2Moons


2Moons

nu va startavo 2moons, aš tik screeną padariau, tingiu šiandien daryt kąnors Cha cha

pirma mintis - L2

baisu Valio

Nu atrodo nekaip Cha cha bet reiks išbandyt nors 99% tikiu, kad nieko gero nebus, bet viltis durnių motina Cha cha

uzpisot visur kisht l2 Miegantis pamato textura - l2 Miegantis pamato isvhis mmorpg ne su wow ‘grafika’ - l2 Miegantis sorry bet galetumet ir susilaikyt nuo tu komentaru “pirma mintis - l2”. no offense, nei man patinka l2 nei ka, tiesiog NUSIBODO ta pati skaityt per ta pati, lyg viska butu sukure l2 kurejai. gal ir jus pacius jau jie sukure…

tai kai sugalvos kazka isskirtinio tai nerekausim apie L2. so stfu

Sitiems iki l2 dar reik gerokai pasitempt Taipatrodo gan ziaurokai… Nekaltas

o powilaz ir papukus turi? Juokiasi

Ten gal kitaicai kokį žaidimų generatorių turi? Paspaudi vieną mygtuką ir sugeneruoja žaidimą. Visi analogiški, tik viename žaidėjas pasiekęs 20 lvl turi 568 HP, o kitame jau 588 HP. Esminių skirtumų - 0.

Nuj o toli iki l2 tikrai sitai grafikai. Pavargęs

Škotai, žinok Mundane ant sro pimpuką turi Juokiasi

Klebas - kaip pirštu į akį

sitas game kazkox mu online su navarotais Šypsena

siaip gan lengvai lvl keliasi, per diena manau 35~lvl pasiekt ner ka veikt. as dabar jau 13, gaila negaliu lost reikia darban iseit Liūdnas

as tai, kai pamatau wow nedidinta screena - man prima mintis, kad tai L2 Cha cha Cha cha Cha cha

siaip sitas zaidimas turi nemazai isskirtinumu, kai sakot apie ‘l2’ tai atrodo kad jusu visas supratimas apie tikrai DIDELI mmorpg pasauli ties L2 ir sustoja Ufffbet mano nuomone sitas zaidimas yra brudas, kadangi redaguoja ji Acclaim, o sita kompanija isviso tiesiai sviesiai *****, laukiau sito zaidimo koki gal puse metu, o dabar kai jau isleido man praejo noras ji siustis. Nu o konkreciau tai leva tas, kad nera jokio character customize, visi armorai tarkim 48lvl bus vienodi. Taip pat susitiks 48lvl dvi mages, ir bus abidvi vienodos klones, nu ir dar transformeres, nes gi 2moons ishsiskiria savo graziaisiais skilais ir nuostabiais armorais, man tai tie armorai kaip ant cabal - kazkokiu robotu pavercia, prikrauna visokio metalo ant kuno ir tipo zjb, kaip kietai atrodo Piktas Piktasnaiviai pykstu ant sito zaidimo Veee

interceptor sugalvok ka nors ISSKIRTINIO. mm?

ispustas geimas. laaaabai ispustas muilo burbulas. kt sakant EILINIS niekuo neissiskiriantis geimas.

Ch3st3ris, pretenzijas ne man o kurejams