10 ct. Tele2

10 ct. Tele2

AS IRGI RASIAU NUO DVIEJU ZMONIU TAIP PAT DU XPAKUS ATNESE

nu idomu… man kazkaip tokiu problemu nekilo. as naudojuos x-gms. man skambina gan nemazai, todel maniau, kad turetu ir saskaita siektiek papildyti. taigis, kai buvo likes 1litas, pasipildziau su 10lt (turetu buti 11litu). pasitikrinus saskaita paaiskejo, kad turiu 19Lt. reiskia, 8LT navaro!!!
tik man dabar iskilo klausimas, ar t2 duoda uz nepilna minute? t.y. jei tau paskambina ir kalbi 1-59sek, tai gauni 10ct, ar 0ct?

Dar karta aiskinu Foxui: 20 minuciu skambino MAN, o ne as. Saskaita buvo tuscia, po 10 Lt. papildymo atsirado tik 9 Lt. (o turetu buti minimum 12).

Zinot, o as praziopsojau apie tuos 10 ct. Uztat kaip nustebau, kai papildziau 10 Lt, o saskaitoje atsirado 16 Lt!!! Cool. Man gerai, darbo reikalais daznai skambina. Norit, xaliava pasiulyma uzdirbt babkes Šypsena - paduokit skelbima, kad parduodat 5110 uz 60 LT. Tiek zmoniu priskambins, kad milijonieriais tapsite. (aisku zmones apgaudinet nevalia, tai tik bajeris, don’t use at home!)

Beje, kas liecia tuos X-pakus, tai ash tikrai 2 gavau, pusbratanas mano net 5 zhmoniu anketas siunte irgi gavo, ir merga mano gavo. Nu bent jau kaune tai tikrai dalino. Gerai bent chia t2 nepasishiko

Is cia galim daryt isvada, kad jau labai sekasi kai kuriemsŠypsena

Visu pirma, kuo naudojiesi: X-GSM ar tele2.mobile.
Dar kartą gerai pasiskaityk visas sąlygas.
O jei tau už 20 minučių nuskaičiavo tik 1 Lt, tai džiaukis.
Kitas dalykas: gausi tuos 10 cnt, jei TAU paskambins, o ne TU skambinsi.
Kiek naudojuosi tele2, problemų nebuvo iškilę. Na, išskyrus tuos atvejus, kai SMS nemokami buvo - užpi so sintinėtojai nachaliavčikai

nu nereikia varyti ant t2 bent jau del x paku as rasiau nuo dvieju zmoniu , o gavau 2 xpakus Šypsena O DAR VIENA Dovana - tiesa teko palaukti bet juk ant saros Šypsena Šypsena Šypsena gud Alus

Aš nė vieno negavau…

As issiunciau 3 laiskus i TELE2 ir neseniei paskambinus pasake, kad As nesu itrauktas i sarasa
Šypsena
Liežuvis
Gerai
Sudužusi širdis
Moterys
Paskambink
Taurė
:wink:
Apakęs
Blogai
Bučkis
Vyrai
Dovana
Alus
Kietas
Cha cha
Širdis
Gėlės
Laiškas
***šnosparnis

t2 pastoviai apipi*ineja

apipisineja…Šypsena

Kaip nebuvo taip ir nera. Prakalbeta buvo apie 20 minuciu, saskaitoje 0 Lt. Papildziau 10 lt., o man sako tipo "9 litai" dabar pas jus. Ir kur zadeti pinigai is dangaus??? Iseina, kad as dar mokejau +10 ct. uz minute??? Tele2, b…
Beje X-pakai zadeti irgi kazkur danguje tarp pinigu pasimete?

Tai gal kai tau paskambindavo tai minutes neprakalbedavo, o 10 centu duoda gi uz minute

Tame ir prikolas, kad buvo kalbeta 20 minuciu BE PERTRAUKOS!

Nu pas mane irgi TELE2, tai kai buvo nuluzus Omnio Extra, skambinom. Prasnekejom pakankama laiko tarpa. Kai pasipildziau saskaita 10 LT, tai is -1 LT saskaitoj atsirado 14. Dadejo 5 Lt. Ir jau ne pirma karta. Viskas normaliai veikia.

Didysis CCCP fanas Cha cha

sveikas!!!

malonu! Labas