnis.
VGA turiu tokią pat, na žaidimų išvis nežaidžiu, tai man gerai, bet san andreas ant max rezoliucijos traukia gerai (E6400 procas 2,8GHz).
Korpuso 400W bus kaiptik taigi manau pirkinys bus neblogas, atkreipiant dėmesį jog plokštė tikrai nebloga, gal net pasitrubint biški galėsi jei poreikio bus Šypsena Tik va ram 533mhz, kažin ar nebūtų geriau paimt 800mhz plokštę ir iš kurnors iš “darbo” ar nusipirktum 800mhz tarkim kad ir 1gb ramo, ir tuomet jau neblogai pasiturbintum.

reiskia liks senam PC =)

Yra toks dalykas kaip “Edit” Mirkt

Bet kad paziurejau MB kur DDR 800mhz, kaina iskart + 200Lt.

Ar verta?

Nesu uzkietejas geimeris, o kompas tai tokiem seniem zaidimams skirtas, MuOnline, CS 1.6, na dar Lineage II is bedos, koki NFS Šypsena Gal ka ir susigundysiu palost su sia VGA, bet ar pajausiu akivaizdu skirtuma tarp DDR2 533MHZ, ir DDR2 800 mhz (APART KAINOS)?

na nebent sita:

MSI P965 NEO-F Conroe/iP965/1066FSB/4xDUAL DDR2-800/PCI-Ex16/2 xPCI-Ex1/3 xPCI/ATA/4 x SATA2/8ch audio/G-LAN/ATX

Simtu litu brangesne uz Asus.

Na tokiu atveju tokios VGA bus per akis… Ram ? Na nežinau aš kaip mėgstu su PhotoShopu, Zend Enviroment, CuteFTP, winamp ir dar kelaisdešimt langų iškart dirbti, tai man 800mhz DDRII jaučiasi skirtumas po 400 DDR… Gal kaip minėjau toks skirtumas dėl Intelio C2D E6400 proco bet… Ramams labai daug neskiriau emiau pacius pigiausius PQI CL5, taippat mano finansai buvo apriboti Šypsena MB Emiau Biostar, ten ši pigesnių, už 300lt ir veikia kuo puikiausiai, ir dar overclockinasi Šypsena Na nežinau spręsti tau…

Na aš tikrai imčiau MSI jei yra galimybė. Rimtus gaminiu gaminanti firma, beto cipas naujesnis/geresnis negu anos ASUS, fsb 1066, gal kada keisi į Core 2 Duo/Extreme procą tai nereikės motitinės pirkti Šypsena

Kad tokios VGA per akis,tai akivaizdu, nes net ant mano senutes Geforce 440 MX 64MB, sukasi Mu, ir minetas CS 1.6 bet aisku lagina taip gerai Šypsena)) bet manau lagina tik del CPU =)

Man labiau del CPU ir MB neramu.

MB tai tikrai mano manymu imk geriau +100lt, bet visgi bus rimtesnė. CPU mano draugelis turi tokį pat 2.8ghz, na sukasi tai tikrai neblogai, nieko prieš neturiu. Bet savo pc pirkdamas, galvoju, aj tiek to nepagailėsiu 900lt ant proco ir pasiimsiu C2D, na iki šiol nesigauliu bet žiūrėsim kaip ten bus Šypsena Visgi naujos technologijos - naujos galimybės Labas

Sapphire X1650XT PCI-E 256MB GDDR3, 128bit, Memory Clock 1400MHz, Core Feq. 600MHz, TV-OUT, Dual DVI, Lite retail

O plokste? Sita negeresne? =)

Uz*isa tie rinkimaisi, butu vienas gamintojas, viena plokste, ir galva neskaudetu Cha cha

Gerai, imsiu MSI su DDRII - 800.

