19 AMG

ogiz, as apie cls, ziauriai jie man patinka, tai nervuojuosi Juokiasislyva balandzio men su naujais batais bus Šypsenap.s.dar padangu neturiu, gal kas parduodat 235/45 r17?

Pirk, žinom, kas parduoda. Net du jau žinom. Cha cha

habibo per brangus, rafio…, pats zinai Cha cha

Hab yra normali reali kaina. Mobile pažiūrėk juos. Cha cha O tas kitas… Na… Hmm… (ieškau argumentų…) Nu bet atrodo, kaip geras ir brangus, pirmas bachūras kaime būtum. Ir bent jau plautas su dviem žetonais, o ne su vienu! Cha cha

Auri- jo rida jau 200-tu arteja, del kedyniu ka zinau, lyg man pasirode ir nebloga ta oda, tepta buvo manim autoglumu bishki gal duoda blizgio Šypsena saip kiek ziurejom tai sito dar oda gerai priziureta!

Va man tas blizgis ir užkliuvo gal. Gražus kėbulas. Jei būtų FL, tilptų vėžimėlis, nupirkčiau. Bet netelpa. Cha cha

tai kad autoglym’as kaip tik matiškumą duoda Paplepėkim

Kaip spalva/salonas?:suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-325d-dpf-touring-aut-edition- voll-euro-5-alsfeld/205239668.html?lang=ru&pageNumber=1&__lp=1&scopeId =C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=3500 &makeModelVariant1.modelId=13&makeModelVariant1.searchInFreetext=false &makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFr eetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2010-01-01&minPrice =10000&maxPrice=14000&transmissions=AUTOMATIC_GEAR&transmissions=SEMIA UTOMATIC_GEAR&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPO RT&categories=EstateCar&noec=1

kaip bulbašas uždalyvavo? Juokiasi Juokiasidelfi.lt/news/daily/crime/drama-vilniaus-gatvese-vairuotoja i-blokavo-kelia-ir-patys-suciupo-gatve-skriejusi-chuligana.d?id=673922 60

Vakar vienas BY su RR Sport analogiškai blūdijo.

bet neblogai dar galvojo prasisukt čia visus gasdindamas Juokiasi Juokiasi

Apakęs Jūs man paaiškinkit ką jis ten TOKIO padarė? Ar čia užtenka to, kad baltarusis?

Panašu, kad užkišo, važiavo keldamas grėsmę kitiems - to užteko, kad pilietiškas asmuo pasielgtų taip, kaip pasielgė. Ir gerai, mano nuomone.

Na gal ir gerai pasielgė, bet jeigu aš asmeniškai kiekviena taip filmuočiau ir skambinčiau policijai tai greitai aš jiems nusibosčiau.

Nežinau, kur tu gyveni. Bet Vilniuje man nedažnai pasitaiko taip dalyvaujantys veikėjai. Na, bet gal man nepapuola.

Tiesa, kažkur giliai širdyje, kad taip nuskausmins ir uždalyvaujantį MRC. Cha cha Sorry, MRC, bet nu tu irgi toks, kaip tas BY. Cha cha

Ne. Cha cha

imk “zmonai” m3 Gerai Cha cha

Dr., juokas juokais, aš ir imu tokį, kad man patiktų. Cha cha Cha chaKad galėčiau ir pats prie progos 6 cilindrais pasimėgauti. Cha cha

bbi tu isudysi pezota,kad ir bus geresnis,kad ir talpesnis ir naujesnis… Auri>tai cia akivaizdu…kitu atveju butu emes uz ta suma 2metu senumo citronieta koki Cha cha