Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Todd Phillips  DŽOKERIS (Joker, 2019)


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2019 10 06 d. 10:45 pradėjo  kertukas, peržiūrėta 4762 k.
Puslapiai: 1 2 paskutinis> 
kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14320

2019-10-06 10:45 1 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Susitinkame su ką tik Venecijos kino festivalio pagrindinio apdovanojimo – AUKSINIO LIŪTO laureatu geriausio filmo kategorijoje. Venecija – reikšmingiausias Europos kino festivalis (prancūziškus Kanus dera laikyti reikšmingiausiu pasaulio kino festivaliu). Jau vien šis faktas turėtų sukelti padidintą pasiryžimą kaip nors įveikti laiko trūkumo faktorių ir apsilankyti kino teatre. Žinoma, piratų jėgos, neabejotina, pasistengs kuo greičiau filmą "paleisti" internetan (ačiū kaimynei Rusijai!), bet galiu pasakyti, kad jei neturite kino projektoriaus, žiūrėjimas namie atims jums  didžiulę įtaigos dalį, kokia pasiekiama matant šią istoriją specializuotoje kino žiūrėjimo salėje.

     O neprilygstama įtaiga sklinda iš fenomenalios aktorystės !  Seniai žinoma, kad neoficialioje JAV valstijoje Puerto Rico gimęs ir greitai 45-ių sukaktį minėsiantis Joaquin Phoenix yra talentingas aktorius. Ne veltui jį galima minėti kaip ilgai buvusį konkurentu Leonardo di Caprio, vis dėlto daugiau popsinio polinkio aktoriui, kurie ne kartą nominuoti Oskarams, bet ilgai jų negavusiems. Caprio pasiekė 4 nominacijas, kol prieš trejetą metų gavo išsvajotąjį prizą, o JOAQUIN PHOENIX kol kas lieka su 3 nominacijomis (aukščiausios klasės vaidmenys: "Gladiatorius" (galima teigti, kad nurungė filmo kolega Russel Crow, nors Fyniksas buvo nominuotas už ne pagrindinę rolę; labai įtikinantis legendinio country dainininko Johnny Cash vaidmuo "Ties jausmų riba" ir be komentarų vaidmuo genialiojo Paul Thomas Andersson "MEISTRAS"). Kad galų gale 2020 m. vasaryje Joaquin Phoenix laikys rankose geriausio aktoriaus statulėlę, man jokių abejonių nėra. Kitaip būtų nesusipratimas...   

    Taigi, turime ir antrą stimulą pasistengti pamatyti DŽOKERĮ. Ypač tie, kuriems nelabai aišku, už ką skiriami OSKARAI, ką aktoriai privalo nuveikti, kad pretenduotų į jį, ar tiesiog iš anksto pamatyti menininko kūrybinį aktą, už ką jis turėtų gauti statulėlę. Neįsivaizduoju, kokios intrigos turi įvykti, kad 6 tūkst. JAV kino akademijos narių ignoruotų Fynikso vaidybą.

       Tačiau šis faktorius liepia man įspėti ir tuos žmones, kurie turi savybę įtikėti į kūrinio personažus kaip realiai žmogiškus, įsigyventi į nuolat matomų ekrane žmonių likimus, kad pirmiau dėstytos neeilinės filmo stiprybės gali  nemaloniai sudirginti, nes įtaigiai atskleidžiama sunkaus psichinio ligonio būsena, jo nenuspėjamumai. Sukuriamos trys bjaurios situacijos, todėl gal geriau įsijaučiantiems žiūrovams žiūrėti vėliau čia anonsuojamą "Kita tylos pusė"...
        Bet dar nuostabiau, kad šio Venecijos nugalėtojo režisierius yra TODD PHILLIPS. Režisierius, scenaristas ir prodiuseris, praktiškai garsus tik žaisminga komercine komedija "Pagirios Las VEGASE". Pirmas filmas buvo pakankamai fainas kaip ekscentriško juokinimo produktas, bet tęsiniai apie pagirias  Tailande bei tikslaus pavadinimo "Pagirios velniai žino kur" jau tapo prasta žemoko lygio produkcija. Ir še tau, pasitelkęs į prodiuserius  (pinigų maišelis Šypsena) "pagirių" lyderĮ, vėliau stipriai išpopuliarėjusį ir šiemet ignoruotą kaip režisierių už puikų miuziklą "Taip gimsta žvaigždė",  BRADLEY COOPER į kompaniją, TODDAS PHILLIPS kiekvienu "DŽOKERIOkadru stebina meistryste. Tarsi peršoka į kitą kūrybinę lygą. Pirminė nuostata, jog Venecijos k/f žiuri pirmą kartą istorijoje įteikė Auksinį liūtą komercinio kino atstovui, subliūkšta, kai pamatai "Džokerį"....      