MB, tai aišku ir ateity, jeigu dabar nedėsi 800mhz ram vistiek kadanors pravers… O dėl VGA, tai nzn aš asmeniškai už GeForsus Cha cha Pagal parametrus tai ATi 40mhz greitesnė, bet Shappire ir Asus skirtingi gamintojai taigi ir kokybė gali skirtis… Čia jau kaip tau kišenė leidžia…

[quote]screem rašė:
Uz*isa tie rinkimaisi, butu vienas gamintojas, viena plokste, ir galva neskaudetu Cha cha

[/quote]

Na nieko nepadarysi Cha cha konkurencija…

Tu pasakyk kiek zadi isleist pirma, o tada mes tau jau pakomplektuosim. PS Ramus tau tikrai reiks kesit ir taip 533 nuo 800 rimtai skirias. Seip jei biudzetas vidutinis tai imk Athlon 3800+ su socket AM2, nes vienas is geriausiu AMD procu su MSI motinine AM2 socketui su nforce 570 cipsetu, o seip tai del Saphire Ati Radeono 1650 tikrai nesigailesi, nes juos zadama naudoti per World Cyber Games. Tai va bus daugiau info parasysiu ir konkretesnius dalykus. O seip jei zadi rinktis kazka is conroe tai dar paskaitinek http://www.legionhardware.com/document.php?id=606&p=0
ir rinkis motinine Gigabyte 965P-DS3 ir proca Core 2 duo E4300

Ir dar cia paskaityk
http://www.legionhardware.com/document.php?id=610

Is tokiu senienu as siulyciau imti AMD, gal netgi su senuoju Socked 939, tada ir tavo turimas DDR tilps. Intel tik su Core procesoriais aplenke AMD. O perkant AMD belieka issirinkti gero gamintojo plokste su nVidia chipsetu Mirkt

Mano Athlon 2700 +, narsant internete, vidutiniskai buna apkrautas 2 procentais. Dar neseniai skaiciau, kad 98 procentu visu kompiuteriniu darbu atlikimui uztektu 486 procesoriaus. Taip kad nesvaikit del super-puper nauju procesoriu, kolegos. Valio

1100LT biudzetas.

Tai gal imti ta AMD dualini?
Krc kazkoks galvosukis Cha cha

nu jau kad proco reik galingo tai faktas.Dabar kai nusipirkau dvd-writeri tai ir dvd filmusnorisi isirasyt,o kad juos isirasyt turi pirma konvertint,kai pas mane su seniu duronu 950mhz viena filma konvertin apie 5h tai uzknis,pas pazystama tapati filma per nepilnas dvi h konvertin.Tiesa ten procas athlon 64 3500+.Cia biski ot buvo dabar eikim prie reikalu.Sito intel neimciau niekada givenime.Dauguma amd athlon’u ji padaro per visus galus.Taigi mano siuloma amd sistema:
Procas-
AMD ATHLON 64 X2 3800+ AM2 (65W) BOX 362.02Lt
Motinine-
Asus M2N-E SLI, nForce500 SLI / FSB2000 / 2 xPCI-Ex16 / 2 xPCI-Ex1 / 2xPCI2.2 / 4xDUAL DDR2-800 / 2xATA / 4xSATA2 RAID 0 1 0+1 5 / 8-ch sound / SPDIF / Gb-e LAN / ATX 296.98Lt
Ram-
Kingston HyperX 1GB 800MHZ DDR2 NON-ECC LOW-LATENCY CL4 377.98Lt.
Video-
MSI NX7900GS-T2D512EZ Lite; 7900GS / PCI-E / SLI / DDR3 512MB / 256bit / Engine 450MHz / Memory1320MHz / TV out / 2xDVI / Dual VGA / HDTV / Zero noise 420.93Lt
Korpusas-
COLORS MIDI ATX CASE 400W 12CM PFC BLACK 123.83Lt

viso 1,581.74Lt
Maniskis procas tavo inteli padaro kaip reikiant,motinine gera,su sli imk del to kad jin pigesne 20lt uz paprasta m2n-e,ram’ai greiti,patikimi,gerai turbinas.Vaizdo plokste pigi ir gera,korpusas toks delto kad jo maitblokis geresnis uz to codegeno.

EDIT—
velnias nemaciau kad biudzets iki 1100,na bet jeigu ddr2 ramus susiveiktum tai ir tilptum i biudzeta.Bet siaip mano patarims viska imt iskart ir bus rami galva,nereiks galvot veliau apie pirkima.O siaip uz tokia suma tai tik amd imt