1savaite

1savaite

senai nesivaidenau cia Nekaltas tai ka, liko savaite iki vasariniu ratu sezono Girtas (foto is praejusio sezono)

As jau pries gera menesi permontavau is zieminiu i savo amerikoniskus vasarinius M+S Laimingas

mano ziemines ant R16 irgi negrynakraujes ziemines, hankook optio 4s: data.motor-talk.de/data/galleries/0/59/6566/31683733/hankook-o ptimo-4s-bild1-2532202550383088632.jpgbet problemu jokiu nepatirta. vasarai laukia lietaus eglutes Apkabinimas

subarikui irgi jau keiciamos, nes po Velyku neturesiu kada tam skirt laiko, o prognozes geros Šypsena

Ai as tu universaliu is usa MS neuzskaitau, kaip zieminiu, ant visu auto dedu normalias, bet vasarai man labiau patinka tie MS, nes as daznai vaziuoju nuo kelio su visom auto ir MS ant zoles, minksto smelio, zvyro ir beleko kito nepalyginamai geriau kabinasi uz grynai vasarines, kas man Gerai gatveje sporto duodu, tik su pardaviminem auto daugiausia su tom padangom kurios stovi Cha cha

su vasarinem jau 2300km isukta Kietas

tai apie menuo pagal mane butu Laimingas

dabar be mašinos, tai ramu. Nei padangom rūpintis, nei kuro pilt, o ir pasivaikščiot smagu visai Cha cha į darbą greičiau pėsčiom ateinu, nei kad su mašina važiuoju Gerai mašiną užkuri, biški pašildai, dar prie šviesaforo pastovi ir t.t. O čia išėjai, rankas į kišenes ir pirmyn Cha cha o ir miegai išsilaksto visi, kol nueinu

Vabalaz…neapgaudinek saves Cha cha

SUOMIS, neapgaudinėju Cha cha bendradarbis netoli gyvena, galėtų pavežt, bet neprašau. Į parduotuvę eidamas šunį pasiimu, tai dar ir jis pasivaikšto bent Cha cha O ir šiaip dažnai vakarais išeinu su šunim aplink miestą ratą apeit. Pernai irgi buvo atvejis, kad apie mėnesį be mašinos buvau, tai atpratau net. Susitvarkiau, tai neturėjau kur važiuot. Laikydavau garaže. Teko iš naujo pratintis sukt kilometrus be naudos Cha cha