Netgi Robert de Niro komedijinio personažo epizodinis vaidmuo yra pavykęs, kai už tėtušių juokinančius vaidmenis šiame XXI a. klasikinį ir nusipelniusį kino istorijai aktorių buvo galima tik peikti. Jo mimikos komedijose būdavo beveik visuomet netalentingos ir išduodančio, kad juokinimas – ne šio kapitalinio aktoriaus pašaukimas. Bet Džokeryje jis tikrai tinkamas ir vietoje. Nors ir išprotėjęs Joker pasivadinęs nelaimėlis klounas Arturas Flekas nepasigailės ir jo...       

  Neabejoju, kad užmetėte akį į filmo reklamas ir perskaitėte, kad čia parodyta komiksinės Džokerio istorijos priešistorė. Va čia galiu būti ir naudingas, bandydamas apibūdinti, kad ta priešistorė pasireiškia ne vien JOKER personažu. Gi žinoma, kad klounas Džokeris (2005 metais jis buvo virtęs netgi pingvinu!) yra blogietis, su kuriuo susigrumia gerietis BETMENAS – žmogus-šikšnosparnis. 1939 m. JAV sukurtą komiksą pirmasis į kino juostą perkėlė šarmingasis kino kūrėjas TIM BURTON. Filmas išgarsino Betmeno atlikėją Michael Keaton. Tačiau dar daugiau įsimintinas buvo Jack  Nicholson įkūnytas Džokeris. Vėlesniuose Betmeno istorijos tęsiniuose, nors kai kurios jos nenusileisdavo pirmąjam filmui, Nicholsonas niekada nebevaidino. Iš tęsinių ypač išsiskyrė pora kultinio režisieriaus Christopherio Nolan šio komikso interpretacijų. 2008 m. Betmeno priešo Džokerio vaidmeniui jis pasirinko talentingą australų aktorių Heath Ledger. Jam buvo suteikta visiška interpretacijos laisvė. 28-erių aktorius užsidarė viešbučio kambaryje ir iki išsekimo gludino personažo įvaizdį. 
 Jacko Nicholsono Džokeris pasakiškoje Timo Burtono gotikos stilizacijoje buvo pamišusi kaukė, blogoji žmogaus pusė klouno pavidalu, o H.Ledgerio Džokeris – baisi liga. Deja, australas, gal būt taip ir nesugebėjo išsilaisvinti nuo personažo pančių. Neaiškiomis aplinkybėmis jis buvo rastas negyvas, perdozavęs vaistų dar nė nepradėjus montuoti filmo. Pasaulio žiniasklaida spekuliatyviai ėmė sieti vaidinamo personažo ir už jo atlikimą po mirties gavusio Oskarą aktoriaus žūties aplinkybes kaip persidavusią Džokerio beprotystę. Kaip daugiau subrendusiam JOAQUIN PHOENIX nė neabejoju negresia nesugebėjimas "išeiti iš vaidmens", nors jo profesinio darbo vaizdelis, pamačius teks sutikti, įspūdingas.

       Filmo antroje pusėje, natūraliai vis mažiau save kontroliuojančio Džokerio keliai susikirs su berniuku. Kaip baigsis jo tėvams, kai pateks į bepročio klouno spąstus, pamatysite. Nenoriu išduoti. Būtent šis berniuko likimas bei tėvo, kurio veikla žadant padaryti visus GOTAMO miestelėnus laimingus, primenanti mūsų pono Zuoko pažadus, sužadina sūnuje filantropijos poreikį ir meilę miestui. Tačiau įskiepyta vertybių sistema žlunga, kai tėvai susiduria su Džkeriu vaiko akivaizdoje. Briusas dėl jų likimo kaltina save. Kankinamas kaltės ir pykčio, jis užaugęs ir taps Gotamo Betmenu. Štai kodėl šių metų įspūdingas DŽOKERIS tampa visų tų ankstesnių Betmenų ir Džokerių filmų priešistore... 

