25000 taškų vs mokėjomo planas "BITĖ savas"

25000 taškų vs mokėjomo planas "BITĖ savas"

koks dabar bites planas geriausias?

Tokiu nera Juokiasi na nebent dar verslo planai puse b…o

kodėl? Savas planas normalus- į bitę po 19ct., į kitus dieną po 45 ir aš dar turiu laisvalaikį 5Lt/mėn ir vakarais savaitgaliais 29ct. pigiau tik tele2 studentas planas iš tų ofocilių ir be visokių akcijų papildomų

o kaip tas planas bite tarp savu(atrodo taip vadinasi)?GAl yra kokiu neoficialiu seniems abonentams?

na su tuo planu tarp privačių abonentų kalbėsi nemokamai, o į labas,verslo abonentus bei visus likusius lietuvos tinklus po 39ct/min. Bet abonentinis 10Lt/mėn.

tai vaikui manau geriau toki paimti vietoj labas.

na gali, tik žiūrint koks tas vaikas. Siūlau dar limitą uždėti mažiausią, kad daug neprikalbėtų. 50Lt atrodo toks mažiausias limitas kurį iškalbėjus blokuoja išeinančius skambučius.

manau geriau nei privatiems 2?

tai aišku geriau. Su PRIVATIEMS2 minutė į kitus kainuoja 69ctApakęs Pavargęs Be to automatiškai už tą 10Lt jau bus ir tarp šeimos pokalbiai nemokami ir aplamai tarp privačių abonentų

JO. Ir dar valgyti nusiperki Šypsena

menka apsauga.Nekaltas vistiek jie ne iskart fiksuoja prakalbeta suma taip kad menka nauda, jei sugalvos i afganistana paskambint osamai.Cha cha 10min. gali varyt virsyjus kredita tol kol sistemoj uzfiksuos skambucius. omnitel’is fiksuoja kada jam uzpklaukia betkuriuo paros metu ar karta per 2 paras, tele2 kasdien 6h ryte, o bite nzn.Nekaltas

normalus tipo.Juokiasi juokdarys…Cha cha tu dar moki 5lt/mėn., kad kalbet su vienu tinklu uz 29ct, o tele2 kalbi be papildomu mokesciu uz 29ct ir dar i visus tinklusKlasta bitej mazuma klientu, todel nieko negelbeja tie 19ct.Be be be

bite realiu laiku Mirkt

  • sms 0,09 cnt, i uzsieni 0,15 cnt. Bet cia nelabai kas supras, nes dauguma rekia BITE, BITE jiems vistiek geriausias Juokiasi

pigiausias tas tinklas i kuri tenka skambinti dazniausiai…Taip
aisku, buna variantu kad daug skambinama i ivairius tinklus Kietas
o jau koks operatorius geriausias - amzinas klausimas be atsakymo Nekaltas

bent jau seniau tikrai fiksuodavo, nelok

man normalu. Bitės numerių pas mane nėra daugiausiai, bet į tą tinklą daugiausiai laiko prakalbama per mėnesį būna, 20-30val. Iš aš laikausi nuomonės, dėl kelių centų skirtumo tarp skirtingų operatorių aš nešliaužiojo iš vieno operatoriaus pas kitą, man keliais centais brangiau, bet kokybė geresnė, graudu, kai pačiame vilniuje yra tokių vietų kur tele2 ryšio nerasta net, ironiška tiesa, o tu džiaukis džiaukis kokybišku ryšiu, paslaugų gausaJuokiasi

Taigi. Gal pradžiai apie planą "BITĖ savas : Bitės tinkle- 0,19Lt/min Į kitus - 0,45Lt/min visą parą Paslauga šeima man priklausantiems abonimentams- 0,00 Lt/min ( mėnesio mokestis 3 kortom 10Lt) Min mėnesio mokestis- 19 Lt arba įsigyti mobilųjį, auksinukas veik išeina Nokia 6230 , su keleto lt priemoka. Bet … sutartis 24 mėn ir planas "BITĖ privatiems-2 " BaisuPakutiniojo plano tarifai daugiau nei baisųs, bet (padovanot tiek ( 25000) auksinių taškų gaila ( o gal nedings ???) blin… jaučiuosi kaip beždžionė tam anekdote, kur liepė protingiems į vieną pusę, gražiems į kitą… Dabar naudojuosi Bitė eko, per mėn išeina apie 150 už pokalbius. Pasiūlymas galioja iki šių metų pabaigos ŽliumbiaO gal nieko nekeist ???

gereu ysiskaytyk y pasiulyma jis galioja 2005 galo. a sey jey tiek gali per menesy susimoket tay nx keyst? tas savas beveyk tolygus eko tik gal kiek lankstesnis