1,8 ar 2,0 ?


1,8 ar 2,0 ?

dalyviai, ka ir kodel? ar 1,8TD (66kw) ar astros 2,0 TD? klausiu tik apie variklius. arba siulykit alternatyva Mirkt

sake ****as tie 1.8. Ar chia benzus zhiurai?

turejau astra 2.0 100kw,ziema megaujantis laisvo ismetimo garsu 10ltr benzo Šypsena

photopeinto liuc

imciau astras,su korozija neturi bedu tiek. varikliai bbz,opelius kelis klaipedoje maciau taksus pas viena 680k km,pas kita 720k km,reiskia laiko

dyzeliai cia dyzeliai… ghm… kuom tie 1,8TD blogi? tfu tfu tfu seimoj toks vienas jau 3ti metai sukasi kol kas… Šypsenaastros pliusas, kad grandine, ne dirzas… kaip ir pigiau Cha chafocusai ir per daugiausia nepuna… ziurint is kur imtas.

Kazkodel, sitiem fokusam tik nzn ar su 2,0 ar su 1,8 dyzeliu megsta siurbliai linkt kazkur skaiciau kad ce tipa gamintoju bugas velesniuose modeliuos istaisyta beda, nes vienu metu buvo puse pliuso su uzlinkusiais siurbliais Nekaltas

Astros variklis sitas laaaabai smagus, ant lenciugo, valit tikrai ispudingai ir valgo stebetinai mazai.

manja> kad pkj ta siurblio beda… siurblio apacios kaina max 250lt, virsus remontuojasi… tai kazkaip negazdina, jei cia apie senuosius 1,8 66kw kalbama Nekaltas

nakti> joo… esu prastitutka turejas astra 1,7td, sorry, nei sau nei kitam nelinkeciau Cha cha

kaip suprast dirzas brangiau nei grandine

Ai TD? TDCSDSTI tai nueina siurbliai, purshkalai Mirkt

Qrmis, nzn koki ejo fokusuose et kazkur skaiciau kad patys pirmieji dyzeliniai fokusai sitas bedas turejo u siurbliu lyg ir 1,8 bet bijau apsimeluot. del kainu nzn. tiesiog sakau ka esu skaites

Gal uz opeliuka

1.7 ir 2.0 kardinaliai skirtingi. Turiu db reikalu su abiem agregatais, 2.0 gyriau ir girsiu.

jei astra… ghm… kaina praktiskai identiska vectros faceliftintos… tai vos ne vectra geriau… Šypsena

Focusams puna arkos Blogai

dalyvis neprikalbek Piktas o tai galines bagazines dangtis (beda visiems) jau pradejo spalvas vietom rodyt Šypsena

Qrmis, atsimeni ka sakiau del astrutes Klasta man procentas Cha cha