     Dar negalima nepaminėti ir filmo politinio užtaiso –  akcentuojama politinė bei socialinė tamsaus Gotamo miesto situacija, kai nei valdžia, nei visuomenė nesugeba pasirūpinti nepasiturinčiais ir silpnesniais savo žmonėmis. Ir valdžia  iš jų viešai šaiposi. Turime rezultatą, kai šiurpinantys savo žiaurumu brutalūs Džokerio veiksmai, pripažįstami herojiškais bei teisingais ir tampa kibirkštėle, sukeliančia didžiules protesto riaušes. Šis socialinis groteskas taip pat turėtų padaryti įspūdį skirstant OSKARUS.
      Įtraukiančios personažo metamarfozės palydimos puikiu garso takeliu. Girdėsite įsimenamų klasikinių pop, rock ir džiazo atlikėjų, kaip antai FRANK SINATRA, GARY GLOTER, CREAM, ETTA JONES, TONY BENNET hitų ištraukas.Kad filmas išties įtaigus, įsitikinau ir neįprastu repertuariniams seansams reiškiniu – aidėjo publikos aplodismentai bėgant finaliniams titrams. Priminė, kad Lietuvoje artėja didžiausi kino festivaliai, kai toks reiškinys tik būna... 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=32&v=DmDW2H9KcNk&feature=e
mb_titlekertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14327

2019-10-08 19:12 2 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Kino kritikas GEDIMINAS KUKTA:

"Tai Joaquin'o Phoenix'o filmas, nuaustas iš šypsenų, juoko, mimikų, žvilgsnių, kūno kalbos. Aktorius demonstruoja meistrystę, kurios negalės neįvertinti teiksiantieji "Oskarus".

Phoenixas vaidina komikso personažą, už kurio slypi visai nekomiksinis turinys – ligotas, nemylimas, atstumtas ir emociškai suluošintas žmogus. Tai, ką šiuolaikiniai režisieriai padarė su superherojais, Todd Phillipsas padarė su antiherojumi – parodė žmogiškąjį jo veidą.

Nors ir nuslysdamas į supaprastinimus, "Džokeris" formuluoja svarbias žinutes. Apie socialinę atskirtį, apie empatijos stoką, apie netoleranciją, apie psichinės sveikatos svarbą, apskritai apie žmogiškumo saulėlydį. Ne tik Amerikoje, kaip daugelis rašė ir kalbėjo. Galiausiai apie tai, kad blogis neatsiranda iš niekur, kad kiekviena visuomenė susikuria sau Džokerį. Ir tai – baisiausia išvada."

Plačiau ir nuotraukos:
https://www.lrt.lt/naujienos/kultura/12/1106968/dzokeris-geda-peleda-a
r-intelektualus-filmas


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14328

2019-10-09 08:34 3 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Įdomūs faktai apie vaidmens kūrimą:

https://www.15min.lt/vardai/naujiena/pasaulis/fiziskai-ir-psichologisk
ai-sekinantys-budai-kaip-aktoriai-ruosesi-dzokerio-vaidmeniui-1052-121
1846


abrval
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 973

2019-10-10 23:02 4 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: abrval Įtraukti abrval Į adresų knygelę
Man betmanai ir jokeriai visa nepatinka, bet pries einant i si filma, pasiskaiciau biskuti ir vien del aktoriaus Phoenixo, nukeliavau, siandien.
Na ir galiu pasakyti, kad filmas vertas 2 valandu,apart su..stu reklamu, kurias isigudrino rodyti pries filmą. Pasaulis ritasi kazkur.

Filmas tamsus ir sunkus ir kvailiams jo ziureti negalima, nes ir taip saudyniu netruksta. Tamsus, bet geras, vaidyba super, muzika super. Idejos apie socialine nelygybe, na galima gincytis labai ilgai ta tema,bet blogiuko virsmo istorija labai itaigi. Tik velgi, kartoju, idiotams turetu neleisti ziureti, nes tokiu bombu, deja, bet musu visuomeneje netruksta. Kurie tik ir laukia i aukos vaidmeni isijausti ir pasiteisinima rasti.
Siaip, idomu, toks biskuti nunesantis filmas


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14331

2019-10-12 10:28 5 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Lietuvoje sumušė spalio mėn. bilietų pardavimo buvusį rekordą

Edas
Blogas banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 2688

2019-10-15 08:37 6 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Edas Įtraukti Edas Į adresų knygelę
O kam prieš tai priklausė rekordas?

kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14335

2019-10-15 15:48 7 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę

kertukas ra:
Lietuvoje sumušė spalio mėn. bilietų pardavimo buvusį rekordą


Deja, negaliu atsakyti. Pasinaudojau RADIJO informacija...
-----------------------------------------

Tiems, kam trūksta "mėsos" Šypsena svarstymuose apie filmą:

http://www.satenai.lt/2019/10/14/dzokeris-blausi-holivudinio-marksizmo
-sviesa-kitai-istorijos-pusei/Andreja
Atkakli dalyvė

Klube: ne narė

Parašė žinučių: 269

2019-10-17 20:42 8 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Andreja Įtraukti Andreja Į adresų knygelę
O aš šiandien visai netyčia pataikiau į seansą visai be reklamų prieš tai, net nežinojau, kad tokių būna. Gerai, kad kasoj perkant bilietą perspėjo, nes aš jau pripratus buvau bent 10 minučių vėluot.

