128MB RAM ant WinXP daug ar mazai......?

128MB RAM ant WinXP daug ar mazai…?

Dar syki pasikartosiu ant Winxp kalbu is savo patirties pats minimumas turetu buti 128 MB,o ne 64 kaip teigia MS,gal cia jie testus savo atliko ant tuscios tik suinstaliuotos OS ir testuodami tik ziurejo i ekrana Šypsena Šypsena,o jei rimtai kalbant reikia normaliam darbui minimum 256MB,nors 384Mb ir tikrai nepamaisytu.

pas mane 384mb ram sistema niekaip nesugeba paimti tokio resurso (net kai pakimba) o 128 yra jau per mazai pas mane w2k , o xp turetu reikalauti daugiau

Hmmm, zodziu su Celeron 633Mhz paturbintu iki 890Mhz vistiek reik isjungt dali efektu…stabdo…apkrovimas atleikant veiksmus 100% ramybes busenoj 10-15%

640Mb SDRAM , 1Ghz Athlon,WIN ME sukasi kaip laikrodis, jokiu stabdziu, luziu…
buvo 128 kazkada, jausdavosi stabdymas

poizzon rašė:

minimum 256 , priesingu atveju nepajusi sistemosnormalaus darbo : pastoiai win’ai lagins ir lagins Šypsena

Pats naudoju XP su 288 MB RAM, draugas - su 128 MB, bet tenai pas jį ne prasčiau sukasi nei pas mane. 128 MB pakankamas kiekis, ‘pats tas’.

kriste-piste> o tu pati nesiaubas? Apakęs Baisu

o siauwbe!!! Baisu

Ar tik ne Fantasi ten prisidejes prie Alkoholio rekimo? Apakęs Paziurekit kaip fantasy gudriai sypsos Cha cha

miss666> as guza isistaciau, kai jau iseidinejom tuo urvu Cha cha ir staiga lubos pazemejo Cha cha Cha cha

Nuotraukos tai topines Cha cha

Maybe, maybe … Mirkt

Tai gal ir reke Cha cha… Pavyzdziui: " -Gelbekit, prievartauja!!!"… Šypsena

magii , o tu guza isistatei atsitrenkus i siena ar darant sita fotke, kai Tashyt tau i galva acitrenke? Šypsena

O Brooke kazkur labai graziai ziuriu Aš nekaltas Šypsena

Cha cha

Suvirte visi … Cha cha Miss666 prispausta, F a n t a s y irgi gerai atrodo … Alkoholis akis išvertęs lyg ir rėkia kažką … Cha cha Cha cha

va ir mano snukelis matosi… Cha chaP.S. dlia osobo tupych - apacioj desinej, puse gerkles… Cha cha Alus Alus Alus