12 klases lietuviu kalbos iskaita... Pasidziaukim/paliudekim del rezultatu

pabandyk sau pashneketi kiekviena tema. Kokia bus lengviau shneket, tokia ir rinkis Šypsenava as pvz pasirinkciau antra, galeciau visa para shneket apie tai Cha cha Baisu

Idomu… Is kur mokytoja gavo sitas temas? Labai jau skiriasi nuo tu, kurias as turiu. Gal cia jum tik siaip padiktavo kaip pasiruosimui vienas is galimiausiu busimu? Anot mano informacinio, šaltinio temos bus: 1. Kalba 2. Individas ir visuomenė 3. Visuomenė ir politika 4. Mokslas ir pažanga 5. Žiniasklaida

va va, kas įdomiausia - mano sesuo 10okė. tai jiems irgi ta kalbos įskaita bus. ir temos jiems šitos: 1, Literatura ir kalba 2, Virtualusis pasaulis 3, Zmogus ir gamta 4, Zmogus ir menas 5, Jauno zmogaus pasaulis tai turūt mums tokių neduos Drovus Cha cha bet jau tos, tai visai… nė vienos temos man patinkančios nėr Liūdnas Cha cha, nu nebent 2…

…praeitas metais as rinkausi ziniasklaida… Gerai…susiaurinau tema iki smurtas ziniasklaidoje…tad jei kam reikes turiu daugybe .doc siai temai [tiek istatiminiu, tiek konspektas ivairiu tyrimu ir pan.]… Mirkt

man sitos irgi kazkaip realesnes atrodo… vadinasi, musu mokytoja su 10 klase sumaise… arba nesuprantu nieko Cha cha

O geras. Aciu as tik dabar suzinojau kokios temos Šypsena O apie potemes tai net neitariu. Bet jauciu rinksiuos Virtualusis pasaulis

Tai jau faktas, kad sumaise Mirkt Per lengvai cia jau butu Nekaltas

Hm atidziau pasiskaityk, nes temos ne sitos Liežuvis

temos pasirinkimas labai priklauso nuo pomegiu. as kalbejau apie tema susijuse su IT ir gavau 9, o is lytu metinis buvo tik 4…

bet nebėr tokios temos Nežinau

Is kur zinai, kad nebus. Juk tipo dar nezinomos temos kurios bus per iskaita Šypsena

Tai kad tipo jau zinomos.

shiaip jau nors ir baigiau mokykla priesh 4 metelius bet pamenu jog shi iskaita man buvo pati maloniausia Mirkt bet kokia tema galeciau pliurpti be galo daug Juokiasi ir tokiom iskaitoms net nesiruoshdavau papildomai Šypsenavat ir uzaugau pedagoge Juokiasi tokiom temom ash su bet kuom laisvai galeciau diskutuoti net juokinga kai pagalvoju kad tai labai swarbus dalykas Apakęs Drovusnesijaudinkit zmones del tu iskaitu tai tik menkniekis lyginant su egzais Taip

visos pigiau grybo.

mieliausia paskutine tema…

Nemaisykit 10 ir 12 klases temu! Turesim rinktis viena is siu: 1) Kalba 2) Zmogus ir visuomene 3) Visuomene ir politika 4) Mokslas ir pazanga 5) Ziniasklaida. Man dabar priimtiniausios 4 ir 5 temos, bet nezinau dar kuria rinksiuos. Nekaltas O ka jus galvojat, dvyliktokai? Mirkt

taip taip gera iskaita Kietas

gal 2… Nekaltas

Siandien pasakiau mokytojai kad ne tas temas sudiktavo. Ji nuejo paskambinti i svietimo skyriu ir jai dar karta tas pacias pasake. as aiskinu kad taip but negali. bet jai svietimo skyriaus vedejas taip aiskina. tai sake varys dar karta aiskintis, nu nzn kaip cia bus Liežuvis bet linksma vis tiek Cha chao is tu nauju temu tai turbut pirma nebloga…

mūsiškė tai sakau, iškart mums pranešė, kad tik po naujų metų praneša mokykloms Nekaltas Cha cha