O apie filmą tai ką ir bekalbėt, viskas jau seniai visų sužiūrėta ir pasakyta. Šypsena


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14358

2019-11-22 08:47 9 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Savaitgalį Torunėje baigėsi jau 27 kartą vykęs kino festivalis "EnergaCamerimage", skirtas kino operatorių menui. Pagrindinis prizas "Auksinė rupūžė" paskirtas "Džokerio" operatoriui Lawrence’ui Sherui. Jam taip pat atiteko ir žiūrovų prizas.

Festivalį aplankė daug svečių, tarp jų Edwardas Nortonas, Richardas Gere’as, Danny DeVito, Joshas Hartnettas, Darrenas Aronofsky. Dauguma jų atvyko atsiimti specialių apdovanojimų.

7MD


abrval
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 975

2019-11-24 21:51 10 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: abrval Įtraukti abrval Į adresų knygelę
Siandien draugui rasiau, kad pasiziuretu si filma ir parasiau, kad pagrindinis aktorius taip vaidina, kad norisi ilysti, isikunyti i jo sulysusi kuna Laimingas


abrval
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 976

2019-11-24 21:58 11 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: abrval Įtraukti abrval Į adresų knygelę
Joaquin Phoenix-idealus kino nieksas. Gladiatoriuje, koks jis naturalus nieksas. Bet Jokeryje, jis nieksas-tu zmogau.
Irgi labai naturalus Laimingas


abrval
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 977

2019-11-24 22:03 12 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: abrval Įtraukti abrval Į adresų knygelę
Bet tai ne vien nieksas, Aktorius ir t. t.
Tai yra Geris-Menas


abrval
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 978

2019-11-24 22:13 13 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: abrval Įtraukti abrval Į adresų knygelę
Man idealiausia scena, kai neuzmusa maziuko, o ji tik pabuciuoija ir pagazdinaLaimingas pries iseinant, jautiesi tada ir tuo maziuku ir Jokeriu kur paprikolina toje situacijoje pagazdindamas,dvejopai.
Dar ant galo: Visa pasaulio galia turintis, labiausiai nelaimingas zmogus pasaulyje


abrval
Patyręs dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 979

2019-11-24 22:22 14 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: abrval Įtraukti abrval Į adresų knygelę
Man patinka tas filmas, kad ka as cia dabar parasiau,tai labai subjektyvu, galima apie tai labai daug diskutuoti

kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14370

2019-11-29 08:17 15 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Visus lankomumo rekordus viršijusio "Džokerio" (filmas jau uždirbo per milijardą dolerių) režisierius Toddas Phillipsas pranešė, kad mielai imsis tęsinio. Bet kol kas neaišku, ar Joaquinas Phoenixas suinteresuotas grįžti prie Džokerio vaidmens.
---------------------------------------

Po tokių svarstymų, Todd Phillips patikslino, jog jis neneigia, kad tarp jo ir J. Phoenixo buvo kalbų dėl tęsinio, tačiau tai tebuvo žaismingi pamąstymai. Iš tikrųjų, jokių kontraktų dėl tęsinio nėra ir studija dar oficialiai neklausė aktoriaus, ar šis norėtų sugrįžti.

Neseniai "Džokeris" sumušė dar kelis rekordus. Jis tapo pirmu N-16 filmu, surinkusiu milijardą dolerių, bei, atmetus išlaidas, pelningiausiu visų laikų komiksų filmų, suteikęs "Warner Bros." studijai daugiau pelno nei gigantas "Keršytojai: Pabaiga" (angl. "Avengers: Endgame"). Natūralu, kad tiek fanai, tiek studija mielai priimtų šio herojaus tęsinį, tačiau šiuo metu apie jį vėl galima tik pasvajoti.


New_Era
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 24897

2019-11-30 22:23 16 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: New_Era Įtraukti New_Era Į adresų knygelę
Tai, kad cia "cookie cutter" (kaip lietuviskai?) holvudinis filmas, eilinis 8/10 blokbasteris, nesuprantu uz ka jis taip garbinamas (bent jau bilietu pardavmais)?
Paziurejai ir pamirsai.


