2.300

2.300

Vakar viena paemiau Šypsena ir keturi nuejo su pavadeliais Liūdnas Ufff

puikus laimikis Gerai

Gerai Gerai Gerai

kur tu tokiu monstriuku randi? Nekaltastai kokie buvo tie,kur nuejo?liniokas Gerai Gėlė

Išvadas laiku reik daryt… Cha cha Gerai

mariuk26 o tu savo tam ezereli esi nors karta zvejojas?

Vau Vau! Fantastika Gerai Valio Taip Apkabinimas

sykas - as usoriui vos moraliskai prisiverciau 0.25 uzsidet, o tu lynui Nežinau Nežinau LaimingasKoks tada malonumas traukti kaip ant troso…

nededu jokio pavadelio kabliuka risu ant pagrindinio valo ,valas 0,25-03 ir jokiu problemu del ištraukimo o ir kibimui itakos neturi nesibaido jie tokio valo

Zinau kaip gaudyt lynus, beda ta, kad nepasiemiau savo dezes, kurioi pintas valas pavadeliam Drovus. Bet uztat kaip smagu toki traukt su 0.18 Mirkt Tūsas

velnias,nezvejojas,bet girdejas,kad ten yra yvairiausiu monstriuku.sia vasara butinai pasiautesiu ten Taip Mirkt.siaip as zvejodavau ant milasaicio ant kanciogino,ant pastorojo tai linu graziu yra.o tuo ezeriuku susidomejau,kai tik motina chata isigijo. Mirkt

rimai,nemanau,kad 2-3 kg kaip ant troso trauksi. Nekaltas

milasaitis isnuomotas, tie kur turi kaimo turizma ant kranto, kanciogine nezvejojas ne kart, o tam ezeriuke ir upej visokiu monstru yra, tik blogai tai, kad ta kontora ant kalno draudzia nakti zvejot Nežinau Nežinau

grazuolis Gerai

gerulis Gerai

mariukas26 jei tau lynai 2-3kg istisai kimba, zvejot ir 0.3 pavadeliais, mano kolkas didziausias 2,5kg… Pas mane ant matchu 0.16 pagrindiniai, ir dar bedu neturejau, pernai karsius Nemune po 2.5 kg traukiau :lt.netlog.com/zzvejys/photo/photoid=1193324&surr=0#photoslt.netlog.com/zzvejys/photo/photoid=1179383&surr=0#photosGaudyta 0.14 pavadeliais, o srovej ir tokios zuvys, tikrai adrenalino ir malonumo suteikia Gerai Gerai, nei, kad su kokiu 0.2 oru parvilkt…

GeraiGrazus Gėlė

palauk,rimai,juk nesakiau,kad tokie man istisai kimba.o paziurek linuko egzempliorius,o kokie dar nuejo.beto nemune nezvejojau,bet nemanau,kad ten tiek zoles ir kelmu,kai kokian ezeriuke ar kokioj baloj.

rimask, lynas ir karsis tai ne vienas ir tas pats, ten kur as gaudau tai su 0.16 valu net neverta bandyt uzmest. Kuojos ir tos jauciu neistrauktum Juokiasi.