Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

„BITĖS plius“ klubų taisyklės

BITĖS plius taisyklės:

 1. Draudžiama talpinti informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą;
 2. Draudžiama talpinti smurtinio, rasinę, socialinę, religinę ar kitokią neapykantą kurstančio turinio nuotraukas, pranešimus bei dienoraščius;
 3. Draudžiama talpinti pornografinio, erotinio pobūdžio nuotraukas, piešinius, karikatūras bei tekstinius aprašymus.

Atskirų klubų taisyklės:

 1. Smulkesnes taisykles kas galima (tematika, nuotraukos ir pan.) ir kas draudžiama (reklama, besikartojančios temos ir pan.) tam tikrame klube nustato to klubo moderatoriai. Taisyklės turi būti suderintos su BITE plius! Taisykles BITEI plius klubo moderatoriai turi atsiųsti privačia žinute.

Moderatorių vaidmuo:

 1. Moderatoriai išrenkami klubo narių tam, kad klube nebūtų pažeidinėjamos BITĖS plius ir paties klubo nustatytos taisyklės.
 2. Moderatoriai turi teisę trinti žinutes, kurios pažeidžia BITĖS plius ar jų moderuojamo klubo taisykles.
 3. Moderatoriai turi teisę rakinti pasikartojančias, pažeidžiančias klubo taisykles temas.
 4. Temas, kuriose pažeidžiamos BITĖS plius taisyklės, moderatoriai privalo ištrinti.
 5. Apie užrakintą arba ištrintą temą moderatorius privalo informuoti temos autorių ir nurodyti priežastis, kodėl tema buvo užrakinta arba ištrinta.
 6. Narius, kurie pažeidė BITĖS plius taisykles, moderatoriai privalo įspėti privačia žinute. Jei narys nekreipia dėmesio į įspėjimą ir toliau pažeidinėja BITĖS plius taisykles, moderatoriai gali jį užbaninti, tačiau privalo apie tai informuoti privačia žinute ir nurodyti priežastį, už ką narys buvo užbanintas.
 7. Narius, kurie piktybiškai pažeidinėja tam tikro klubo taisykles, tačiau nė karto nėra pažeidę BITĖS plius taisyklių, moderatoriai gali laikinai (ne daugiau nei mėnesiui) užbaninti, tačiau privalo apie tai pranešti užbanintam nariui privačia žinute ir joje nurodyti užbaninimo priežastis.
 8. Jei moderatorius pats pažeidinėja klubo taisykles, be pagrindo užrakino ar ištrynė temą, be pagrindo užbanino narį, iš jo laikinai bus atimamas moderatoriaus statusas. Esant trims ar daugiau tokių pažeidimų, iš moderatoriaus atimamas moderatoriaus statusas.
 9. Jei BITĖ plius paprašo moderatorių pasiaiškinti, kodėl buvo ištrintas pasisakymas, ištrinta ar užrakinta tema, užbanintas dalyvis, moderatoriai privalo atsiųsti pasiaiškinimą.
 10. Jei pats moderatorius pažeidžia BITĖS plius taisykles, iš jo iš karto atimamas moderatoriaus statusas.Kaip pradėti naudotis „BITE plius“?