25000 taškų vs mokėjomo planas "BITĖ savas"

o tai ką, šie metai ne 2005 ??? Cha chabet klausimas ar verta keist taškus į telefoną, ar į naują planą ot

hmmm… gavau ir as toki laiska… tik kad nelabai laiku issiuntineja laiskus… gavau Gruodzio 31 diena… Cia tipo gal buvo uzplanuota tik viena diena duoti akcijai… Nekaltas nesmaone biski… Šypsena

blin, cituoju …[Užsisakyti mokėjimo planą " BITĖ savas" arba įsigyti naują mobilųjį telefona galite iki 2005 m. gruodžio 31 d.]… viskas samonė, tik man, suvalkiečiui, apsisprest labai sunku Nekaltas

ė, o kokia proga čia gavot tuos pasiūlymus? mano tėvukas nuo 1997 abonentas, o tokių pasiūlymų tai negauna…ar čia tik tiems pirmo lygio auksiniams abonentams duoda?

jo, čia kaip auksas yra 525 ir 585 prabų, taip ir abonentai… juokauju. Tiesiog atsiuntė ir tiek. Gi matai, per metus laiko 25000 taškų surinkau Kietas Jau vieną nokią- 3510i gavau už dyką 2003 12 19 Liežuvis

na as esu sidabrinis, bet ir man siuncia tokius pasiulymus

gavo visi tie keno planay be ysipareygojimu aba jau yvykdyti ysipareygojimay

o žiūriu, kad visi nauji bitės planai jau nebepalaiko taškų klubo Žliumbia

Žliumbia Taip

teks imt naują tel ir keist nr. Su “Privatiems -2” atiduosiu Moteris, o pats pasiimsiu jos Nekaltasps pasižiūrėjau “mano bitėj” sąskaitą Baisu 193 Lt Žliumbia

darai problema kur jos nera. Uz tuos 25000 pasiimi tel be jokiu isipareigojimu, aisku gausis ne 6230, o koks 3510i ar C100 jei be priemokos, arba damokineji 50tsk=1Lt. Bet uztai jokiu papildomu sutarciu. Tai padares pasikeiti ramiai i bite “savas” ir vsio. Siaip reiktu aisku skaiciuot ar imti 2m sutarti, kalbet kosminiais salyginai tarifais bet tureti 6230. Ar pasiimti paprasta tel be nieko, ji prakalt ir dasimetus pasiimti ta pati 6230 uz kokius 800Lt su garantija. Ziurek kiek prakalbi, ar apsimoka “prisirisht” prie operatoriaus ir t.t.

pasiūlyme parašyta- arba tel, arba bitė savas. Dar tiek skaityt moku. Ten ta 100 lt priemoka yra niekinė, o 6230, manyčiau, neblogas, ryt teks užeit salonan ir išsiaiškint. ps klausiau Laiškas, neatsakė. Pagarbos klientui ar laiko trūkumas ???

hmmm… akcija trunka visus metus… ilgokai… Nekaltas Cha cha seip nezinau ar apsimoka… Nokia 6230 600lt ir sutarti prasitest 2metams… ar ne? seip pagalvojau pataupysiu BITES taskus ir kitais metais ka nros geresnio paimsiu nes dabar nieko yspudingo nesiulo… Šypsena Drovus

tai va, kad nieko gero nesiūlo. O nepanaudoti taškai irgi tik metus laiko galioja. Kaip jau sakiau, Moteris nedaug šneka, tai savo nr duosiu jai, o jos- sau. Tuo labiau kad nr tik 1 sk tesiskiria Kietas

Siandien buvau Bites salone Kaune ir pasinaudojau ta akcija pasiemiau 6230 Cha cha Nors is tiesu man sutartis baiginejasi dar tik kovo pabaigoje bet jau gavau ir as laiska su pasiulymais Šypsena Kazkaip neapsiziurejo Bitute. Bite Privatiems-2 man pilnai pakanka isitenku per menesi pokalbio apie 30-40min tiek tik kad gruodis buvo 1.5val. bet cia tik si menesi taip buna Cha cha. Ta proga atsisakiau ir mano vardu buvusios sutarties kuri jau buvo pasibaigusi tik renkami buvo taskai Nokiai 6230 gauti Cha cha. O tevas tuo pat metu prie kitos darbuotojos pasirase nauja sutarti su telefonu 3100 uz 1Lt (Bite verslui) Verslo klientams kolkas tie taskai renkasi Cha cha

Beje temos autoriu noriu informuoti kad noredamas gauti 6230 turedamas 25000 tasku jis tures ne taip jau ir mazai susimoketi litais kaip is pradziu rase: 6230 bent jau pas mane laiske buvo ivertinta 34950 tasku. 34950-25000=9950 9950/50=199Lt O tai jau beveik trecdalis nei telefonas ikainuotas su nuolaida…

ne, nu bicas skaityk, ka tau rasau, auksiniems klientams pratesiant sutarti 2m 6230 kainuoja 29950,sidabriniems 34950,be pratesimo 54950. Todel gali rinktis kaip nori, arba prasitest sutarti 2m damoket 100lt ir gaut 6230 ir kalbet 69 ct/min kitur 39ct/min i bite, na aisku dar ten “laisvalaikis” ar “seima” uz papildomus 5 ar 10Lt men. ar pasiimti uz taskus koki 3510i nieko nepratesiant, ji prakalt uz kokius 200-220Lt, dasidet 600Lt ir paimti nauja 6230 ir kalbeti su “bite savas” po 19ct/min bite 45ct/min kiti. Arba pasiimti uz tuos pacius taskus is bites 6230 uz 54950-25000=29950 t.y. 599Lt bet nieko nepratesiant. Pasikeist i “bite savas” jei tavo sutartis pasibaigus gali laisvai, jei koks vadybininkelis bandys kazka purkstaut, paprasai pakviest vyresni jo prievaizda ir viskas, man isvis uzteko pasukt i 1501 pasikeist i “sava”, ir beje pasikeitus turimi taskai niekur nepabega, tiesiog ju kiekis jau nedideja. taigi nebutina tau dabar iskart juos isleist, bet turek omeni , kad jie galioja berods 2 metus tik. Todel skaiciuokis, ar dabar sumoki tuos 600Lt ir jokiu isipareigojimu, pigus pokalbiai, nepatiko nuejei kitur, pardavei tel ir pan. Ar jau akmuo ant kaklo su minimum 24men x 19Lt/men = 456Lt ir dar tie “laisvalaikio” ar “seimos” menesiniai jei imsi ir pokalbiai “gerom kainom”. Bent jau as jei negyvenu su paskutiniu litu nuo algos iki algos rinkciausi iskart susimokejimo varianta konkreciai sitoje situacijoje.

Sveiki, ash naudojuosi Bite Eko, ar galiu pasikeisti i Bite Savas???

aš ir taip su bite-eko įkalbu po 100lt per mėn, taip kad 19x 24 mėn tik dalis sumos, bitė savas keliais centais geresnis variantas. ko gero, reiks primokėt be sutarties ir psio. Kad leistų kitu nr pasiimt su sutarties pratesimu, būt visai zjb, o jie siūlo tam nr, kuris daugiasiai dirba Baisu

“eko” nuo “savo” tik keliais centais, o jei kalbet apie privatiems-2 tai ten jau kaip nekaip gaunasi ant 20ct minute brangesne, taip, kad prakalbedamas ta pati minuciu kieki ant eko, ant privatiems-2 prisuksi daaaug daugiau… ir tada tas “parsidavimas” dviems metams del tos 6230 tau daaaug daugiau kainuos.