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14379

2019-12-03 22:23 17 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Britų kino institutas kartu su ekspertais išrinko 50 svarbiausių šių metų filmų.
"Džokeris" atsidūrė 39 vietoje.


New_Era
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 24919

2019-12-08 00:41 18 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: New_Era Įtraukti New_Era Į adresų knygelę

kertukas ra:
Britų kino institutas kartu su ekspertais išrinko 50 svarbiausių šių metų filmų.
"Džokeris" atsidūrė 39 vietoje.


sakyciau triusknanciai prastai ivertino zinant, kad tai visu laiku labiausiai uzdirbes filmas (jei teisingai girdejau).

Net 38 filmai SIEMET buvo svarbesni Šypsena


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14404

2019-12-17 15:14 19 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
7 md.lt korifėjus JONAS ŪBIS, pristato būsimą kalėdinį žurnalą KINAS. Jo suvestinėje yra:

"Patinka tai ar ne, bet dažniausiai aptariamas šių metų filmas – Toddo Phillipso "Džokeris". Ta proga Izolda Keidošiūtė rubrikoje "Iš arčiau" prisimena ekranines Džokerio metamofrozes – nuo komikso kūrėjus įkvėpusio Paulo Leni filmo "Žmogus, kuris juokėsi" (1928) iki Joaquino Phoenixo sukurto nevykėlio klouno. Skaitydamas "Kenčiantieji dėl kasdienio pažeminimo ir skurdo užsideda klounų kaukes ir išreiškia savo įsiūtį prieš politinį elitą ir ekonominę sanklodą", iškart prisiminiau Vilniaus universiteto rektorių, Vinco Kudirkos aikštėje dalijantį "feikinius" diplomus. Džokeris daug arčiau mūsų, nei manome."


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14418

2019-12-22 15:39 20 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Kai tarp kritikų profesionalų įsigalėjo mada menkinti filmą, kuriame, atsieit, trūksta gilumos, Neringa Kažukauskaitė ("Kinas") atvira.


Iš šiemet matytų filmų labiausiai įsiminė:

.......

2. ""Džokeris" (rež. Todd Phillips, 2019, JAV) – niūrias diagnozes ir liūdnas prognozes pasauliui ir mūsų visuomenei siunčiantis filmas, bet kartu bandantis suvokti, kodėl šiuolaikinė visuomenė taip sunkiai serga. Genialus Joaquino Phoenixo vaidmuo."


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14433

2020-01-04 10:49 21 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Išsamus ir labai įdomus žvilgsnis į filmų apie BATMENĄ - DŽOKERĮ istorija:

https://www.zurnalaskinas.lt/is-arciau/2019-12-01/Ar-tau-teko-sokti
-su-setonu-menesienoje


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14437

2020-01-07 19:50 22 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Sekmadienį "Džokeris" buvo taip paminėtas AUKSINIŲ GAUBLIŲ ceremonijoje:

Geriausias draminio filmo aktorius

Joaquin PhoenixGeriausias originalus garso takelis filmui:

Hildur Gudnadottir
-------------------------------------

Buvo nominuotas:

GERIAUSIAS DRAMINIS FILMAS;

GERIAUSIAS REŽISIERIUS (Todd PHILIPS)


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14447

2020-01-13 22:22 23 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Filmas pelnytai nuominuotas DAUGIAUSIAI, 11 OSKARŲ apdovanojimams.

Kokiems galima pažiūrėti:

https://banga.tv3.lt/lt/2content.content_view_club/2434721-=(453386066


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14466

2020-02-03 21:04 24 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Didžiosios Britanijos kino apdovanojimuose BAFTA, "DŽOKERIS" pelnė tik 3 apdovanojimus (iš jų už geriausią pagrindinį aktorių), nors buvo nominacijų lyderis (11).

kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14479

2020-02-10 08:02 25 žinutė iš 27 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Filmas gavo OSKARUS[/B]:

1. GERIAUSIAS AKTORIUS Joaquinas Phoenixas

2. Geriausias garso takelis filmuiTikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Kinomanai: 3.105 Žinučių forume 189.300 2.241 Narių klube 3.025 Banga.lt laikrodis 21:45 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiKinomanai

Moderuoja: Diaboliq, BangaLT, kertukas, Froidas
Statusas: ne narys (Įstoti)
Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Todd Phillips  DŽOKERIS (Joker, 2019)

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai