12 klases lietuviu kalbos iskaita... Pasidziaukim/paliudekim del rezultatu

12 klases lietuviu kalbos iskaita… Pasidziaukim/paliudekim del rezultatu Šypsena

Na, mielieji Mirkt pasiruose kalbeti? Kaip manote kuri tema pati geriausia ir galbut lengviausia? 1) Kalba 2) Zmogus ir visuomene 3) Visuomene ir politika 4) Mokslas ir pazanga 5) Ziniasklaida Kuria ketinate rinktis? Kokios galetu buti potemes? Pasidalinkit mintimis LiežuvisO cia 10 klases kalbejimo temos !!!1, Literatura ir kalba 2, Virtualusis pasaulis 3, Zmogus ir gamta 4, Zmogus ir menas 5, Jauno zmogaus pasaulis

as ir 10kl ir 12kl rinkaus literatura Cha cha nors apie ja nieko nzn nes neskaitu knygu bet galima kanors iswartyt (gawau 9 Liežuvis)

Jei tikrai bus tokios, tai pasirinksiu (kaip ir desimtoje rinkausi) “zmogu ir mena” Mirkt

2 ar 3. Paskutinė dar pusė velnio, menas ar literatūra tai maksimum 3 sakiniai gautusi pakalbėt. 10 klasėj paskutinį vakara paskaičiau “Žemė ir jos gėrybės”, tai pakalbėjau be problemu Šypsena

Tema geriausia man 5.O siaip tas kalbejimas labai fainai gerai pa dusam pakalbejau su mokytojom,tik nesugalvokit romanu mintinai kalti pasidarai plana ir kalbi labai paprasta

…rinkciausi 2 tema, nes virtualu pasauli gali susiaurinti iki virtualaus bendravimo…pametyti pavyzdziu, kur galima bendrauti, kokia nauda, ko ismokstama, pacituoti…kazkokios pokalbius ir etc…vistyti galima labai daug, bet man jau nebeaktualu… Laimingas

Man jau ir tas neaktualu Liežuvis Šypsena Jei eini atsakinet ne pirmas tarkim bent jau penktas tai daugmaz tas potemes gali susizinot Šypsena praeitais metai kaip buvo: egzas oficialiai parsidejo 9 ar 10 valanda, nepamenu tiksliai, o jau bangoje po keturiu minuciu nuo oficialios pradzios, mokslo klube buvo visu temu visos potemes, tai jei eini ne pirmas uztenka laiko pasiruost Šypsenair taip ten nera sunku Šypsena

Reikia tik neisigast,nepradet kalbet drebanciu uzsikirtinejanciu balsu ar lyg bulve praryjus,ir bus galima pakalbet betkuria tema.Gyvenimas juk ir yra bendravimas,zinios…gera tema ta su menu,manau… Šypsena

O ash manau, geriausiai rinktis literatura… juk vien per pamokas, kiek privalomu knygu ir kuriniu reik perskaityt Pavargęs taj, jei turi bent minimalia atminti, ka nors tikrai pakalbesi… kitose temose labai lengva nukrypt i shali pamirshtant, kad aciskaitymas lietuviu kalbos, o ne kokios informatikos ar dailes.

…bet labai sunku nuspeti kokio suktumu klausimai bus apie litaratura, kaip suskels koki klausima…tai bus sunku isisvartyti jei lietarturos pmokos nebuvo labai jau megiamos… Taip

Rinkis ta tema, kuria geriau ismanai… Taip

Tai nebera “Paslaptingo pasaulio”? Apakęs bliamba…ash tai 2 metus tai temai ruosiaws Cha cha siaip tai galima visom temom kazka pakalbet.aishku priklauso nuo potemiu Nekaltas as rinkciausi “Kalba ir literatura” ,“Jauno zmogaus pasaulis” arba “Virtualus pasaulis”

jei tokios ir bus, rinksiuos virtualųjį pasaulį [mano nuomone, lengviausia] arba žmogus ir menas [man įdomiausia] Šypsena

na jeigu tokios ir bus tai sunkoka man bus išsirink kuria kalbėti, nes man visos geros išskyrus 1 Laimingas

Na mums mokytoja tokias temas sudiktavo. Sake reikes greit pasirinkt ir pasakyt kuria kalbesi per iskaita… kazkaip keistai…

o mūsiškė lietuvių mokytoja skiedė, kad tik po naujų metų temos bus duodamos Nekaltas Nežinau

Literatura. Lengviausia tema. Pasiruosi kalbeti apie bet kokia knyga, o po to isvartai, nesvarbu, kokia poteme bebutu. Taip 10 klasej dariau. Manau, ir simet pavyks.

kokio sunkumo klausimai bus negali nuspeti nei vienos temos. ce jau kaip pasiseks. ash tiesiog pateikiau kelis argumentus del ko visgi literaturos temoj ant tokiu suktu klausimu “uzsishokt” sunkiau. o jau ka rinktis, ce kiekvieno laisvo apsisprendimo reikalas.

emiau ziniasklaida 12toj… nznau… imk pati ka geriausia ismanai… Nekaltas