Kažkada turėjo ateiti laikas, kai beprotiška ir ateistinė transgenderizmo ideologija palies ir profesionalaus sporto sritį.
Naujosios Zelandijos sunkumų kilnotojas Gavinas Hubbardas (43 m.) bus pirmasis "transseksualas" sunkiaatletis istorijoje, besivaržysiantis olimpinėje moterų sunkaus svorio kategorijoje.
Iš Oklendo kilęs atletas, siekiantis apie 185 cm ir sveriantis 130 kg, nuo 35-erių metų teigia esąs moteris. Jau keletą metų jis laimi pirmąsias vietas tarptautinėse sunkumų kilnojimo varžybose. Jis buvo savo šalies išrinktas dalyvauti kitą mėnesį vyksiančiose Tokijo olimpinėse žaidynėse.
"Aš netikiu, kad tarp vyrų ir moterų yra kokių nors esminių skirtumų, ir manau, kad taip teigti reiškia rodyti didžiulę nepagarbą kitiems atletams", sakė Hubbardas.
Tam prieštarauja kai kurios profesionalės sunkiaatletės, tačiau jų balso Tarptautinis olimpinis komitetas, prieš kelis metus įteisinęs transseksualų dalyvavimą žaidynėse, negirdi.
Tuo tarpu ne viena JAV valstija išleido įstatymus, draudžiančius transseksualams vyrams dalyvauti moterų rungtynėse.
R. Berankio poelgį įvertinusi LTOK prezidentė apibūdino visą olimpinę rinktinę: "Tiesiog tragedija" Delegacija drastiškai sumažėjo dėl nevykusios sporto reformos
Pirmadienio vakarą įvairiose pasaulio vietose, taip pat ir Lietuvoje, 6-7 valandoms kilęs socialinio tinklo "Facebook" ir jo produktų "Instagram" bei "WhatsApp" sutrikimas sukėlė sumaištį ne tik tarp vartotojų, bet ir įvairių organizacijų, kurių komunikacija laikinai buvo išmušta iš vėžių. Tokio masto sutrikimas retas reiškinys. Paskutinį kartą toks buvo 2019 metais, kai "Facebook" ir jo programos visame pasaulyje neveikė daugiau nei 14 valandų.